Reklama

Zasunutí prstu do zadku

ruja (St, 4. 9. 2019 - 05:09)

do prdele to mám rád jedině bez kondomu

PETR ZELINKA (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

ja taky

rujf (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

já teda do prdele strkám jenom šulina

Anonym (Pá, 2. 8. 2019 - 10:08)

Taky mám rád masáž prostaty, stačí mi jeden prst, nechci tam nic velkýho. Ideálně když je to spojené s hrou na paní doktorku a pacienta.

Michal (Po, 12. 6. 2023 - 09:06)

Totéž jsem měl možnost zažít...

Pep (Čt, 1. 8. 2019 - 09:08)

Mohu si strkanim pratu do zadku propichnout strevo?

František Kubasek (St, 24. 7. 2019 - 16:07)

NECHODTE DO PI... píp KDYZ MUZETE JIT ROVNOU DO PR.....phiiiip dwojitey... f.

Květa (Út, 23. 7. 2019 - 14:07)

Přítel na starý kolena se bojí kýchnout aby se neposral.Taky měl rád anální sex když neměl ženskou.

Pepino (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

Jo jo.Přesně.Holkám se to líbí.Jen vrní

Ivuška (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Já jsem nechtěla aby mě můj kluk sahal na konečník, natož aby mě tam strkal prst nebo čuráka. Normálně jsme se milovali souložili a já jsem mu kouřila čurák. I jsme dělali polohu 69 a při tom jsem mu při jeho orgasmu polykala semeno. On mi lízal kundu a já jsem dost vzrušivá tekla a když mi jednou strčil jazyk do prdele měla jsem pocit, že mě udělal víc než čůrákem. Pak mi šeptal, jestli bych mu dovolila, aby mi mohl tam strčit prst. Moc se mi nechtělo mu to dovolit, ale jak jsem byla rozrajcovaná tak jsem mu řekla : Vraž ho tam ! Zasunul mi prst na kraj konečníku kroužil s ním a já jsem cítila jak mi to vzrušuje, kunda mi tekla proudem a já jsem se prdelí napíchla na jeho prst a vrazila jsem si ho hluboko do díry. To jsem poprvé zažila a líbilo se mi to. On chtěl, abych mu to udělala také ! Váhavě jsem mu prstem zajela do konečníku a pak mu ho tam strčila celej. On pak chtěl, abych mu tam strčila víc prstů. To jsem udělala a když jsem mu roztáhla díru tak, že tam měl tři prsty, tak mohutně stříkal a já jsem polykala jeho mrdinu a co se mi nevešlo do pusy, to jsem si rozmazávala po obličeji, po kozách a po kundě.

Fanny (Po, 24. 6. 2019 - 09:06)

Když jsem to poprvé navrhnul ženě, nechtěla, ale při jejím orgasmu jsem jí prst strčil do prdele byla ještě víc rozrajcovaná. Pak mi řekla, abych si kleknul a když jsem to udělal, tak mi mi vrazila prst do prdele a jezdila s ním tam a zpět. Prdel se mi roztáhla a ona mi tam postupně zasunovala další prsty, až se jí povedlo strčit tam celou ruku. Chtěl jsem, aby mi ruku strčila co nejdál, ona to udělala a pomalu mi rukou prdel roztáhla tak, že jí měla v díře až po loket. To mi tak vzrušilo, že jsem začal stříkat mrdku.

Procházka (Po, 1. 4. 2019 - 11:04)

Já jsem to zažil s milenkou. Když jsme prcali tak jsem jí strčil prst do prdele a pohyboval s ním jako když jí honím kundu. Ona se rychle udělala až stříkala mrdku. Měl jsem mokrýho čuráka a tak jsem jí ho vrazil do té roztažené prdelní díry. Pak jsem jí pošeptal, aby mi taky strčila prst do prdele. Ona to udělala a potom mi začala lízat díru. Bylo to silně vzrušující tak mi začala z čuráka vytékat mrdka, kterou ona lízala a polykala.

Pepa (Pá, 23. 11. 2018 - 17:11)

Vzrusujici to byt muze,v soukromi.Mne vsak doktorka rekla,at sundan vse ke kotnikum,lehnout a pak roztahnout zadek.Nato tam vbehla sestra,klidne sedla na zidli v mych nohach a pozorovala mne.Navic nechala otevrene dvere,krz ktere se bavila s pritelkyni.Ta vse slysela,mozna i videla.Stydel jsem se,doktorka mi strcila prst do prdele a smatrala tam.Ptaka se mne,a ja nechtene knouravym hlasem odpovedel.Sestra nemohla odtrhnout oci ja cerveny jak rak a doktorja prst v mym roztazenym zadku.

Pepa (Pá, 23. 11. 2018 - 17:11)

Vzrusujici to byt muze,v soukromi.Mne vsak doktorka rekla,at sundan vse ke kotnikum,lehnout a pak roztahnout zadek.Nato tam vbehla sestra,klidne sedla na zidli v mych nohach a pozorovala mne.Navic nechala otevrene dvere,krz ktere se bavila s pritelkyni.Ta vse slysela,mozna i videla.Stydel jsem se,doktorka mi strcila prst do prdele a smatrala tam.Ptaka se mne,a ja nechtene knouravym hlasem odpovedel.Sestra nemohla odtrhnout oci ja cerveny jak rak a doktorja prst v mym roztazenym zadku.

Šebesta (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

V ČD asi nemaj opravdu co dělat ty co nabral žaluda na přepážky s internetem,takže odborář Dušek měl pravdu...

Fíkus (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Jednou jsem to manželovi...Slovy klasika a je to v p...li,znamená v buzbuz komunitě něco zcela jinného...

Vokamura (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

To je nějaká praktika staromládenců ?!

Jitka (Út, 24. 10. 2017 - 07:10)

Jednou jsem to manželovi také udělala. Byla jsem překvapená z jeho reakce. Od té doby se ale přestal stydět a vyžaduje to stále víc. Chce víc prstu, robertka, lízat a připínaci penis. Není mi to příjemné, já vhci zůstat u jednoho prstu to mi nevadí. také jsem ho jednou zahlédla jak si projíždí zadek velkým penisem. Dost mě to sebralo.

Ferda (Út, 24. 10. 2017 - 06:10)

me to je prijemny jestli...Mi je to taky prijemny. A co teprve prsty dva nebo nejaka pomucka k zasouvani do analu urcena. To jsou pak orgazmy jak vino:-)

- (Út, 24. 10. 2017 - 00:10)

-

Reklama

Přidat komentář