Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Když já se vždycky tak naseru když si vzpomenu hlavně na ty cikány nebo takový ty typy jaký se mi chytaji a pak se podívam na něj když ho posloucham mluvit,takovej rozdíl.A jak myslíš jestli on cítí takovou hrdost,jako na sebe? Jo to bych mu nejradši nalepila na to čelo kdyby to šlo.Škoda že to venku nejde poznat.By se mi líbilo kdyby šel oblečenej v pracovnim i venku:-) ale tohle mu říkat nebudu,to jsou jen mé myšlenky.Teď to mam ještě umocněný jak chodí občas dělat na pohotovost a někdy i letí vrtulníkem,takže to je pro mě totálně moc na mě.Sice tenkrát v předchozí práci jak jsme tam spolu byli měl někdo blbý kecy jak tam pak nebýval tak o něm říkali že potřebuje dřepět na několika židlí ale nevim proč těm usedlejšim na jednom pracovišti to vadí.Jinak tady ORL podle Interny nějak lepší,lehčí.Mam tu i dost mladých pacientů.No jo se nedivim že jestli vydržim zkušebkou že pak potřebujou jen na dobu určitou.Sem tu jen záskok.No jo,ty nejvíc volný místa jsou na těch těžších oddělení.

Miluno (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

to máš príma zaměstnání, když hned první den dřepíš na mobilu. To z tebe velkou radost mít nebudou.

Miluna (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Já sedim na WC víš tak sem psala ze záchodu.Už pujdu akorát rozvezt jídlo.

:-) (Út, 3. 9. 2019 - 09:09)

Fanda, jak ten byl dobrej, citlivej, né jak ti druzí :-))

? (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Jestli i on cítí takovou hrdost si nejsem jistá. Možná ano, jinou. Do hlavy nikdo nikomu nevleze, kdo ví, jaké má plány. A jaké máš ty, tušíme.

Miluna (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Sergej doma nebyl,teprve jsme rozmýšleli co a jak a ráno mi Denisek odvezl do práce.Sem na ORL oddělení Raduško.A zajímavý tim jak zamnou přijel tak se i dneska ráno udělala zima,je to jako když jsme spolu byli.A jak tu někdo o nich píše bolševici,tak oni zrovna teda v tomhle oba dva jsou dost pro západní,taky proto z jejich zemí zdrhli.Hlavně Denis,občas na Rusko nadává,takže jako neznamená když někdo je z nějaký země že souhlasí s jejich politikou a s tim jaký to tam je.Jo vážim si ho hodně,udělam pro něj cokoliv.Když jdu vedle něj cítim hrdost že vedle mě jde šikulka,někdo kdo něco dokázal a ne nějaký zasranci.

Miluno (Út, 3. 9. 2019 - 09:09)

Psala jsi, že nikomu nenadáváš, tak proč "zasranci"?

No (Út, 3. 9. 2019 - 09:09)

a ještě mu nalep na čelo. DÍVEJTE SE, TO JE DOKTOR.

tak (Út, 3. 9. 2019 - 09:09)

tohle jsme od tebe četli, když ses s Denisem seznámila. Denise jsi vyzdvihovala a nad druhými ohrnovala nos. Tedy nic nového, kolotoč jede nanovo :)

myslím (Po, 2. 9. 2019 - 23:09)

že se kluci mezi sebou můžou domluvit. Nevypadá to nemožně, podobná mentalita. Ať tak nebo tak, vezme si Miluna ponaučení? Je schopná si někoho vážit a vést rodinný život? No nevím ...

N. (Po, 2. 9. 2019 - 23:09)

Jak to myslíš ponaučení? Samozřejmě, že se nic nezmění je a bude stejná. Tohle je kapitola na pár týdnů, ráno byla anketa

taky (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

by Miluna mohla vyndat své nádobíčko a oba je vojet jako Fandu s Jirkou. pamatujete, jak chodila mlátit těma řetězema do sklepa?

nojono (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

ale ti dva bolševici nejsou tak tvární jako Fanda s Jirkou. Jo to si pamatujeme, co na to říct, je to blbka.

a nebo (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

dorazí ukrajinská a ruská mafie a začne se na píseckém sídlišti střílet.

jéje (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

to bude jako když se dva psi rvou o hárající fenu.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

Každopádně, jestli tě Sergej zmlátí, máš u sebe doktora. Ale oni si možná roztočí i ruletu, třeba. Nebo Denis vytáhne nějaký peníz a koupí si tě. Každopádně, když budou létat talíře a hrnce, dobře se kryj, zítra jdeš do práce. Ne, že bys tam zase nešla.

Důchodce (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

už se bijou?

a (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

to už tu je, opakuješ.

Důchodce (Po, 2. 9. 2019 - 22:09)

jo tak pardon, já to nečetl ještě

vypadá to (Po, 2. 9. 2019 - 21:09)

že dnes bude ještě vzrůšo.

Reklama

Přidat komentář