Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Po, 2. 9. 2019 - 20:09)

Já se bojim že Denisem jestli ho bude mít zpátky jsme pro ní zkončili.Teda hlavně spíš já.

jojo (Po, 2. 9. 2019 - 20:09)

S tím počítej a Radka asi taky.

44444444444444… (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

42

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 17:09)

Vypadá to že něco mu nabídnout můžu když se takhle rozhodl,jsou věci které má na mě rád.Z jeho vyprávění z Marušky pociťoval jako že má doma inventář,ona byla tichá i s nim a psal mi že kolikrát myslel na mě když se semnou zasmál nebo na muj zájem o jeho práci a povídání si.Zájem o jídla který má rád on a tak celkově něco společného tam toho máme víc ale to jsme poznali v bydlení a to s ní nenacházel-jeho slova.A v plánu co mam zatim vůbec nevim jestli myslíš Sergeje.Ještě mi Denis na to neodpověděl,přesný kroky co mi radí.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

jen zase fantazíruješ a v reálu to zase bude jiný.

44444444444444… (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

a no, to co mumužeš nabidnoutt ti nikdy nevyrovna bolest kterou ti to zpusobi

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

máš v plánu vychovávat dítě / poprvé v životě / a tím se rozloučit s volností? Dítě tě bude zpočátku potřebovat 24 hodin denně, nebudeš ho moci odnést k nějakým indům, aby se starali.

příroda (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

je mocná čarodějka a třeba Miluna už nikdy nezabřezne.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

modleme se

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

Amen

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

Ty chceš, a co můžeš Denisovi nabídnout ty? Vynech roznožku a hrané city.Co mu kromě toho nabídneš?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

nakecalo mu, e s ním bude mít to dítě. Jenže on ví o HIV ale neví o všech těch porodech adopcích, potratech a inetrupcích

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

Jo do dítěte sem se rozhodla se dát znovu.Já už ho nechci znova ztratit.Chci aby mi hlídal a podporoval.Jo Die do práce jedu zítra.Tam taky maji služby jako v předchozí.Takže zítra mam denní od 6-18h.Sem už teď neklidná zase jak je to na nový a do toho ten Sergej.Bojim se hodně Die.Už teď tu sem se Sergejem už doma a třesu se vnitřně.Nevim jak to bude,uvidim jestli Denis něco vymyslí.Vyste moji kamarádi viď Die a ne jak je tady někdo kdo mi chodí nadávat a má mi za zrůdu:-(

a (Po, 2. 9. 2019 - 16:09)

co máš v plánu?

die (Po, 2. 9. 2019 - 15:09)

Aleši to je dobrý jak cikánka zapomněla na prášek. Miluno tak už máš novou práci? S tím Ukrajincem budeš mít asi ještě velký problém.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 15:09)

Když bude Denis chtít dítě, dáš se do toho znovu?

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 15:09)

Vždyť já už nikoho z nich nevidim a ani bych už o to nestála je vidět.Ani toho Deža.Když sem to psala v té době tak mi nějak brali mladý cikáni a dneska o tolik let víc k tomu napíšu že se za sebe stydim a sama sobě nerozumim že sem je mohla chtít a vůbec se s nima zabývat a ztrácet s nima čas a ještě do nich rvát prachy.On když je poznal člověk víc tak sem pochopila jak žijou,že jejich smysl života je hodně rap a napodobovat americký černochy z chudých čtvrtí.Dneska bych si neopřela o ně nic i kdyby byl mladej a sebehezčí.A když vidim jak vypadaji vrstevníci z cikanů 30+ ,často břicha a takový podivný,no jako prostě já bych nechtěla už žádnýho.Vůbec mi už nelákaj a nezajímaji.Tohle tady asi vydrželo jen Aleškovi,vsadim se že i Alču už by nelákali.Nenašel se mezi nima nějakej v pohodě a když trochu jo tak byl ovlivňovanej ostatníma a řešit s nima jen půjč mi a nemáš...a nebo hulení trávy.To je fakt mimo mě Moje smůla byla v té době ta vysoká potřeba sexu a přitahování hnědé kůže,to mi naštěstí přešlo.A učení slov prostě mi přišlo do hlavy,to máš jedno.A ty znáš nějakou ukrajinskou mlátičku??? Umí být asi prudčí co??? Achjo tak to nevim jak mu to říct a vůbec kde bydlet.Je mi líp Deniskem ale stín nejistoty stejně mam,to nikdy asi nezmizí.Už se života celkově bojim.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 14:09)

Tak třeba to Alešku taky uslyšíš.A co že si ji odmítl? Nelíbila se ti? A jak jí to vůbec napadne chtít volat policajty za odmítnutí:-)) tak aspoň že se ti omluvila že neměla prášek.A proč mi anonyme přeješ zmlácení? To je mi líto že někdo mi tohle přeje.

no (Po, 2. 9. 2019 - 15:09)

možná by se ti rozsvítilo, že ve svém životě se rozhoduješ sama a mluvíš za sebe ... ne že cigáni tě chudinku naučili slovo -mršina- a ono ti zůstalo v hlavě :) Kdybys ho použít nechtěla, tak nepoužiješ, tvoje rozhodnutí, ne svádět na cigány. Na druhou stranu - ukrajinskou mlátičku ti nepřeju, to je proti přírodě a světovému míru

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To bylo pro Milunu, ty jsi Aleši už přeučenej.

Reklama

Přidat komentář