Reklama

Výprask před diváky

Lucka (Po, 7. 10. 2019 - 07:10)

Tak Postřižiny a výprask šlauchem je lepší :)

Martin (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

Dobrý den
To nemohu posoudit. Neviděl jsem ten seriál. Takže jen k Postřížinám. Ten film je hlavně dobře napsaný i natočený. Ta scéna s výpraskem tam rozhodně patří. Není tam jen proto, aby zvýšila sledovanost. Stejně jako céna v pohádce Hoza málem králem. Tam prostě musela Jorga Kotrbová dostat pořádně naloženo. Navíc jak sama někde uvedla ta scéna se snad měla několik krát opakovat a Jiří Korn prý nic neslevil ze svého hereckého umění.

Lucka (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

jo jo patří. Dívá se na to hezky. Horší je to v pozici naopak. Moje maminka si díky této scéně šlaušek velmi oblíbila

Martin (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

No to Vás Lucko lituji. Sice šlauškem jsem nikdy nedostal, ale jinak snad vším, co se asi normálně používalo. Zase píšete maminka ne jako jiní máti, máma atd. Tudíž tak nějak cítím, že přes drsné výchovné metody se z Vás stala pořádná dospělá žena a mamince to nemáte dnes za zlé.

Lucka (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

za zlé ji to nemám, jen ta vařecha byla asi příjemnějěí, než šlaušek..i když ne o moc

Martin (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

Pro mě nejhorší byl snad trs kopřiv a prut z nějakého keře.

Lucka (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

Naholou? mě mamka dávala tím šlauškem na holou..prut mě sem tam potkal u babičky...a teda nic moc no :)

Martin (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

Lucko těma kopřivama to bylo na výletě když jsem nechtěl už jít a začal trucovat.Takže Mamka utrhla trs kopřiv a sešvihala hlavně nohy. Měl jsem kraťasy. Nic jiného neměla po ruce. Ale jinak ano i na holou jsem dostal. Pokud chcete můžeme si popsát více.

Martin (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Dobrý den
Tak to je jiná situace. Ta herečka četla scénář, tudíž věděla, že dostane výprask přes kalhotky.Souhlas vyjádřila podpisem smlouvy. Možná si řekla za tu scénu o menší příplatek.Po natočení dostala dohodnutý honorář. Stejně jako paní Vašáryová v postřížinách.

Jana (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Jinak ten seriál je trapný, výkon herců nevalný. Dívala jsem se poprvé a naposled. Jinak si myslím, že kdyby si nechala dát herečka na holou a bylo něco podobného v každém druhé díle alespoň, zvýšilo by to alespoň u mužů sledovanost, takhle nevím, jaký to může mít úspěch.

Martin (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Jano pokud máte zájem, rád si s Vámi popíšu o všem možném v e-meilech.

Jana (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

No právě, aby si obě herečky nechal dát na holou, musel by být větší příplatek a taky by se film musel vysílat až po 22. hodině. Zrovna herečka je profese, kde se jinak často moc nestydí.

Radka (Pá, 4. 10. 2019 - 13:10)

Zajimave. Ja jsem ze 3 sourozencu. Brachove obcas vyprask od otce dostali, sice pres kalhoty, ale liskovym prutem, takze to asi hrozne bolelo a vetsinou se to neobeslo bez breku a to jim bylo treba i 10. Me naplacala jednou matka v prvni tride vareckou, na holou. Nastesti brachove ani otec u toho nebyli.

Jana (Pá, 4. 10. 2019 - 11:10)

No to je hrozne. Ja prave dostala jen v te druhe tride. Pak dlouho nic. Protoze jsem se bala, stacilo ni jen pohrozit. Az mi otrnulo a za kradez v obchode jsem dostala na holou paskem ve 12. Bolelo to min nez tim proutkem, ale zas jsem se stydela daleko vic.

Nika (Pá, 4. 10. 2019 - 11:10)

no, mně nic jiného nezbývala, než vždy nastavit holý zadek. Hele pásek, ten mě nepotkal, tak nevím. Mamka říkala, že by byl na mě málo. Brala jiné věci....

Jana (Pá, 4. 10. 2019 - 12:10)

A to te jako matka nebo babicka v 16 přeprala? Ja zas nedostala nikdy rakoskou, tu u nas nemeli

Nika (Pá, 4. 10. 2019 - 12:10)

nee, neprali se se mnou. prostě jsem musela nastavit holý zadek a držet...bylo to nakonec lepší...když jsem vzdorovala, schytala jsem víc...No rákosku ti nepřeju! na mě byla rákoska, prut nebo kabel

Jana (Pá, 4. 10. 2019 - 12:10)

Tak dovedu si to predstavit, za me to byla ruka, jako male decko, pak jednou prut a pasek. Kdyz me bylo tech 12, tak jsem se vzpouzela, ale nebylo to nic platne. Muj nevlastni tata dostal od matky ukol, tak me proste chytil, prehnul. Ale matka zavelela ze na holou, abych se stydela. Stejne jsem nemohla nic delat, byla jsem prehla, ruku za zady, tak me matka stahkla teplaky i kalhotky ke kolenum. Stydela jsem se hrozne, ukazovat holou prdel, bylo to snad horsi nez ta bolest.

Nika (Pá, 4. 10. 2019 - 12:10)

no, to věřím...já ji měla nastavenou pořádně, takže bylo vše vidět....a ukazovat po celém dnu zadek, nic moc....

Jana (Pá, 4. 10. 2019 - 12:10)

Tak videla ho jen tva matka nebo babicka. To je ok, ale nikdy jsi nedostala od chlapa.

Reklama

Přidat komentář