Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

úryvek z povíd… (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Tak už jste se dohodli? Včera lidský odpad, dnes mršina. To bude tím Baudelairem, kterého jsme vám sem předhodili. Dobrá, dobrá, píšeme si, Katka= Lidský odpad. Jituna= Mršina. Dík

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To ne, mršiny jsou přebíračky chlapů, s tím nemá Miluna nic společnýho :-) Jde o její vlastní slovní obrat.

úryvek z povíd… (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Máte pravdu Haleši, ech, Aleši. Baudelair píše o zdechlině, Jituna se přetransformovala do své mršiny

:-) (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Mršina je název, kterým Miluna častovala jiné, jí podobné. A Radce to sedí, když nesedí u manžela.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Anonyme udělala sem to co on.Jak minulý týden vzal na výlet mýho syna tak taky sem o tom nevěděla.Věděl o tom jen kluk a pro mě to bylo překvapení když najednou přijel.Timhle mi navrtal tak sem udělala to taky.Jak to Alešku myslíš pár týdnů s Denisem? Já už nechci jen pár týdnů.Já ho chci celýho zpátky trvale.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Proč jsi tam šla, když tam byl s Maruškou?
Neohlášená.To se doopravdy nedělá.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Tak snad těch pár týdnů s Denisem bude stát za ten rozbitej vztah :-) A Milunko snaž se v té práci vydržet trochu dýl než v těch předešlých, přece jen se ti okruh dalších možných zaměstnání zužuje.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Jo tak já že sem svině a zrůda jo???? No ty vole a za co??? To se nesmí se svěřit člověku na kterýho jste nikdy nezapoměli a občas se děláte s myšlenkou na něj.To se nesmí????? Kde jsou ty kamarádi moji??? Já už tomu tady nerozumim.A ty trapný ankety tak stejně už mi předem odsuzujete do prdele!!!!! Nebudu se tady tim rozčilovat a kazit si radost že sem zjistila že sem mu nebyla lhostejná.Sem na sebe hrdá že sem dokázala že sem znamenala něco pro Pana doktora.Aspoň něco sem dokázala.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Milunko, lidi jen reagují na aktuální stav diskuze. Ale je od tebe pěkný že tady informuješ o svém životě takříkajíc online. Ty ses v minulosti taky nehezky vyjadřovala o ženách, které přebírají chlapy. Mám dojem, že jsi je nazývala mršinami.

ano (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Přesně, reagujeme na aktuální stav. Na mršinu.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To jo ale já ho nepřebrala.První byl muj a teď sem se mu jen svěřila a řekla mu vše co a jak cítim ale neřekla sem mu aby jí nechal.Tohle najednou udělal sám.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

:D tomu se říká manipulace. Plakala jsi, svěřovala, psí očíčka udělala a tady píšeš, že ty nic, to Denis se měl rozhodnout. Nejsi hloupá, hezky to umíš narafičit, aby byla zodpovědnost na druhém ... vždyť i za vyhazov z nemocnice může Sergej, ne tvoje neschopnost udržet si práci. Vidíš jak mlžíš? A když to někdo napíše natvrdo, tak se z toho hroutíš. Až Denis přijde s mimčem, pozná to taky.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

tys tam neměla lézt!!!!A už vůbec ne, být na noc. Že byl za klukem je úplně něco jiného.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Teď jenom musíme všichni doufat, že Sergej patří mezi ty umírněné Ukrajince a nedojde k moc velkému krveprolití :-)

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Miluna má přece volnou postel u Denise. Hned má dobrou náladu. Mizí slovíčka nic mě nebaví a podobné. Tož si počkáme.

ale (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

děti jsou tam taky, že by se o ně postaral Sergej a Milča šla k Denisovi? To ale vůbec není ukrajínské :-)

nej (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

největší sranda bude, až Sergej i Denis přijdou na to, co je to za zrůdu a dají jí na budku oba dva. nebo na ni někoho pošlou

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

práce, doktor ještě bude nějakou dobu doufat, že ty měsíce s ní byl jen zlý sen a že se nebudou opakovat

? (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Co skončí dříve? Vztah, nebo práce Miluny?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

určitě práce

Reklama

Přidat komentář