Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Ona mi na to nesedí že by se prala.Je nejspíš hodně mírná ale fakt nevim.Ale znaji se krátce a dítě ani ještě nezkoušeli.Ona tam teprve bydlí dva týdny.Já se sama v sobě rozhodla než hádky se Sergejem bych asi radši i to dítě i když sem jaká sem ale tatínka by mělo skvělýho.Ale já fakt nevim ať rozhodne on,jen sem se mu vypovídala že zpětně lituju.

ach joo (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

tak tu vypadalo, jak jsi k lidem soucitná, ale mladou ženu, která si prošla DD, bys klidně vygumovala, dokonce si pořídila dítě jako věc, která ti zajistí dostatek. Tvé nynější počínání je lstivé, nelítostné.

ale (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

ona je soucitná, vždyť byla vyízat Radečku, z lítosti i Otu obskáče.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 15:09)

Já to tak nevidim.Prostě zkusila sem život bez něj a nepovedlo se tak proto bych se nejradši vrátila k tomu kde jsme uvízli.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Die to já kdybych si jinýho našla tak to bude zase sráč akorát.Buď agresivní,vyhulenej,zadluženej nebo jinak problemovej,nebo všechno dohromady.To neni jentak aby mě někdo v pohodě chtěl jak vidim.Denis byl jediný štěstíčko v životě který mi potkalo.A já se rozhodla špatně tim jaká sem a ze strachu další dítě.Místo rodiny sem se rozhodla tak jak to vypadá teď.A co z toho mam? Už se vracim domu akorát se strachem co zas bude a jak se bude on chovat,potom jak už vim jak dokáže být zlej.Je to všechno jak začarovanej kruh.Pils to sem ráda že mi nenadáváš aspoň ty.Prostě sem si to roznyslela po neůspěchu v práci a žití se Sergejem bych ho chtěla zpátky,nebo aspoň trochu aby mi uklidňoval.Co s Maruškou záleží na něm.Psala sem že sem schopná tolerovat aby nás měl obě.Jeho šikovnost a klid mi za to stojí.Já si pohádku nenamlouvam ale já už nechci cítit tu hrůzu minulýho týdne co ve mě Sergej vyvolal.No už sem na cestě domu,achjo.

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 14:09)

Pils, bohuzel si myslim, ze Milce je to jedno, co Maruska. Kdyz prebrala Jirku Alici, taky ji to nezajimalo. To Uz jine nebude.

Pils (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Milčo, nechápu, proč jsi vůbec šla za Denisem, nechápu, jak tě mohl Denis muchlat, když vedle (snad) spala Maruška. Ani jedno není správné, ale peskovat tě kvůli tomu nebudu, bylo by to jako nadávat na počasí. Asi ti takové jednání v té určité chvíli připadá správné, ale není. Maruška se teď určitě bude trápit a já nevěřím, že to bys chtěla. Tak si ujasni, kam bude směřovat tvůj další život a určitě se najde cesta, která bude přijatelně schůdná. A nenalhávej si, že život s Denisem by byla pohádka, Dopadlo by to tak, že by ti sebral dítě a zmizel by. Jeho jednání a chování není tak docela OK.

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Jo stavil protože viděl chytrého kluka a neschopnou mámu

die (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Miluno toto se přece nedělá rozbíjet vztah. Když ti ten ukrajinec nevyhovuje tak si najdi někoho jiného. Marušky je mi líto, snad se Denis rozhodne správně i když je divnej.

... (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Milču láká klid kterej doma nemá a líbí se jí mít vedle sebe doktora a ne vyhulenýho zedníka.

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

No ty seš stejná tak buď ticho

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Ty můžeš mít fakt jen cigose taky zákeřná mrcha

Radka (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Přestaň jí nadávat.

Ale (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

Je to pravda, že je zákeřná, sobecká svině. Na Denise tu taky házela špínu a najednou ho chce zpátky. Mrcha jedovatá.

___ (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

tak člověk se třeba pohádá s každým,nebo se na něj naštve.ale v porovnání Denis a Sergej je asi velký rozdíl.On se jí Denis připoměl sám,když se tam u nich stavil pro kluka.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Na ty sere pes už..a žádná mrcha nejsem,jen udělam co rozhodne on.Je to moje šikovná láska.Moje chyba že sem se zalekla toho potratu.

no (Ne, 1. 9. 2019 - 13:09)

potratu ses nezalekla. Zalekla ses, že by ses musela starat o dítě a věnovat mu maximální pozornost.

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Kdyby tohle co děláš udělal někdo tobě to by ti taky vadilo ty bys zesilela,tak neublizuj, táhni za dětma ty mrcho

Anonym (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Miluno,jsi svině sobecká, chudák Maruška,ta je určitě hodná a měla smutný život,jdi pryč a nevracej se

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 12:09)

Jak můžeš vědět jaká je??? Vždyť semnou nepromluvila ani pár vět.A vždyť sem mu neřekla aby ji opustil.Jen ho taky potřebuju a neni se čemu divit když je to nejšikovnější chlap jakýho sem kdy měla.

Reklama

Přidat komentář