Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

katae (Pá, 3. 9. 2004 - 08:09)

No, nevím, jak to myslíš. Se svými syny odmalička mluvím o všech těchto věcech, které se týkají, sexu, pohlavního dospívání, otěhotnění a těhotenství, porodu a tak, velmi otevřeně. Vlastně už tak od školky. Ze začátku jsem nevěděla, jak na to, tak jsem jim tyhle věci začala říkat jen tak mimochodem, při jejich otázkách. A mluvila jsem s něma normálně jako třeba s kámoškou. Je pravda, že ze začátku mi asi teda fakt moc nerozuměli :-), ale nebylo to pro ně žádné tabu, a když se o tom bavíme v průběhu let pořád dokola, tak jim to přijde naprosto normální a přirozené.Divila by ses, o čem si ti šušínci povídají už ve školce. :-) A ode mě to mají aspoň podané slušně. Hodně se mě ptají, baví se o tom se mnou a já jim všechno, co vím, vysvětlím hned jako normální věc.Pokud Ty se o tom s Tvým synem nebavíš, pak je dost pravděpodobné, že zná tyhle věci dost zkresleně a vulgárně jen z diskuzí s kámošema.Na školu bych v tomto směru rozhodně nespoléhala, rodinnou a sexuální výchovu tam většinou vyučují důchodkyně.

Marta 36 let (Čt, 2. 9. 2004 - 23:09)

pro Kataenení to na jejich věk nějak moc brzy?Vždyť ještě o tom nemohou nic vědětMarta

kropítko (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

milá slečno/ paní říkáte nemohou vědět, mýlíte se. Děti toho ví ve školce dost, dozví se to od starších sourozenců, nebo kamrádů. My jsme jako předškolní děti pořád malovali kosočtverce, až mi jednou jedna holčka asi o dva roky starší tu škebličku ukázala! Tak už jsem ji ani nemaloval. Pak už jsem nikdy kosočtverec nemaloval, zato jsem chtěl na spolužačkách aby mi ukázali čurinku. a byly takové co ji ukázaly a nejen že ukázaly, ale jsme to už zkoušeli, Sice to nedopadlo dobře, nebo tak ajk to mělo být, ale nějak jsem v té čurince šmradlal piňdíkem, ale panenství bylo zachováno. Později a to už nám bylo skoro 14 let už jsme to zkoušeli a dobře. Spolužačka byla iniciátorkou těchto hrátek, ona byla jistě poučená, ale velmi zvědavá, a nebyla to žádná blbka, učila se s vyznamenáním, hrála na klavír, chodila na krasobruslení, snad právě to vytížení a zvědavost ji vedla tímto směrem. Když já se učil, tak ona byla na gymnásiu, otrávená, cestou z koupaliště celá posedlá sexem, Byly děvčata že odmítaly doteky a dělaly slušňačky, dokonce jedna v 16 letech si myslela že otěhotní z polibku, Ale tahle moje sosedka by proprcala nos mezi očima. Nedělejte že jsou děti hloupé, někteří kluci znali ledacos a to nebyly počítače, dneksa si to najdou a vidí jak a co se dělá před souloží, kouření, lízání. my jsme k tomu museli dojít časem, ale také jsme to objevili.

Dan (Ne, 27. 12. 2020 - 21:12)

Měl si poluce?

Dan (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

Měl si poluce?

katae (Čt, 2. 9. 2004 - 16:09)

Taky si myslím, že toto už si dost zanedbala. Mám kluky 10 a 12 let a už jsem s něma tyhle věci probírala.

vědec (Čt, 2. 9. 2004 - 16:09)

Ve 14 je už dávno poučen...

Marta 36 let (Čt, 2. 9. 2004 - 12:09)

Mám 14-letého syna.Asi před měsícem jsem u něho při stlaní objevila takové ty škrobené fleky-zřejmě od výronu spermatu.Zřejmě ještě není poučen o pohlavím životě-jak mu to mám vysvětlit?Máte také takové zkušenosti.Dík Marta

Reklama

Přidat komentář