Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

mareček (Po, 24. 3. 2014 - 11:03)

Jednoduše nauč ho onanovat...Nebo mu ho místo pohádky každý večer vykuř.

jak (Po, 24. 3. 2014 - 11:03)

Jednoduše nauč ho onanovat nebudou poluce.

Zuzka (Po, 24. 3. 2014 - 09:03)

Náš kluk má nyní mokré slipy skoro každé ráno,dělám,jakoby nic,ale zdá se mi příliž časté ve třinácti.Manžel si na nic takového v jeho věku nevzpomíná.Tak teď nevím,jestli je to dobře,nebo ne.

Lenka (Ne, 28. 4. 2013 - 21:04)

Mám doma šestnáctiletého pubiše,minulý týden měl poluci při zkoušení riflí v krámě-ostuda jako dům.Kdyby byly intimky pro kluky-teenagery,asi by šli na odbyt.Uvítali by to kluci i jejich rodiče.

Tak (Pá, 21. 2. 2014 - 18:02)

to ju jeste nemusi milovat kdyz se vzrusi!

Zuzka (Pá, 21. 2. 2014 - 18:02)

Když má kluk při líbání...Určitě tě miluje!Vzrušuješ ho.

Ex-polutant (Pá, 21. 2. 2014 - 17:02)

Tady jsou 2 věci. Třeba...Souhlasim se vsim krome toho, ze muze jit "jen o maly unik ejakulatu". Jakmile zacne kluk strikat, je z toho kompletni ejakulace, ne jen omezena. Kdyz jsem byl panic se mi to stalo. Ted mi pri sebemensim vzruseni tecou kapky preedjakulacni tekutiny, to je v takovych situacich beznejsi, nez ejakulace.

Tak (Pá, 21. 2. 2014 - 16:02)

Myslim ze Karolina je jeste mala holka kdyz o techto vecech nema paru.

Tak (Pá, 21. 2. 2014 - 16:02)

Když má kluk při líbání...Karolinko to se ti chlapec pocural, poluce je v noci ve spanku.

Karolína (Pá, 21. 2. 2014 - 15:02)

Když má kluk při líbání mokrý flek na kalhotech,tak to je poluce?

polučník (Pá, 21. 2. 2014 - 12:02)

Aby kluk neměl poluce, tak...No já nevím, ale za odpoledne jsem si ho vyhonil 3x a v noci jsem se stejně udělal ještě 2x i 3x. Kdybych to měl dělat jen 2x týdně, tak jsem v posteli přilepený ještě dnes.

Honza (Pá, 21. 2. 2014 - 08:02)

Aby kluk neměl poluce, tak...a co jiného je přetahování předkožky než masturbace????? pokud nehcete aby kluci poluce měli tak si s nimi promluvte o pravidlené msturbaci

Jana (Čt, 20. 2. 2014 - 23:02)

klukovi pořádně domluvte,popř.nasekejte na prdel a je to.Co má mít co poluce.Našeho jsem já jednou také přistihla při masturbaci a dostal tak,že si podobné choutky na hodně dlouhou dobu rozmyslel.Dnes je z něj kluk jako lusk.

Honza (Čt, 20. 2. 2014 - 23:02)

Ze zkušenosti, je to tak,...musím dát za pravdu posledímu příspěvku - ¨naši kluci ((15,13) spí jen v tričku - dole nazí a poluce nemají protože jsem je včas poučil jak je nemít

Cože? (Čt, 20. 2. 2014 - 22:02)

manžel má víc rozumu jako...Tohle je snad nějaká legrace nebo názor z minulého století! Tohle podlé mého názoru určitě ne. Psychika pubertálních kluků je křehká a reagovat tímto způsobem na naprosto přirozenou a biologicky normální věc může tomu klukovi zadělat taky na problémy v budoucím pohlavním životě. Měla jsem partnera, který mi vyprávěl jak byl jako dospívající nočními polucemi zaskočen a jak nevěděl kam to mokré pyžamo má před rodiči schovat a strašně se za to styděl. Jak to napravit? Doporučuji manželovi vysvětlit, že slipy pod pyžamo nejsou řešení přirozených projevů dospívání a klukovi pogratulovat, že se z něj stává muž. :-)

Jita (Čt, 20. 2. 2014 - 21:02)

Ja take nechapu co pise za kraviny.

Zdenka (Čt, 20. 2. 2014 - 20:02)

manžel má víc rozumu jako...Jak vychovat kluka,aby neměl poluce,nechápu.

váš (Čt, 20. 2. 2014 - 20:02)

Minulý měsíc jsem u...manžel má víc rozumu jako vy sama! Měla by jste se stydět jak špatně jste svého synáčka(masturbační čuně) vychovala/spíš nevychovala!Já bych mu ještě nandala sama!Copak tohle se dělá ve slušné a moderní domácnosti?!?Co z něj jako vyroste? Teatrální honič,budoucí problémový článej naší společnosti!Okamžitě zajděte ke školnímu psychologovi,než bude pozdě-pokud již tak není a koukejte to okamžitě urovnat s manželem.

Zdenka (Čt, 20. 2. 2014 - 20:02)

Minulý měsíc jsem u našeho kluka taky objevila vlhké skvrny v posteli a na pyžamu.Tak jsem řekla manželovi,aby si s ním chlapsky promluvil.A náš taťka nedokázal nic jiného,než že řekl klukovi:budeš nosit slipy i pod pyžamo,ty čuně jedno!No strašný,od té doby s námi kluk skoro nekomunikuje,a s mužem jsme taky tichá domácnost.Jak tohle napravit_

Jirka....29 (Ne, 15. 8. 2010 - 21:08)

pro Kataenení to na...Děcka v takovým věku už dávno mezi kamarády probírají různé věci a kupodivu tato hranice informovanosti mezi kamarády stále klesá....

Reklama

Přidat komentář