Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

K (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

Natahovací plenka zase má tu výhodu, že ji nemusíš použít, když nechceš. V restauraci si například můžeš klidně dojít na wc, stáhnout plínku, vyčůrat se do mísy a zase plínku natáhnout zpátky. Do plínky to pak pustíš třeba až při placení nebo po cestě domů.

Tom (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj rád bych pokecal s holkou o čůrání do plen ABDL piš na [email protected]

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 00:02)

měla jsem je na sobě když jsem se probudila v nemocnici na JIP, nejdřív to byla potupa ,ale když se mi naplnili bylo to příjemné , pak mi je už nedávali a místotoho jsem dostávala bažanta , ale já chtěla pleny ,tak jsem se schválně počůrávala aby mi dali pleny, byl to super pocit , to mi bylo 17.

Zuza (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Taky jsem to v nemocnici zkoušela, ale pleny mi nedali a měla jsem jen ostudu.

Vojta (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Hustý taky bych to chtěl zažít v nemocnici

Eva (Út, 11. 2. 2020 - 04:02)

Ahoj, zna to tu nekdo? dela, nosi nekdo? teda myslim holky nebo neci holka..?

Vojta (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Neznám žádnou holku:(

... (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Zdravím, je mi 23 let plenky nenosím ale líbí se mi holky které je nosí, takže jestli by jste chtěli prohodit pár řádků tak můžete napsat na [email protected]

Martin (Út, 4. 2. 2020 - 10:02)

Ahojky:-)holky,rád bych se s vámi podělil ohledně nošení plenek hlavně techvzakepivacich mám s tím docela velké zkušenosti a krásné pocity..když budete chtít můžeme si ve vsi slušnosti o tom napsat...můžete napsat klidně na mail. A muzeme si vymenit zkušenosti. [email protected]

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 11:02)

Mně je sice 23 let ale mám rád ten pocit kdy mám mezi výma nohama 5 kusů látkových čtvercových plenek

Babyunityt 12345 (So, 1. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj vojto mužu se zeptat ty také nosíš plenky? Promiň je to neslušné ale napadlo mně to

Vojta (Ne, 2. 2. 2020 - 12:02)

Ano nosím

Babyunityt 12345 (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Je mi 16 a nemám odvahu nosit plenky ale moc potom toužím ale zaroveň se bojím že kdxb to zjistily veškole tak se my vysmějou

Anežka (Čt, 30. 1. 2020 - 23:01)

Ahoj, asi před rokem jsem sem psala o svých zážitcích s plenkami. Pak jsem toho ale nechala, jednak protože jsem se ve škole jednou připočůrala (naštěstí si toho snad nikdo nevšimnul) a druhak protože jsem si našla přítele. Před dvěma týdny se se mnou rozešel a já teď nemyslím na nic jiného než na plenky. Pořád bydlím na koleji a spolubydlící teď v zimě dělala státnice, takže teď budu na pokoji minimálně půl roku sama. Strašně mě láká začít se zase počůrávat, aspoň v noci, možná i ve dne. Na jednu stranu se toho bojím, přece jenom po pár týdnech, co jsem s plínkama experimentovala, jsem už pár nechtěných nehod měla a nedokážu si představit jak bych to pak měla tajit. Na druhou stranu ale opravdu nemyslím skoro na nic jiného. Několikrát se mi i v noci zdálo že mám plínku někde na veřejnosti a tak. Říkám si že teď chci nějakou dobu zůstat single, takže kdybych se opravdu začala počůrávat ve spánku tak by to nevadilo, ale nevím jak dlouho bych se to pak zase odnaučovala. Dneska večer jsem to už nevydržela a našla jsem balík plínek co mi zbyl. Je jich tam ještě asi pět, tak jsem si rovnou jednu vzala a asi se zkusím v noci počůrat. Zítra uvidím, asi objednám další plenky.

Vojta (Pá, 31. 1. 2020 - 22:01)

Ahoj Anežko nechceš si napsat nějaký řádek Vojta 23 roků [email protected]

Kikina (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Ahojky Anežko. Já si na tebe náhodou dobře pamatuju a říkala jsem si kam jsi se poděla. Tvoje příspěvky měly styl a tvoje plenkové dobrodružství v Bruselu bylo to nejlepší co jsem na diskuzích s touto tématikou kdy četla. Jak dnes s odstupem času vzpomínáš na tenhle úlet? Tenkrát si mě právě tak trochu inspirovala abych začala taky s plenkami trochu víc experimentovat a už jsem ti nestihla napsat jak to dopadlo. Extra fanynka se ze mě nestala ale musím uznat že na čůrání jsou plenky fakt super. Líbí se mi vyčůrat se do nich a zůstat suchá. Trochu jsem experimentovala a dala jsem si třeba nákup v obchodě kde jsem se počůrala a nikdo si toho nevšiml. Super pocit uvažovala jsem že se tam zkusím i pokakat ale nebyla jsem si úplně jistá že by to i přes tu plinku přeci jen nebylo cítit. Já jsem teď taky tyhle aktivity dost omezila ze stejného důvodu jako ty :0) každopádně jak už jsem ti tu tenkrát psala. Máš to holt v sobě a s tím nic neuděláš. Když jsi s klukem tak můžeš tyhle myšlenky potlačit ale úplně to z hlavy vytěsnit nejde. Důkazem budiž to že hned po rozchodu jsi začala myslet hned na to jak si vzít plenku a počůrat se v ní. Tak si teď tu svobodu užívej a občas napiš jak to probíhá. Na pokakavani už tě ukecavat nebudu. Vím že jsi tu psala že jsi z toho pak měla špatný pocit a připadala sis blbě to se nedá nic dělat a není na tom nic divného. Většině holek stačí čůrání kakání už je jenom taková nadstavba :0) zdraví tě Kiki.

Anežka (Út, 4. 2. 2020 - 00:02)

Ahoj, promiň že píšu tak pozdě, nakonec jsem neplánovaně jela na víkend domů, takže jsem na mně plenky museli počkat až do teď :) Na Brusel pořád ráda vzpomínám. Je pravda, že to co jsem sem psala, jsem si lehce přikreslila, třeba s tím prvním pokakáním, to jsem ve skutečnosti pustila až kousek před hotelem nebo že jsem se počůrala ve spánku a tak. Co se týče těch zážitků před začátkem vejšky, taky na to ráda vzpomínám a těším se až si to pořádně zopakuji, ale jsem ráda že se to spolubydlící nakonec nedozvěděla (teda doufám :D ), protože jsme měly pár společných kamarádek. Těší mě, že jsem tě inspirovala, a abych tě taky potěšila, tak ti řeknu, že mám v plánu se taky někdy pokakat. Ne často, ale určitě si to někdy zopakuju :) Já se za sebe pak vždycky styděla, ale na tom není nic špatného. A pak mi ještě vadila ta očista, ale to taky není nic co bych nedokázala zkousnout. A byla by to docela ironie, kdybych řekla, že se za sebe stydím, jenom protože se čas od času pokakám, když zrovna sedím v plence u počítače a píšu o tom, že bych se ve 20 letech chtěla počůrávat a pokakávat. Chápeš jak to myslím :) Prostě se stydím už za tu plínku, takže když se do ní někdy pokakám, tak to přežiju :) Jak jsi psala, že jsi se chtěla pokakat v obchodě, tak jsi asi udělala dobře, že jsi do toho nešla. Někde poblíž domu klidně, ale ono to podle mě po chvilce půjde poznat dost dobře. A teď k té současné situaci. Ze čtvrtka na pátek jsem už teda spala v plence, ale nepočůrala jsem se. Ráno někdy kolem čtvrté, když jsem jsem to už nemohla udržet, jsem si musela jít sednout na záchod a tam to pustit do plínky, protože v posteli jsem si vždycky jenom tak ucvrnkla. Jak už jsem psala v předchozí zprávě, už jsem si objednala zásobu, ale potřebovala bych teda poradit s nějakými těmi zalepovacími plenkami. Každopádně já už to tady zalomím, abych vůbec šla spát. Docela dost jsem toho vypila, plenku už mám připravenou, tak uvidím jestli se mi podaří usnout :D zatím se měj hezky a doufám, že až budeš mít někdy chvilku pro sebe, tak na tyhle "experimenty" zavzpomínáš jak se sluší a patří :P

Vojta (St, 5. 2. 2020 - 00:02)

Ahoj Anežko taky se mi líbí nosit plenky je mi 23 roků a chtěl bych si vyměnit pár řádků nebo klidně víc jestli chceš tak můžeš napsat email :) je nás málo a rád si o tom s někým pokecam:) [email protected] děkuju:)

Kikina (Út, 4. 2. 2020 - 10:02)

V pohodě mě nevadí že jsi to trochu přibarvila. Mělo to šmrnc bylo to čtivé a velmi vzrušující což já jako autorka krátkých povídek s touto tématikou dokážu vždy ocenit. A hlavně na tehlech praštěných diskuzích plných adult baby a jejich výmyslů to byl konečně reálný příspěvek od reálného člověka o reálném zážitku takže za mě super :0) no k těm tvým pocitům všechno je to v hlavě a souvisí to s tím že je nám odmala vštěpováno do hlavy to takzvané slušné vychování a přeci nosit plenky nebo se nedej bože počůravat nebo pokakávat je přeci úchylné je to fuj a společensky nepřijatelné ale marná sláva to stejně nezabrání tvému tělu aby dělalo to co je ti příjemné i když tvoje hlava ti namlouva že tohle přeci ve svém věku dělat nesmíš a že se to nesluší. No já mám naopak kámošku která by ti vysvětlila že nosit plenky a čůrat a kakat do nich je vlastně úplně normální :0) a je to už jenom svou podstatou zajímavá představa. Mladá štíhlá a atraktivní dívka co o sebe dbá a na ulici se za ní nejeden kluk otočí a ona má na sobě počůranou a pokakanou plenku!!! A je i hodně kluků které to bere až by jsi se divila. No co se mě týče tak od té naší poslední komunikace tady se toho u mě hodně změnilo. Jsem teď něco jako dívka v domácnosti a ve všední dny dopoledne když je můj miláček v práci tak mám pořád dost prostoru pro své akce které jsem sice omezila ale nedokážu se jich úplně vzdát takže jsem zrovna pořádně pokakaná i teď když píšu tenhle příspěvek to jenom tak mimochodem :0) ale dostala jsem zase po nějaké době chuť ty plínky zkusit. Vytáhla jsem ještě rozdělaný balík z dob kdy jsem právě experimentovat s tím počůrávanim který mám tajně schovaný ve skříni a byly v něm ještě tři kousky no teď už jenom dva :0) takže si taky objednám ale mě bude stačit jeden balík nemám zase takovou spotřebu jako ty a pořád mě to víc baví do kalhotek ale tak čas od času proč ne. Já mám taky ty dry nites ty stejné co ty jsem taky malá a drobná takže mi zcela vyhovují. Já nejsem přes tohle expertka ale píšu si soukromě s holkou která bez plenek nedá ani ránu tak já se jí na ty zalepovaci plenky zeptám jaké by ti doporučila i vzhledem k tvé postavě a dám ti vědět. Já už budu taky radši končit a jdu se osprchovat už tak je to docela lingvistická exhibice :0) zatím ahoj. Kiki

Babyunityt 12345 (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj jak si mněníš plenku aby to nikdo nepoznal? Taky už hodně přemýslím nad koupí plen ale nevím jakéa za druhé mam strach že by nato přišli spolužaci.ale jinak bych si ty plenky koupila ale nevím jaké jaké pleny používáš většinou ty ?

Reklama

Přidat komentář