Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Tak asi přišel čas zatnout v práci, sbohem a šáteček, jde se na Braník.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Příště bude v ČR zakázáno, že není možné nostalgicky vzpomínat...a když tak jen v duchu.
Běda vám, jestli se ožerete a pak všude pod kamerama doma vykřiknete ze sna, sakra dřív to nebylo tak špatný a už si pro vás přijedou a vezmou vás do dodávky, vysadí na letišti a přepraví do Guatanáma, kde vás waterbordingem donutí přiznat, že jste vedl komunistickou buňku a připravoval nějakou akci.Ostatně podobně jak je teďka ten soud s údajnou Sítí revolučních buněk, kde jediným extrémistou byl ten nastrčený agent provokatér policista.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 16:08)

Každý režim chce přežít, a cítí seohrožen lidmi s nesprávnými názory. Nezbývá než výt s vlky a říkat, co je třeba, a myslet si svoje. To my umíme dobře, naučení dělnickou diktaturou. Dokud není trestné říkat slovo "negr", není tak zle. (Mimochodem - podle překladače Googlu se černoch řekně anglicky "Negro".)

aladin (Po, 26. 8. 2019 - 16:08)

Říkám to pořád, FAŠIZMUS táhne Evropou a JE v EU !!! Jakým jiným způsobem chcete zabránit tomu, aby si lidé svěřovali pravdu o politice a současnosti, jedině FAŠIZMEM !!! Takže tu máme Fašistickou Demokracii a nebo Demokratický Fašizmus, račte si vybrat co je lepší !!!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Tak jsem se nezmýlil, fízlování má velkou budoucnost, existují nové aplikace které vše natáčejí z různých úhlů váš majetek a pouštějí vám to na mobli, nebo do cloudu a nebo jiným lidem na mobil.
Budopucnost je tedy naprostá ztráta soukromí doma i na zahradě a v práci a všude.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 16:08)

Což vadí jen kriminálníkům a smyslníkům smyslným. Jen hackeři by měli dostávat více po čumáku, ale když oni jsou tak kluzcí!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

"Neodvažuješ se pochválit fuerera? Asi víš, jak dopadl politik, co pochválil jeho dálnice. Jsi vyměklá .ubka."
---------------------------------------------------------------
Jahodo, máš asi dobrého právníka...,Myslíš že komunistická soudkyně z piety vůči obětem holocoustu, přimhouří nad tvým antisemitismem a hitlerismem oko. Každý tady ví, že jsi latentní hitlerovec, nevyoutovaná buzna.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Jak říkám, jestli tohle čte pan Mareš s proti-extrémistického, tak nevím nevím Jahodo, nějak moc si zahráváš, český výklad je hodně volný, co je to propagace, hledá se úmysl a ty si tady již párkrát Furera chvílil, ano je to jisté půjdeš asi do báně.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Že sis ji hned dal do vyhledávače?!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Á Jahodu přejmenujeme na pana Kalivodu...
Zase nějaký problém. Tak nemám rád Víta Rakušana, v jeho projevech mi vadí nadřazenost, povýšenost učitele a akurátnost němčináře. No a, je to můj názor, nadáváš tu na fašismus muslimů a sám netoleruješ druhého názor,spíš pocit.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 26. 8. 2019 - 17:08)

hmm...takže nadřazenost v mých projevech,povýšenost učitele a akutátnost němčináře.....skvěle jsi popsal německou přímočarost,tu jsem dědil geneticky po mámě a jejím rodu.Žádné okecávání,mudrování a omlouvání,rozvádění a rozmělnění problému,ale rovnou k věci ,natvrdo,přímo a neměnit názor!...Toto je moje německá přímočarost a proto se opět opakuji,každý kdo vyvolává nenávist proti Židům a Státu Israel je svině !...Jedno zda na sociálních sítích,tisku anebo mluvou,je to svině a patří mu právně zavřít hubu!...Vit nacistická SPD,plná hnusných rasistů,antisemitů a neonacistů,scházejí se ty potvory a jednají s českou a zahraniční neonacistickou zcénou a na toto jsou odkazy na Antifa,jak sedí vyfoceni spolu v jedné místnosti politici SPD a neonacisté z Česka,kteří jsou napojeni na zahraniční nacisty!...Taky je třeba právně stíhat všechny rasistické protiromské projevy nenávisti,takové komentáře jako...hladit cikány až do uplného vyhlazení,vyříznout cikánský vřed ze společnosti,aby společnost ozdravěla a spoustu jiných hnusných projevů nenávisti na Noviny cz je třeba řešil Policií ČR a právníky u soudu!...To samé projevy nenávisti k romským a arabským dětem ve škole...toto vše je práce Policie!...Stejně tak výroky jako střílet židy ,cikány a buzeranty ihned po narození,posílat je do plynu.Jak toto nějaký politik vysloví,ihned k soudu !Žádné mazání s nacisty a rasisty....!...Ještě bych se chtěl zeptat,jak to ¨myslíš s fašizmem muslimů?!...Já pouze poukazoval na islámské teroristy,kteří střílejí na Stát Israel statisíce raket a pouštějí zápalné balony do Israele...jinak máš pravdu,jsou to neonacisté a Palestinci kteří hajlují jsou velice snadno dohledatelní na Google....mám dodat odkaz..?

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Jen píšu svůj názor. Zdá se, že tě infikovala pražská kavárna, alergická na jiné mínění. Pokud jde o politiku, potřebujeme vůdce jako byla Golda nebo Churchill, a ne přizdisráče, kteří jen plují na vlně události. V Bruselu hodně lidí ani neví o naší existenci, a když, tak jsme ti teroristé z Čečny.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Zahraj si nějakou historickou hru ve stylu citáty historických postav a nevopruzuj se svými hrdiny a padouchy, copak nevíš, že co čech to němec a padouši v ČR všechna rodina?!

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 16:08)

Chceš mě vyštvat z Doktorky (jak se to podařilo Jirkovi na vlákně "JHVH" jeho dementními odpověďmi)? To si nezasloužím.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 14:08)

Hloupý ruský robot Fjodor neuměl připojit Sojuz k ISS. Rusové, kupte si chytřejší ho robota od Japonců.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 14:08)

Arab zastaví taxík. Ještě se ani pořádně neusadil a už žádá řidiče, aby vypnul rádio.
"Tuhle hudbu rozhodně nechci poslouchat. Naše náboženství nám to zakazuje,
protože v čase Proroka Mohameda taková hudba nebyla a západní hudba je jen
pro vás, nevěřící".
Taxikář rádio vypne, zastaví a otevře zadní dveře.
Arab se udiveně ptá: "Proč stojíte"
"Protože v dobách Proroka opravdu nebyly žádné taxíky, takže koukej
vypadnout a počkej si na velblouda.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 13:08)

Berenika Kohoutová je mi milejší než stádo politiků, úžasná.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Snaživka, stihla toho hodně. Ale má úskočný pohled. Ta by tě fyzicky a duševně zlikvidovala za dva měsíce.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Taky tě rajcuje, už to méno co?!

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 15:08)

Nevím přesně, co je ta ženská zač, ale dám ti dobrou radu - pokud uvidíš zmalovanou ženskou, konzervovanou různými líčidly (mnoho z nich jsou herečky), utíkej pryč. Nejhorší jsou ty s krvavé rudou rtěnkou - novodobé upírky, které tě duševně a finančně vysají a pak odhodí jako obal od nanuku.

Reklama

Přidat komentář