Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

suchoň (Út, 27. 8. 2019 - 12:08)

Já zase nevím co si mám myslet o tobě. Orba po spádnici je totiž na velkých svazích jedinou technicky možnou variantou zemědělské "vekovýroby". Traktor s pluhem je schopen na takovém svahu orat s kopce nebo do kopce, ale orat po vrstevnici neumí, protože by se převrátil na bok. Ty velký traktory mají velká kola protože velké kolo lépe roznáší tlak - aby nezdusalo půdu - zadržování vody.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 22:08)

Pokud má pocit, že je jen figurka a chudák, tak ať se na to vy.ere a jde někam pracovat. Nikdo z nich to neudělá, jim ten systém naopak vyhovuje. Nemusí totiž přemýšlet.
Jenom pořád brečí, jací to jsou chudáci. Já osobně jim nevěřím ani slovo.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 22:08)

Teď jsi to trefil. Sedlák je buzerovaný ze všech stran, ale když začně kňučet, že se mu kvůli suchu nebo kroupám, nebo záplavám neurodilo, přistane mu na účtu od státu mastné odškodnění. Takže to mu asi kompenzuje veškerá příkoří, kterými trpí. No kdo to má?

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 18:08)

Dobře, ok, plýtvá se moc tou vodou, stačí?!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 18:08)

Ale jsem lidumil. Chatku s bábou bych tam nechal na dožité a pak zbourat.Stejně to jsou ilegální stavby.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 12:08)

V čem je to problém? To samé jako když je koryto regulované, pole bez remízků, bez života v půdě.
Voda není zadržena v krajině a vypaří se. Tam kde není, vegetace zanikne a mění se na takové suché stráně.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 13:08)

Líčíš to tak pesimisticky, jako kdybychom si neuměli poradit. A možná, že neumíme. Pak budou muset krajinu převzít Izraelci. Ale to pro ně nebude problém - hlavní pro ně bude nejprve postavit synagogu a podat restituční žádosti na okolní nemovitosti a budovy, které jim zabavili Němci a po nich my. Já myslím, že hlavně na jižní Moravě by mohla vzniknout ekonomicky silná židovská enkláva, no a když si za dvacet třicet let podají návrh na samostatnost (v rámci práva na sebeurčení), měl bys to srdce jim ji nepřiznat?

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

S tím, že někdo bojoval v II.světové a dělat z něho válečného zločince. Válka je svinstvo. Ovšem neuposlechnout povolávacího rozkazu občana říše do armády, znamenalo jediné, podepsat si trest smrti spolu se Svědky Jehovými a poslání do koncentráku.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

S tím, že někdo bojoval v II.světové a dělat z něho válečného zločince. Válka je svinstvo. Ovšem neuposlechnout povolávacího rozkazu občana říše do armády, znamenalo jediné, podepsat si trest smrti spolu se Svědky Jehovými a poslání do koncentráku.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Můj tatínek statečně bojoval v II. světové.V rusku, u Moskvy, ale střílel jen do vzduchu, jako každý správný němec, aby nikoho nezranil.Ještě mám po něm v ústí v sklípku uniformu SS.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Ha, ha, ha ... velmi vtipné, velmi uvěřitelné...

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Už zase má krámy, prej jí to nejde, nemůžu si to přát...!TO orosená petka Braníku z lednice krámy nikdy nemá a uspokojí mne na výbornou.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Podle žalobce ale někdejší ministryně obrany Vlasta Parkanová chybovala: neudělala nic pro to, aby ověřila skutečnou cenu strojů CASA. Parkanová ale opakuje, že to nebyla její povinnost. „Veškeré právní posudky, které mám k dispozici, docházejí k závěru, že jsem takovou povinnost neměla,“ uvedla bývalá ministryně už v roce 2009.
-----------------------------------------------------------------------
Evidentně TOP09 si nevykládá mandát jako službu lidu, ale nějaké menšině a zájmům USA. TZN. pracuje proti státu a proti veřejným financí, tzn. tvoří lumenproletariát, který pak konzumuje zmetky, které by jinak v Německu vyhazovali ve slevách.

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 12:08)

Ministr odpovídá za ministerstvo - za to dobré i za to špatné. Ale na špatné ceně kauzu nepostavíš, jen na úplatcích a protislužbách. Politikové považují koryto, které jim strana přidělila, zjevně za svůj pašalík s právem nakrást, kolik to jen jde.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Ovšem nejlepší skok do zádele byla Parkanová (tu čeká stání v září u soudu) s těmi Fešáky o tom Díky pane Schwarzenbergu, díky pane bla, bla, bla, máme tady USÁKY, pane radare atd.!
A pak se ukázalo, že nějaký prachy vlastně skončili u ní v kapse za nějaký zbraně.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Pozor na trestnost na tomto webu. Můžete třeba jít bručet za to, že napíšete Pan XY to byl skvělý chlapík a jak byl úspěšný atd...,když za to XY dosadíte nějakou nacistickou zrůdu, tak pak panečku uvidíte ten kolotoč.

Vládce vašeho … (Po, 26. 8. 2019 - 12:08)

Trestné? Všechny vás vymažu jedním kliknutím, z.rdi!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Kdyby tady bylá, taková panenka, která by mě chtěla a nebyl to bisexuál, převlečený transexuál, to by bylo bezvá.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

Jahoda má bájnou lhavost alias syndrom barona Prášila, to vše jsou různá pojmenování pro duševní poruchu osobnosti, jejíž podstatou je chorobná touha po smyšlenkách a lžích, někdy i fantastických, prezentovaných jako fakta. Ovlivňuje plně osobnost mýtomana, stejně jako droga je schopná ovládnout svého nositele do té míry, že se pro něj stane každodenní nezbytnou a trvalou potřebou.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

U Jahody bych diagnostikoval bájnou lhavost a u Jedovatého zahořknutí spojené s revanší-tzn. dříve to byl psychopat podle MKN klasifikace, dnes jen žvanil a histrion.

Reklama

Přidat komentář