Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 11:08)

Co konkretně si vydávil za žmolek, co konkrétně ti zaskočilo, pochlub se, svěř se, tvá diagnóza je jak jsem psal zahořklý revanš.

Franta (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

Na našem KSČ webu jsem vyhledal staré video leadra Milonu chvilek pro demokracii Matěje Mináře. Pozoruhodně vlezlé do zadku Babišovu ANO.

LINK : https://www.youtube.com/watch?time_continue=63&v=diw-yNo6-t4

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

Aha, takže Aladin bude Jedovatej...

aladin (Po, 26. 8. 2019 - 02:08)

Novinky.cz, tak jsem si vám klepnul na : Zobrazit další a světe div se, všechny články se zdvojily a žádný nová nepřibyl !!! Opravdu super Novinky,cz !!!

aladin (Po, 26. 8. 2019 - 01:08)

"KOMENTÁŘ: Malý incident hluboké nenávisti a problém definice - Alexander Tomský"..........Pane Tomský, v tom vašem seznamu chybí plány Sionistů na ovládnutí světa !!! Myslím, že to je hlavní důvod antisemitizmu !!! To soustavné nastrkování holokaustu je bráno jako otravování ! A bohužel, všichni víme, že se od vás nikdy pravdu nedozvíme !!! Ježíš byl Žid a sami Židé ho strčili Římu do chřtánu !!! A viz II světová válka, kde Sionisté strčili do Hitlerova chřtánu 6 milionů Semitů !!! !!! Když už píšete pane Tomský, tak pravdu a ne dezinformace !!! Ale pravdu by vám asi nikdo neotiskl, že ??? A za tohle ještě dostanete dobře zaplaceno !!!

Rakato (Po, 26. 8. 2019 - 12:08)

Ty už vidíš sionisty všude. Bacha, když jdeš spát, podívej se pod postel, může tam být také jeden.

aladin (Po, 26. 8. 2019 - 01:08)

"Přepsáno: „Komunismus je zrůdný.“ Kamila Moučková o odpuštění a důvodu, proč Havel odmítl zrušit KSČ"............Kamilo, že radši nedržíš hubu, vždyť se jen ztrapňuješ !!! A ty tvoje bláboly, proč jsi byla v KSČ ukazují na tvůj charakter ! Jak bylo řečeno v jednom filmu : To radši podám ruku praseti než VÁM !!!

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

Kamilu Moučkovou tak trochu zneužili, podobně jako toho zpěváka Erasmus 5, jak pořád leze do médií a zpívá : "Jo tenkrát v 68 , to vám bylo hej, na koleji yesterday..."

Franta (Po, 26. 8. 2019 - 09:08)

KSČ jsem kdysi volil, ale pak Hnutí za životní jistoty důchodců.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 10:08)

To jsi volil dobře, to mělo koule! A vysloužilo si to ty lístečky od Bakaly z příspěvků TOP09, kde na to vzali?!

aladin (Po, 26. 8. 2019 - 00:08)

"ČT2
Začátek 2. světové války – 80 let: Pakt Ribbentrop–Molotov"......Jestli jste se dobře dívali a poslouchali, nemohlo vám uniknout, jak západ šikovně a nenápadně umetal Hitlerovi cesticku na východ !!! Západní Sionisté potřebovali zničit nový Židovský stát s opačnou ideologií a o Hitlerovi se vědělo, že nenávidí Židy, V Sovětském svazu bylo 75% komunistů židovského původu !!! Sionistům vůbec nevadilo, že jsou to lidé stejného etnika jako oni a že Hitler je vyvraždí !!! Což ukazuje na jejich charakter !!! A tak se ani není čemu divit, když se dozvíte jejich plány se Zemí v případě, že se jim ji podaří ovládnout !!! Viz současná situace !!!!!!!!!

aladin (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

"ČT2
Začátek 2. světové války – 80 let: Pakt Ribbentrop–Molotov"..........Práě teď !!!

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 23:08)

Pozor ať nedopadnete jako Ruda z Trnavy,který čekal na milenku a chtěl i připravit dlouhou noc a vzal si viagru, jenže milenka nepřišla, pronásledovli ho až do rána různé sexuální představy a erekce nepolevila a dostavila se obrovská bolest i varlat, odšoural se na chirurgii a tam mu ukončili erekci a poradili, že příště by možná stačila běžná metoda anča dlaňová k ukončení erekce.

aladin (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

"Prima Zoom
Stroje na zabíjení (5)"..............Právě teď !!!

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 22:08)

Kdo má dobré srdíčko, tak tu diskutujte, ale zdá se mi, že tento způsob diskuse je poněkud nešťatný.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 21:08)

Klíčí nám tu pěkný bílý, aby to nechytlo do hněda, sakra.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 21:08)

Datumka se dnes zdála hodně na-romanticky -držená, ale kam se podělo Luci?!

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Nikdo tady není stoprocentní, to by byl bisexuál, tak i multikultura je špatně, buď je člověk na buchty nebo na pepíky. A ta německá mystika je pro mne jen koníček, politicky, prožitkově a naše Sudetoněmecké sdružní..., co na to říci, já také někomu nevyčítám když mí divný koníček a třeba sbírá pivní tácky, nebo cvaká zadkem knoflíky na košilích na sedačce.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Já prostě toužím jako německy ač čech po té mystice ve Wagnerovi, ve Valhalle, ve vychlazeným bráníku v petce...

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 21:08)

Další převlek? Na tebe by se hodil Neruda:
Ba nač bych osudu snad svému lál,
že zahrával si mnou zde jako míčem,
že hned mne hladil, hned mne šlehal bičem,
že ze mne ledacos už udělal
od skromné otázky až hrdé ku odvětě,
že padl jsem a vstal zas nastokrát —
já ledačím už byl v tom božím světě
a čím jsem byl, tím jsem byl rád.

Reklama

Přidat komentář