Reklama

Mohou mít přátelé mezi sebou sex?

blasdads (So, 7. 1. 2012 - 15:01)

Moje kámoška má přítele a i tak spolu 3x do měsíce spíme, jednou to došlo tak daleko, že ode mne šla k dalšímu kamarádovi a vyspala se i s ním. Nemá v tom problém.

kluk 18 (So, 7. 1. 2012 - 13:01)

jani presne jak rikas kdyz je...Mám několik kamarádek i starších, když maj chuť tak zaskočí zašukáme a pohoda.

cestmir (So, 7. 1. 2012 - 12:01)

Když chceš šukat s...jani presne jak rikas kdyz je chut tak bud jak bud hlavne kdyz si clovek uvolni poradne:-)))

cestmir (So, 7. 1. 2012 - 12:01)

Čestmíre třetího už...noo tak to si nejsem jistej kdyz zvladnes dva tak ten treti uz bys tez zvladla:-)))

Honza (St, 4. 1. 2012 - 18:01)

Prcálisto, já osobně s...No tak citový vztah ke svému robertkovi asi nemají.

Lina (St, 4. 1. 2012 - 16:01)

Holky na tohle mají...Prcálisto, já osobně s tím problém nemám, pokud jsem bez partnera, ráda si to nechám udělat od kámoše. Je to lepší než vyhledávat nějakého cizího chlapa nebo se ukájet sama. Ale v podstatě máš pravdu, mnoho mých kamarádek toho schopno není. Je to tím, že většina holek není schopno oddělit sex od citů. Ale jaký mají vztah ke svému robertkovi, to je taky diskutabilní, he, he, he!

Karin (St, 4. 1. 2012 - 15:01)

Na sex je třeba chlap a ne milenec nebo kamarád.

Jana (St, 4. 1. 2012 - 15:01)

Když chceš šukat s kamarádem tak musíš mít na něj chuť a pak je to hotová věc.

Prcálista (Út, 3. 1. 2012 - 23:01)

Ženy na to budou mít...Holky na tohle mají poměrně dost předpotopní názory. Já mám spoustu kamarádek, ale ani když neměly partnera, tak jen tak nezávazně souložit nechtěly. Měly pro to dost divné argumenty. Za celá léta jsem přiměl jen jednu kamarádku, abychom si jen tak zasexovali. Vydrželo to asi půl roku, do té doby, než si našla skutečného přítele se vším všudy.Mnoho žen žádá emancipaci, ale ta nastane, až když ženy přestanou mít tak úzkoprsý vztah k nezávaznému sexu. Radši se uspokojují samy než by vyhledaly nějakého kamaráda, který by jim ochotně pomohl.Já se s tou "sexuální" kamarádkou stýkem stále a na našem kamarádství se to nijak nepodepsalo. Zato komunikace s první manželkou je stále tabu. Jinak než hysterickým tónem se se mnou bavit nedokáže. A to už řešíme jenom, kdy si vezmu děti na víkend.

Dan II (Út, 3. 1. 2012 - 23:01)

Ženy na to budou mít zřejmě jiný názor, ale já si myslím, že sex s kamarádkou možný je a moje přátelství by to obohatilo - znal bych ji zkrátka zase o něco víc; platí to i v případě, že by se mi to z nějakých důvodů třeba i nelíbilo.

Lada (Út, 3. 1. 2012 - 15:01)

Čestmíre třetího už...Já mam kamarádku už ňákych 30let a dosut sme spolu nic neměli, prej bysme to kamarádství pokazili. Ale já přesto doufám že v posteli spolu někdy skončíme, doufám

Kozina (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

No tak přátelé sex každopádně mít mohou. Nepřátelé také, ale je to méně pravděpodobné.

Jitka (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

Čestmíre třetího už bych asi nezvládla stačí občasně dva.

cestmir (Po, 2. 1. 2012 - 22:01)

Když máš chuť tak...A delas to casto a rada??

Jitka (Po, 2. 1. 2012 - 20:01)

Když máš chuť tak přítel má taky mobil a pak je tady ještě kamarád tak je to celkem přijenmé už delší dobu si vyhovíme.

Nikola (Út, 30. 12. 2008 - 15:12)

Martine a jaký si milenec? Kdy s tebou měla na posledy orgasmus a poznáš vůbec, že ho měla? Máš rád trochu experimentovat nebo je to pořád jen klasika?Může mít i záislost na sexu a s tím by směla léčit u nějakýho sexuologa. Jestli je z toho sama nešťastná a nějak to nmlže vládnout tipovala bych to i snad na to. ASle těžko říct nějaký psycholog či sexuolog by vám řekl víc. Něco v tom dělej ať se zbatečně netrápíte.

Nikola (Út, 30. 12. 2008 - 15:12)

No Martine neměla by tí být nějak pravidelně nevěrná. Jednou se dá úlet odpustit, když je člověk hodně toleratní snad i 2x -3x. Ale pokud se toho není schopná vzdát ani po nějaké léčbě, netrápila bych se. Takových nevěrných je celá fůra není o co stát, když s ní budeš chtít mít dítě ani nebudš vědět jestli je tvoje nebo ho má s nějakým ožralouz hospody. Jaké by potom byli ty jejich děti? Udělal by sis zr života peklo.

martin (Út, 30. 12. 2008 - 14:12)

a cokdyž svojí ženu miluju pořád hodně moc a ona to stejně udělá s jiným , a říká nemužu si pomoci něco mě táhne nevím co sex s nim taky ne to pravý -nestojí to na moc co pak? a mě to trhá srdíčko a jsem skoro schopnej jí odehnat od sebe a přitom z toho mám panickou hrůzu....

Kamarád taky (Po, 29. 12. 2008 - 15:12)

rád, Jarčo.

Jarča (Po, 29. 12. 2008 - 15:12)

Pořád to neodcházelo a teď je to tam 3x. Sorry...

Reklama

Přidat komentář