Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Hlustvisihák (St, 8. 2. 2017 - 17:02)

Kde se to kupuje? :-) Já to...T

Steve (St, 8. 2. 2017 - 15:02)

Kde se to kupuje? :-) Já to neviděl už spostu let, a to ještě byly staré z chalupy či ci já vím odkud.

Dneska se nosej přeci ty plast'áky - crocksy se to jmenuje nebo tak nějak. Kdepak korek ...

misu (St, 8. 2. 2017 - 12:02)

Ahoj,nevíte kolik cm jsou vysoké korkáče pegres?

Kamil (Ne, 7. 1. 2018 - 22:01)

Nosím je na chalupě a tam...Ahoj,ja k sadre take mam radsi vyšsi botu neni to pak takovej vyškovej rozdil mit nohu o 6 cm delsi

Daniela (Ne, 7. 1. 2018 - 12:01)

A ven si v nich někdy...Nosím je na chalupě a tam neřeším jestli jdu nakoupit v žabkách nebo korkáčích takže tam je nosím i venku.A pak jsem nosila jenom jednu když jsem měla nohu v sádře a protože to bylo v létě tak sem nosila ten korkáč na zdravé noze protože mi dobře vyrovnával balanc jak jsem měla na sádře to kopyto:-)

diskutér (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Nosím je už řadu let.Doma...A ven si v nich někdy nevyjdete?

diskutér (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Ne, toto nejapná odpověď...A tedy korkáče nosíte, jestli se smím zeptat?

Daniela (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

Nosím je už řadu let.Doma v práci a nosila jsem je i ve škole když jsem do ní chodila,na základce i pak na střední.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

Určitě, korkáče jsou...Ne, toto nejapná odpověď opravdu není:) Jak já říkám, každý má rád něco jiného a o tom to je:)

diskutér (So, 6. 1. 2018 - 19:01)

Znám, ale korkáče jsou...Určitě, korkáče jsou korkáče, ovšem dřeváčky Svit jsou dřeváčky Svit. Mám zkušenosti s oběma a ty dřeváčky mi přišly po všech stránkách prostě lepší.
Příliš nejapná odpověď?

Kamil (So, 6. 1. 2018 - 09:01)

Znám, ale korkáče jsou...Ja nosim rad drevaky klasicke buxa a jedny holandske vysoke

Jana (Pá, 5. 1. 2018 - 09:01)

Znáte?
Znám, ale korkáče jsou korkáče:) Je to věc každého, co má rád...tak prosím nevyvracet názor ani nemít nějaké nejapné odpovědi.

Radek (Ne, 29. 1. 2017 - 17:01)

Korkové dřeváky nosím denně hlavně doma skoro 15 let nebolí v nich nohy hlavně se neborti klenba převážně v nich chodím bez ponožek parádní pocit

Standa (Pá, 27. 1. 2017 - 22:01)

Nevidim nic zvlastniho na...Vdím, že jsi je nejspíš skvěle užil. A co tedy společenský život na kolejích, chodil jsi v nich třeba i na mejdany?

Petr (Pá, 20. 1. 2017 - 08:01)

Dobrý den,

prosím vás, pokud někdo víte, kde sehnat klasické korkové dřeváky (potřebuji pro svoji ženu), můžete mi to sdělit formou SMS na číslo 774831811? Předem moc děkuji

Palinko (St, 18. 1. 2017 - 17:01)

Dá sa niekde v okolí Břeclavy alebo Brna zohnať Vanimar?
Protetika vydrží v pohode 5 rokov ale už to neni ako volakedy. Vtedy boli aj hrubšie a asi aj viac tvarované. Pracka bola z hrubej a tvrdej kože. Bolo to dobré kvôly tomu že nebolo sa treba zohíňať pri nazúvaní. Vanimar vypadá hrubši a to sa mi páči. Chcel by som z nich obrázky ale neviem sa k nim dostať. Výrobca na emaily neodpivedá.

Moskit (Po, 16. 1. 2017 - 17:01)

Tedy na pujčování druhý...Nevidim nic zvlastniho na barve prezky, nikdo nic nerikal. Do sprch jsev nich chodil.

Moskit (Po, 16. 1. 2017 - 17:01)

AHOJ. Želám pekný deň....Vanimar mam a jsou asi nejlepsi ze vsech nabizenych. Kozene pasky, dvojite prosivane a nerezova spona. Stelka z hladke kuze, krasne sedi a stelka je prijemne hladka. Protetika dlouho vydrzi cca 5let kazdodeniho chozeni, vyzkouseno trikrat.

Standa (Čt, 29. 12. 2016 - 00:12)

Ano, klasika s bilo cervenym...Tedy na pujčování druhý pár, to chápu. Akorát že byli červenobílé, to asi bzlo trochu zvláštní pro kluka. Hlavně že jsi je dobře užil.
A z koleje do školy se v nich dalo projít taky? To jsi je pak mohl nosit celé dny. Svitky na to byli jak dělané.
A ještě jeden dotaz, holky na kolejích je měly rády, že se v nich dalo v pohodě jít i do sprch. Taky jsi je tak užíval?

Moskit (Út, 27. 12. 2016 - 18:12)

My je v práci nosíme skoro...To musi krasne znit. Co takle poridit foto?? Dekuji za odpoved. S

Reklama

Přidat komentář