Reklama

Chci se stát Shemale

Edita (Pá, 2. 5. 2014 - 19:05)

Jeli tady Fanny Deniska nebo jiná shemale, která by se chtěla pomilovat se ženou??
Hrozně po tom toužím a zdá se mi to téměř nesplnitelný sen.

davidos151 (Čt, 1. 5. 2014 - 21:05)

chcem sa stať shemale lebo milujem ženske pradlo a rad chodim do mesta prezlečeny za shemale a pred nedavnom som zistil ze mam prekvapivo velke bradavky ale vela o tom neviem rad by som si od niekoho poradil co nosit adt.... dakujem

Kaca (St, 6. 3. 2013 - 07:03)

Ahoj, také chci být...Ahoj, koupím estrofem nebo estrimax. Děkuji za nabídku. Email na [email protected]

! (So, 5. 1. 2013 - 20:01)

Dej si do vyhledávače Translidé a tam najdeš spojení jak se dostat k paní Mudr Fifkové.Nejlepší odbornicí na transexualitu a nejprve si s ní promluv. Vše potřebné se od ní dovíš! Zbytečně neotálej, čas běží a čekáním jen můžeš promarnit čas.Držím palce!

v. (So, 5. 1. 2013 - 15:01)

Ahoj, nevite nahodou jake jsou první kroky k tomu aby se mi splnil sen ??? kam poprve zajit...

Otakar (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

První krok vem sekeru najdi špalek a usekni si ho i s koulema.Magore

M. (Ne, 30. 12. 2012 - 07:12)

ale jo, funguje, pri sex. vzruseni uplne normalne,shanim estrimax. estrofe, oestrogel, zaplatim jednou tolik,kolik bezne stoji, ozvete se prosim [email protected]

Vladka (Čt, 4. 10. 2012 - 23:10)

Ahoj, také chci být shemale. No to co vidíš na netu to jsou většinou gay chlapi, co jsou po brutálních plastických operacích. To že fungují na 100% s jejich nádobíčkem je právě proto, že to věechno nemají z hormonů ale pomocí plastik. Jinak shemale na hormonech má velmi malá varlata, erekce nic moc, ale dá se podpořit třeba vakuovou pumpou. Některé shemale jsou kastrované. Dělala jsem si COGIATI test tam mi vyšlo, že jsem transka. tak se chci co nejdříve objednat na sexuologii. Hormony jsem si sehnala už mezitím pokoutně. Můj jasný cíl je kastrace, ale penis nechat z důvodu zdravotních komplikací a soužití s manželkou.

kithiczka (Po, 24. 9. 2012 - 18:09)

Ahojky,
jsem muž je mi 26...Ahoj. Omlouvám se, že vstupuji do diskuze. Jsem dramaturgyně z div. spol. eňo ňuňo (Ústí nad Labem) a sháním statečnou zajímavou osobnost, která se nestydí promluvit o své změně pohlaví ve večeru uměleckých chuťovek Eňo ŇuŇo na téma NARUBY dne 12.10.12 Jedná o krátký dialog - či monolog. Veškeré návrhy k tomuto tématu jsou vítány.Děkuji za odpověď. Prosím pište na email: [email protected] .Kithiczka

Funny Teniska (So, 11. 8. 2012 - 01:08)

Denisko, ty máš krámy, nebo falešnou březost? Vždyť já jen pokyvuju hlavou, že máš potíže.

!! (So, 11. 8. 2012 - 00:08)

Právě proto, že jsi normální, tak nikdy nemůžeš pochopit co prožívají ti, co se narodili v cizím těle. Jinak to nepatřilo tobě ale pro Funny Teniska!Podívej se na čas a poznáš, že než jsem to napsal, tak jsi mezi nás skočil.

Steve (So, 11. 8. 2012 - 00:08)

Co mi nadáváš pako. Já za to nemůžu že jsem bohužel normální. Jinak se nikomu nesměju, asi jsi něco špatně pochopil.

!! (Pá, 10. 8. 2012 - 22:08)

Víš hovno, co to je, narodit se v jiné kůži a žít celý život jako někdo jiný !

Steve (Pá, 10. 8. 2012 - 22:08)

Penis pod sukní .... hmm, to je docela zajímavé.

Funny Teniska (Pá, 10. 8. 2012 - 20:08)

Shemale, shemale, potíže máš nemalé!

Fanny Deniska (Pá, 10. 8. 2012 - 09:08)

To neporadím, jsem transka -...Mě se libí ženský tělo, ráda se maluji, oblékám se jako žena, ale penis si chci zachovat a ráda bych byla i kdyby mi aspon troško fungoval. Ale jinak díky za odpověď. :)

Nikola (Čt, 9. 8. 2012 - 05:08)

To neporadím, jsem transka - chci ženskou postavu ale i s vaginou. Takovým jako ty nerozumím, ani chlap, ani žena......Myslím že ti nepomůže nic jiného než podstoupit změnu na ženu a nepodstoupit ten poslední krok. tedy ti zůstane penis.

Fanny Deniska (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Ahojky,
jsem muž je mi 26 let a toužím se stát shemale jelikož moc se mi líbí být sexy ženou. Chci se zeptat jestli je nějaká možnost, aby mě aspon trochu fungovali mé mužské pohlavní orgány po braní ženských hormonů? Děkuji za vaše odpovědi.

Reklama

Přidat komentář