Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Prostim tě, tam je velká cedule STOP UCHYLŮM před vjezdem do Buzios, to není jako tady na diskusi, kde se dostane každý. Hned tam oddělí čumili,onanisty,flákače, povaleče od poctivých predátorů, aligátorů, mrdátorů, reskátorů, galdiátorů.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Od kdy jsou mrdářoři uctívaní ?! Od tehdy kdy Magor z Klášterního vydří napsal své Bláznovy elegi a a pak na festivalu u skaláka, tam jsou mrdátoři velmi oceňovaní, to je styl dnešních žen, nechat se vop*cat na festivalu a nevědět kdo to byl..

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Buzios je prý novým místem brazilské smetánky.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Tak tam jeď, tam z tebe budou mír radost, vod tamtaď tě ještě nevyvedli a vydepiluj si před tím brazilsky voskem šulína a zádel, budou to kontrolovat u vstupu. To bude drahá letenka...Kde tam budeš bydlet?! Zapomeň, že nějaká děva tě tam ubytuje u sebe doma, to by musel být taky sexuální maniak.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Vladěnu vem sebou, budou ji ukazovat miliardářům na rautech u stolu s tím braníkem jako zvracedlo, kdy se jim bude chtít blít, aby se mohli dál bavit a konzumovat.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 10:08)

Prosim-tě, ty tvoje braníky 2l za 29,90Kč "ve slevě" už jsou trapné. Jdi si je zase nakoupit a další vem Vladěně a nevopruzuj tady...

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 10:08)

Proč si myslíš, že je to tak levné, protože to dělaj z nějaké kukuřice z brazílie nebo z čeho...maltézový sirup...skvašený, to chmel nepoznalo, to je jak slivovice za 150 Kč, vodka s esencí slivovice... Braník není pivo, to je patok.

Cchurila Washi… (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

K tomu Rusku v pr.eli ...
https://uploads.disquscdn.com/images/a6a8bfe78fb858163fdca4ccc33fb4e2b36515a7fde52ef7b0b0d9f687f730f6.jpg

Karning (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

Wiki, noviny, už i reklamní agentury manipulují, pravdy se člověk nedobere, pevná půda mizí pod nohama. Naštěstí si nemusíme namáhat mozkové závity při hledání pravdy. Je tu řešení na jeden klik, jsou tu manipulatori.cz! Taková "Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru", jak by to nazval Saturnin.

Dle vlastního prohlášení se jedná o "otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.“ Vůdcem jest jakýsi Jan Cemper (anarchista, mluvčí Occupy Prague, člen Strany zelených). Uff, to se mi ulevilo.

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 12:08)

Já bych se tím netrápil. Co nevidět vzniknou agentury a média, která budou uvádět jen fakta bez komentářů (jako odpověď na manipulativní média, které ti cpou svůj názor i na let vážky). A pak bude záležet na tvém chochmesu, co s těmi fakty uděláš. Někdo nic, někdo si udělá špatný názor, a někdo je vyhodnotí správně.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 12:08)

Správně by měl být uveden ve zprávě copyright a to jako ve filmech tak ve zprávách a to také ve třech elementech jako u filmu! 1. Symbol autorského práva, slovo „copyright“ nebo zkratka „Copr.“
2. Rok, kdy byla píseň zaregistrována pro autorská práva, nebo rok první produkce díla.
3. Jméno vlastníka autorských práv. Samozřejmě agentury jako Reuters nebo Associated Press jsou vždy označeny ve svých dílech. Dále by tam měl být doba pořízení,místo, jméno autora, fotodokumentace události a to aktuální (ne nějaké denik.cz ilustrační foto).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Si každý asi odvodí, že to co je na internetu ve valné většině si na zprávy jen hraje a nenaplňuje podstatu toho co je zpráva!

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Moje Vladěna má srdce na správném místě a je pořád hezká a nahoře i zachovalá, a mně tedy rajcuje.A to je moje pravda. Život mi neprotekl mezi prsty jak konzumentům nových médií.

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 13:08)

Neřekl bych, že máš nějakou Vladěnu. Jsi zde ve službě vždy od ráno (což chválím), ale manželka by ti to zatrhla a poslala dělat něco praktičtějšího - vykopat zemáky, trávit hraboše, přestavět nábytek, navštívit příbuzné a tak. Ale Vladěny nejsou nutnou podmínkou pro spokojený život.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

Moje Vladěna má srdce jako zvon, však pije bráník dvoulitr ,má na něj v hospodě zvláštní pulitr.
Když vrazí dveře do hospody, výčepní již začne přelévat chlazenou petku do korbele, Vladěna usedne, pohledem hospodu setne, dva rumy zalomí a začne číst noviny.

Rakato (Ne, 25. 8. 2019 - 13:08)

Dvoulitr - půllitr? To už zavání tzv. absolutním rýmem. Ale jinak dobrý.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 14:08)

Synové a dcery Jakuba Skláře a přece v těch sklářských výhních by nebyli nuceni pít vodu!

aladin (Ne, 25. 8. 2019 - 03:08)

"Televize Seznam
Moje místa (Hana Zagorová)....."......A co paní Zagorová, jak se cítíte dnes, když si uvědomíte, že jste podporovala vznik toho hnoje, co máme teď !!!

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 25. 8. 2019 - 09:08)

a co Toman,strůjce železné opony na hranicích ČSSR ,bolševik s rukama od krve svobodomyslných lidí ,kteří utíkali z komunistického koncentnráku do západního Německa a do USA!?...Pohraniční stráž je na západě střílela do zad jak králíky!...Toho pan prezident Zeman vyznamenává?!..A jiní StB agenti o kterých se bezpečně ví pod jakýma jménama byli evidováni ve spisech StB jako bonzáci a kolaboranti....taky vyznamenaní panem prezidentem!...Píšeš o hnoji dneska?Aladin?!...To myslíš asi všechny ty české miliardáře z StB minulostí ?Viz třeba Kelnes,jehož Home Credit mě doposavat dluží kol 3 tisíce a již se jich nedočkám...a co H-System,kde se hejno supů,rudých hyen a jiných kurev slétlo na celoživotní úspory České národa a všechno se to rozkradlo do ztracena,to je asi ten hnůj který maš na mysli,se mě zdá....Šlouf z H-Systemu odnášel měsíčně desítky tisíc a měl kontakty na pana prezidenta,to je všeobecně známé...ale on je pan prezident asi nevinný,on o ničem nevěděl ...jak jinak taky!...Jenže těchto neviňátek je více a všechno kontakty na předlistopadovou minulost,prognostický ústav KGB ,StB a pod...a zatímco český národ čekal v naivitě,že za své peníze dostanou domy,na účtu H-Systemu již nic nebylo,všechno po česku v prdeli!Takže mě taky nemluv a nějaké hnoji,národ není blbej a vidí a hlavně si bude pamatovat na věky věkův a před mnohýma jménama si odplivne ještě za 100 let!

Troll von Hor (Ne, 25. 8. 2019 - 08:08)

Vyhul. Ty zas podporuješ - už jen svou pouhou existencí a tím, že se "účastníš hry" - ten regime či gunoi co je tady teď .. To by ses prostě musel "evaporizovat", aby sis "s ničím a v ničem nezadal".

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 00:08)

Co si dobyl občan pilný, to mu erár sebere!

Reklama

Přidat komentář