Reklama

CFNM

Miker (Út, 18. 9. 2012 - 10:09)

Tak jsem si tak nějako pročetl tuto diskuzi a řekl jsem si, že také přispěji něco ze svých zážitků. Jsem ještě pořád mladý kluk a CFNM mě zajímá už docela dlouho a lecos sem si zažil. Líbí se mi, když můžu být nahý v přítomnosti oblečené holky, se kterou jsem se sotva seznámil. Nechci aby to bylo někde na veřejnosti, ale například v lese je to moc vzrušující. Asi nejlepší CFNM zážitek sem měl se dvěma holkama na louce. S jednou z nich sem se seznámil na jedné akci a když už sme si povídali docela dlouho a já měl dost upito, tak sem zavedl tak nějako toto téma a zeptal se ji, jakej na to má názor. Vypadlo z ní, že ji to docela zaujalo, tak sem se hecnul a zeptal se ji, jestli by do toho se mnou šla. A ona, že má ještě kámošku, kterou by vzala sebou a dostal sem číslo ať se ozvu :-) Tak sem si řek, že když už tak už a druhý den sem ji napsal a vydal sem se 50km na výlet. Vzal sem si batoh a dal sem si do něj deku, kapesníky, lubrikační gel a anální hračku. Ne že bych to doma nějako používal, párkrát sem to zkusil, ale napadlo mě, že by to mohlo být ještě více zajímavé. Přijel sem na místo a za chvíli vystoupily z autobusu dvě mladé krásné holky. Ta co jsem už znal byla sympatická zrzka s brýlemi a její kamarádka byla drobná hezká blondýnka s modrýma očima. Vzal sem je do auta a jeli sme spolu do lesa kam mě holky po otázce kam pojedem odnavigovaly. Jeli sme lesem a nakonec sme vyjeli na kraji velké louky. Zamknul sem auto a vzal si batoh a vyrazili sme hledat nějaké příhodné místo. Nedaleko byl takový hezký zapadlý kout, kam nebylo tolik vidět. Rozložil sem deku, holky si na ni sedly a po otázce jestli se teda mám svlíknout sem za chvíli před nimi stál uplně nahý. Řekly mi ať si nechám ponožky, ať nenastydnu :D Byl sem uplně vzrušený okamžitě. Dívaly se na mně a pak na sebe a smály se a já sem si ho pomalu začal honit. Chvíli sem si vychutnával ten okamžik a pak sem se tak nějako poníženě zeptal, jestli jim nebude vadit, když vytáhnu svoji anální hračku.

Franta (Čt, 13. 9. 2012 - 13:09)

Jako malej sem si s holkama a klukama hraval na indiany. Jednou me privazali ke stromu a stahli mi trenky. Hrozne sem se stydel. Co bych za to dneska dal.

jenda (Út, 28. 8. 2012 - 13:08)

Sem smutna. Dneska rano...ahoj Evo, tak nam napises, jake ukoly sis vymyslela pro sve synovce?

(Po, 13. 8. 2012 - 10:08)

Honiči péra tady masturbují , Evo zastrč péro do kalhot a jdi otravivat jinam , seš nechutnej :))

Eva (Po, 13. 8. 2012 - 09:08)

Sem smutna. Dneska rano odjeli. Bude se mi po po tech jejich ztoporenych pindourech styskat. Zvykla sem si na to. Eva.

EVA (Ne, 12. 8. 2012 - 14:08)

Tak uz mi to pomalu konci. Brzo bude konec prazdnin a kluci pomazou do skoly. Ale byl to super mesic. Ani sem nemela cas neco napsat.

Ahoj (St, 8. 8. 2012 - 17:08)

hledám zájemkyně a zájemce o CFNM. :-) Můžete vstoupit do CFNM Czech na fb nebo napište na [email protected].

Mirek (St, 8. 8. 2012 - 17:08)

ahoj, hledám kamarádky (popř. další kamarády) na CFNM akce ... :-) [email protected]

laser (Út, 7. 8. 2012 - 20:08)

chtěl bych být nahý před oblečenými ženami,chtěl by ch například aby mi provedly prohlídku a dávaly další různé úkoly,ale sehnat takové ženy,co by jim to nevadilo,nejde sehnat,našly by se nějaké,ozvěte se na e-mail:[email protected]

Viteo (Ne, 22. 7. 2012 - 10:07)

Take by me to zajimalo. Evo, priste se polepsim.
Tesil jsem se, jak za dvermi jedne damy co jsem doprovazel se rovnou zacnu vzruseny svlekat a predstavoval si co se stane, ale kousek od domova me poslala domu. Skoda, ale i predstava byla super.

Jenda (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

Tak maj synovecci konecne...Co pro ne mas pripraveneho za ukoly? Podel se s nama at jim muzeme zavidet ;o)

Eva. (Pá, 20. 7. 2012 - 12:07)

Tak maj synovecci konecne prazdniny. Uz je tu mam tyden oba a super.

Eva (Pá, 20. 7. 2012 - 12:07)

Ahoj Viteo. Fotky pekny ale moc vzrusenej si pri tom nebyl . Jak to ? Ahoj Tome . Ano mam . A moc.

Viteo (St, 18. 7. 2012 - 15:07)

Evo, mrkni do mailu.

Tom (St, 18. 7. 2012 - 07:07)

Ahoj Evo, máš ráda CFNM?

Eva. (Ne, 15. 7. 2012 - 10:07)

To si nemyslim . Uplne staci jeden , dva maximalne tri. Jak je vic chlapu pohromade tak se zacnou chovat jako prasata. Proste nezvladatelna smecka a ja mam rada vse pod kontrolou. Divala sem se na email a zadne fotky tam od tebe nemam.

Viteo (Ne, 15. 7. 2012 - 08:07)

Ahoj Evo. Rad ti poslu nejake fotografie, aby jsi se podivala. Tesim se na to.
Kolik ztoporenych penisu najednou jsi kolem sebe mela? Myslis si, ze cim vic tim lip? Chodis take na mista kde jsou nazi muzi, treba piskovny atd?
Viteo

Eva. (Po, 9. 7. 2012 - 08:07)

Ahoj Viteo. To ze se hned stavi neni zavada. To je v poradku. To je znamka toho ze jsi zdrav. Tak rychle ven s nim na cerstvi vzduch. Urcite je ve tvem okoli nekdo kdo se rad podiva. A jestly ne tak ho vyfot a posly na muj email. Ja se podivam moc rada. Eva.

Ana (Pá, 6. 7. 2012 - 11:07)

taky ahoj.Jakože byste si ho mohli provětra

Eva (Pá, 6. 7. 2012 - 11:07)

Ahoj. Tak co kluci nepari se vam v tom horku pytlik ? Eva.

Reklama

Přidat komentář