Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 23:08)

Tak mluví jen nevojenská čubka. Kolik jsi nastřílel z pistole, kolik ze samopalu? A granát - jak daleko? Co? Netrefil ses do terče? A o tom právě mluvím.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 23:08)

Jestli si myslíš, že mám na pažbě zářezi od zabitých indiánů po prapředcích a nosím vystřelovací nůž ruské výroby, který vyletí jak z kuše a zabodne se do dveří a ovládám 4 bojová umění, jsem výsadkářem a umím přežít zahrabaný v latrýně týden pomocí strojku na filtraci vody, tak jsi na omylu.

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 23:08)

Musíš se víc snažit, protože se blíží špatné časy. Byly doby, kdy jsem se vrhacím nožem trefil na osm metrů člověku do hlavy (simulovaně, pochopitelně). A když si zajdeš na závody ve vrhu nožem a sekerkou, tak tam uvidíš i malé děti, jak se cvičí na pařezu, a ženy, jak dají desítku sekerkou. Tady máš pár fotek: https://hyca.rajce.idnes.cz/8.Botasovo_mistrovstvi_Litobratrice_16.7.2011

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 00:08)

Právě proto se raději s nikým není moudré dávat do křížku, může být ozbrojen a najednou vás nějak neutralizovat dost brutálním způsobem, když se k němu nakloníte a chcete říci, bratře, miluj bližního svého a svého nepřítele jako sebe sama, a kdo po tobě kamenem , ty po něm chlebem a lup ho a už máte ránu do vohrizku a kop do koulí a pak zlomený nos hlavičkou a hajzlík na vás ještě zavolá : "táta byl ze SSSR a tam se naučili, že když vidíte nějakého chuligána jak si to k vám vykračujete, tak mu nedáte příležitost praštit jako první!"

Rakato (Pá, 23. 8. 2019 - 00:08)

Opilce poznaš. A jsou kurzy, jak poznat psychopata. Takto vybaven se nemusíš bát vstoupit do baru.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 22. 8. 2019 - 23:08)

myslím že ne v uplně všem máš pravdu...podívej na Židy a Israel celkově...od ranného středověku pohodoví lidé,sice konzervativní ale jinak v celku mírumilovný národ.Jenže zlý člověk jim nepřál a tak dlouho je pronásledoval,až se z Žida stal plnokrevný bojovník se svou armádou,letectvem a námořnictvem.Toto se nestalo jak říkáš ty nějakou tvrdostí a bojem,ale tím,že si do Žida napříč dějinama každý darebák beztrestně kopl a prošlo mu to.To se prostě nedalo tolerovat do nekonečna!...A Israel je nadprůměrně schopný národ a NC za Vědu z něj padají jak na běžícím páse několiktár za rok...všiml jsi si Rakato,jak jde věda do předu?...Ještě před 20 lety nebyl skoro žádný výkonný PC,internet,mobilní telefony jak je známe dnes s superkvalitním fotoaparátem a spoustu jiných dobrých věcí včetně digitální fotoaparátů ,LED TV a pod....a půjde to všechno pořád dopředu!...Třeba ještě před 20 lety bych si jen tak z mobilu z druhého konce světa nezavolal přímo z pokoje hotelu,pláže a všude kam bych ten přístroj vzal.Pokrok jde dopředu a mamutí zásluhu na tom mají israelské vědecké kapacity a o tom bez dizkuze.Já jenom asi tak o představu o jak inteligentní národ se jedná a tento národ byl po celá tisíciletí přesvědčen,že svou nevtíravou pohodovostí a mírumilovností přesvědčí své okolí ,aby mu dalo pokoj a byl klid a každý si mohl žít svůj život tak,aby ho ten druhý bral jako svého souseda a jako člověku mu dal pokoj.Tam nebyl žádný boj,jizvy ,sešívání bez umrtvení a při tom nehlesnout...to je sice taky známka tvrdých mužů,ale taky známka jisté inteligenční zdegerenovanosti a primitivního uvažování,řekni mě kolik % Vikingů umělo číst a psát v té době?...U Hebrejů to bylo od 13 roků skoro v 100 %!...Tam je síla,tam je pokrok a tam je schopnost!Ne v boji,válce a agresivním chování,tak se dokáže chovat i opice,ale lidský duch má na víc .No...taktika israelského národa ve spoléhání na lidské dobro okolního světa nevyšla a Hitler tomu nasadil konečnou korunu.Pak přišel zlom!...Zlý a špatný člověk naštval nadrůměrně inteligentní národ a z pohodového a mírumilovného člověka se stal čistokrevný a nadprůměrně schopný bojovník a ten se taky zlému světu ubrání,má nato!

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 23:08)

Izrael byl založen tvrdostí a bojem - Židé opouštěli své majetky po celém světě, usazovali se v Palestině, a tím už riskovali hodně. Byli už tehdy tvrdí k sobě. Pak začali bojovat se zbraní v ruce a vyhnali část Palestinců z centra budoucího státu. V tom byli také tvrdí, stát jim nespadl do náruče a museli si ho ubránit přes spojenými arabskými armádami. A jsou tvrdí pořád, jinak by nepřežili. A technický pokrok? Zas to nepřehánějme, většina vynálezů a vědeckých objevů je od nežidů.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nevím, proč Židy až tak uctíváš. Jsou to sice borci, ale také náboženští fanatici. Přečti si dějiny Izraele a Judeje, když to byly samostatné státy - chovali se stejně jako jiné národy. Když to šlo, zabrali cizí území. A kvůli svému nesmyslnému náboženskému fanatismu dostali několikrát po čumáku, až je jejich cizí vládci dvakrát nebo třikrát rozprášili po celém blízkém východě. Jen proto, že nedrželi hubu a krok jako třeba Řekové pod Turkem nebo my pod Hitlerem. Za svou diasporu si mohou sami. No a protože byli jako rozptýlený národ bezmocní, konečně se naučili poslouchat někoho jiného, než své kněze. Což jim paradoxně pomohlo, protože ve světě pochytili spoustu znalostí. A protože byli chytří a pracovití, nakonec se integrovali. Takže teď i trošku řídí USA politiku, aspoň pokud jde o Izrael.

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

„Zrychlení technologického vývoje se musí posunout od humanocentrického pohledu k holistickému naturocentrickému pohledu. Vytvořil jsem Elowan jako pokus vyprovokovat přemýšlení o to, co by znamenalo vylepšení rostlin.“ ( Sareen Harpreet o své rostlině, zkřížené s robotem) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A vo tom to je (myslím křížení).

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

„Někdo se narodil? Pak někdo musí zemřít.“ (gilda balančních asasínů Gleichgewicht z Baden-Badenu) -------- „Chceš nové auto? Sešrotuj staré. Chceš dítě? Počkej, až ti v rodině někdo umře. Chceš nový zákon? Nejprve zruš nějaký starý.“ (Josef Boháč, šéf nové Substituční strany) --------
„Jsem příznivcem Substituční strany, protože nekonečné rozšiřování všeho není trvale udržitelné .“ (agresivní komentátor Pavel „Irokéz“ Wágner)

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Kolikrát ten černoch tu třicítku má jen jako pro prestiž ve své komunitě a také jako , že má někoho kdo mu zatahá tam dole a bude mít šuk. Vo to jde, mít šuk a ne se vázat s šerednou bělošku, která svraská a zhnědne tam dole a prsa ji půjdou dolu a zežloutnou už ve 40ti.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

První vlna feminsmu někdy v 1920 jim dala volební právo v Evropě a druhá vlna v 1968 je dostala z původně 1/3 míst do většiny míst jak na fakultách tak v podílu na moci a třetí vlna feminismu bude asi že se vypořádají s bílými muži a přijmou sem cizince a s nimi budou mít děti.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Já lituju ty ženy, prosim těbe, ve třiceti chodit s černochem, to už se těžko učí novým věcem, to není jako multikulti soužití, sweethart co se seznámili bílá holka s jazykově vybaveným mladým rapperem a mají spolu děti v 18ti.

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Jsou lidé, kteří pro dobrý šuk udělají cokoliv. Myslel jsem, že i ty k nim patříš.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 22:08)

Zasouvací ústrojí funguje bezvadně, že máš starost.

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

No jo, budeš to muset rozchodit.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Potíž je v tom, že sex byl vždy velkým lákadlem, zejména v chudých a konzervativních společnostech tíhnoucí k patriarchátu, kterému se vzpírala třeba ještě Božena Němcová nebo Eliška Krásnohorská, vlna ženské emancipace zdá se ještě nedosáhla vrcholu, není to tak dávno, co ženy neměli ještě hlasovací právo, kdy byli ještě trestané jako samoživitelky, zakazovalo se jim církví se rozvést. No a dnes si to užívají, někteří borci mají na každém prstě jednu milenku a jiní borci nemají žádnou a ženy si v 30 uvědomí, že už by chtěli cit a domov a rodinu, no a ne a ne najít mladého 25ceti letého nezadaného s mladší dvacetiletou přítelkyní s kterou plánují časem dítě a rodinu. A von ji může tak maximálně přefiknout někdy, když je jeho holka pryč na ženské párty na chalupě.

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

A až se kolem bude procházet nějaký šedesátník, tak před ním ve čtyřiceti budou dělat psí kusy aby si jich všiml, chodit obnažení, deně chrtit na kole do fitka a plavat a cvičit a stát na hlavě a platit si kosmetiku a manikérku, pedikérku, trhat si obočí, malovat si na obličej jinný obličej. Třeba se s nimi jednou vyspí..

Rakato (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Žena se nakloní z okna a volá vilně na muže dole: "Franto, nezajdeš na kafíčko? Franta: "To bys musela být sama." Žena: "Ale já jsem sama!" Franta: "Sama na světě."

Návštěvník (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Dobré. TO byla jistě blondýna a pak se vrátil a přefikl jí a byla spokojená, že to nemyslel vážně.

22.8. (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Nemyslím si,že jsem byla nevhodně oblečená.Možná jsem jen doufala,že Tě jen tak potkám.

Reklama

Přidat komentář