Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Pro JoeD:
To se pleteš on jen šel za svou láskou a ta ho navíc ještě neodmítala.Johanu chápu i já jsem byla svědkem několika takových zorchodů a jeden byl lékař a 3 inženýři.Nižší společenská vrstva to rozhodně není.Ovšem JoeD by to asi radši řešil zahýbáním jen aby manželka nic nevěděla, co je lepší? Přiznat barvu nebo trpět? Život je moc krátkej na to abychom se pořád něčeho zříkali,když to můžeme mít.

Axl (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Mně by tedy vadilo, kdyby mi to holka pusou v dlouhodobém vztahu nedělala, já jí to taky dělám pusou a líbí se mi to...

Návštěvník (Čt, 3. 1. 2008 - 12:01)

Mne by koureni ani nevadilo,kdyby partnerovi nebyl tak citit penis pri vzruseni..Nevim jak mu naznacit aby s tim neco delal..Spatnou hygyenou to ale neni..

Lina (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Pro většinu mužů je kouření penisu důležitá věc, kterou ženy asi podceňují. Měla jsem poměrně dost intimních partnerů a většina z nich si stěžovala, že je bývalé partnerky kouřit nechtěly. Mě to baví, je to roztomilé, jak při tom i drsní chlapi sladce vzdychají a jak se jim při ejakulaci hejbou palce u nohou, aniž by si to uvědomovali.

Káťa (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Občas mu ho vykouřím, občas udělá on mě to co chci já. Je to o vzájemné domluvě, každopádně si tím vším zpříjemníme naše sexuální hrátky

JoeD (Čt, 3. 1. 2008 - 09:01)

Chlap, který se rozvede jen kvůli tomu, že manželka nekouří, musí být naprostý hovado. A ženská, která s ním chce být, snad ještě větší :-). Asi nějaká nižší společenská vrstva....

Karel (St, 10. 11. 2021 - 11:11)

Ty kecy miluji, proste me nevyhulis do krku, tak si pak nestezuj, ze jdu za jinou. V posteli to musi klapat, kdyz zenska nevyhuli, tak nemiluje. Mambjeden zivot a po praci me vyhulis nebo jdu za jinou. Mame deti? Donutila si me.

Radek (Čt, 2. 3. 2023 - 20:03)

A co děláš když ho máš moc velkého a jí se tam nevejde

Monika (St, 10. 5. 2023 - 23:05)

tohle je Radku problém ale to musí ale bít vejde se do pusy každý ale to hluboké je horší radši něco co je velké ale ne monstr jsi to neužijeme a ani ten muž pro chlapa neštěstí pro nás ženy dost podstatné ale to kouření moc není kluku s monstrem velký to jo ale nic že by to nešlo pojmout pusou

Jarka (Čt, 18. 5. 2023 - 21:05)

podle mě větší než tenký hluboké kouření se pozvracím s tenkým

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2023 - 06:05)

Tady někdo neumí napsat ani normální větu, to se nedá číst ta slátanina.

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 12:07)

No tak jdi za jinou, ty kreténe. Prostitutky v bordelech tě přivítají s otevřenou náručí. Akorát musíš dobře zacálovat a ve slušným podniku musíš mít šprcku.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 04:07)

Na lízání ti sere pes, stejně jako na kouření čuráka. Není nad to mít normální sex, na co se otravovat s takovými blbostmi???

Jana (Čt, 3. 1. 2008 - 08:01)

Pokud tě má rád, neuteče. Já kouřím, přítel mi to nedělá, taky neuvažuju o tom, že bysme se rozešly, prostě v tomto případě volíme jiné aktivity. Znám pár, který spolu nespí, jen tak jednou za 2 roky a klape jim to, ted se budou po několika letech brát.

Johana (St, 2. 1. 2008 - 22:01)

Dáša ma pravdu,ovšem ne ve všem.Jistě si dělejte,co chcete ,to je jasné.Ale mě se třeba stalo,že kouřím a ráda.Ovšem když si můj přítel měl vybrat mezi svojí ženou ,která ne ,tak se rozvedl a je se mnou.Miluje to nade vše.

Dáša (St, 2. 1. 2008 - 22:01)

Holky, nazáleží na tom, jestli kouříte, či ne...pokud chce, uteče za jinou, i když se snažíte pro NĚJ udělat maximum...tak či onak. Dělejte to, co chcete, ne co musíte!!! Jen proto, že to dělají ostatní...važte si sama sebe!!!!

Johana (St, 2. 1. 2008 - 22:01)

Jasně že ovlivní,uteče ti za jinou, která kouří.Znám to z vlastní zkušenosti.

Svata (Po, 22. 2. 2021 - 07:02)

To mas velkou pravdu

iv (St, 2. 1. 2008 - 21:01)

já nekouřím,už jsme se rozešli :))

Jelena (Út, 1. 1. 2008 - 21:01)

Ja nekourim... muze to negativne ovlivnit vztah ?

Reklama

Přidat komentář