Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Mazánek (St, 19. 4. 2017 - 18:04)

Vem ho do pusy :o

Janda (St, 19. 4. 2017 - 18:04)

POKUD ON ZA NĚCO STOJÍ, TAK...Pokud mu stojí tak musíš.pokud nestojí tak taky musíš.

Karolína (St, 19. 4. 2017 - 18:04)

Ja nekourim... muze to...POKUD ON ZA NĚCO STOJÍ, TAK NEMŮŽE!!! Pokud stojí za prd tak odejde!

já se po... (St, 19. 4. 2017 - 17:04)

Není to jedno? Když to nemá vliv na ostatní členy rodiny a na zdraví, tak je to snad jedno. Kdo chce,tak ať kouří brána komu se to nelíbí,ať to nedělá. To nemáte co dělat, že to musíte pořád řešit?

Jindra (St, 19. 4. 2017 - 17:04)

Co tohle je za...Kde jsi přišel(a) na to,že orální sex je homosexuální praktika?Orální uspokojování,i oboustranné,je u heterosexuálních párů praktika stará jako lidstvo samo.Je to jen tvůj hloupý předsudek,ničím nepodložený.

Koneckonců,když provozuji orální sex,tak se ženou,a jedině se ženou.Tak nevím proč bych si měl otravovat hezké chvíle s ní nějakým hloupým uvažovaním,jestli náhodou ta či ona praktika není homosexuální.Takhle uvažují jen zapšklíci.

Myslím si že např.líbání mezi lidmi hetero orientace je natolik běžné a normální,že nikdo nepolemizuje o tom,zda je to vhodné či ne.Prostě to lidé dělají.Na druhé straně se spolu líbají i gayové.

Odsoudíš tedy líbání jako homo praktiku jen proto,že ji provozují i osoby s jinou sexuální orientací?

a (St, 19. 4. 2017 - 16:04)

Pánové to nikdy...co my s tím???

Ája (St, 19. 4. 2017 - 15:04)

Pánové to nikdy nepochopíte, jaká je to slast tomu svému miláčkovi ho krásně vykouřit. Já se vždy udělám při něm jen jak mu v něm začne trošku cukat. umím to již odhadnou kdy se mám přidat aby jsem to stihla přesně s mým miláčkem současně. Ani kapička nepřijde na zmar! Od mého miláčka je to nejlepší a vždy mu tam nenechám ani kapičku? Vše do poslední kapky vysaji a spolknu.Vždyť je to jenom od něho a žádné nedovolím aby od něho ochutnala!

Stop homokládám (St, 19. 4. 2017 - 14:04)

Co tohle je za sprosťárnu.Vaše homosexuální praktiky si strčte však víte kam císař pán musí jít po svých,to je teda den jako korálek,musíte také něco rozhodnout sami a vobčas dostat i držkovou,ale nenechat si vnutit názor.I kdyby jste měli být otlučené jak nárožný,vaše počestnost musí být azbestová,k této homopraktice se postavit zády.

Martina 2 (St, 19. 4. 2017 - 13:04)

Díky za přání, jsem...To nauč tu svou děvenku. Mně nikdo nic učit nemusí, když miluji svého muže, uděláme si oba dobře.
Ale traktoristu...to ne. Mám ráda muže na úrovni.
Jako tydýt nepíšeš, to uznávám, nejsem tady kvůli hádkám, ale to ostatní...

Wágner (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Já bych ženskou, co nechce hulit, okamžitě vyzval k poslušnosti. Buď by se to rychle naučila nebo by šla do prdele.

Jarda (St, 19. 4. 2017 - 08:04)

Díky za přání, jsem spokojený.
Taky bych tě naučil kouřit a nic za to nechtít, zkušeností za ta léta je dost, ale jsem ženatý.

Martina 2 (Út, 18. 4. 2017 - 20:04)

Nenabízej mi něco co...Já ti to nenabízím, já to tady píšu, jak bys to měl u mne. Ale ty máš rád chudinku bez názoru, tak ti ji přeji :).

Jarda (Út, 18. 4. 2017 - 17:04)

A dodnes bys šůroval...Nenabízej mi něco co nepotřebuji.

Martina 2 (Út, 18. 4. 2017 - 17:04)

nechte Katku na pokoji.Já to...Je to sice chlapovi dopřeji, ale musí si to zasloužit.

Martina (Út, 18. 4. 2017 - 17:04)

Na vojně jako bažant jsem...A dodnes bys šůroval podlahu a mně klitoris, kdykoliv bych řekla. Kuřbu by jsi dostal jen výjimečně, za něco speciálního - koupě bytu, auta, atd.

Martina (Út, 18. 4. 2017 - 12:04)

nechte Katku na pokoji.Já to mazlíkovi taky nedělám a sme spolu už 8 měsíců.

pro takovou (! (Po, 17. 4. 2017 - 21:04)

Ale milovala ale jenom sebe! Ona je tak sobestředná, že ani nikoho jiného nemůže milovat! Takovou bych chtěl mít doma!

Jarda (Po, 17. 4. 2017 - 18:04)

Spíš Katka nikdy nemilovala.

? (Po, 17. 4. 2017 - 13:04)

Asi si do huby místo péra strká stočenou palačinku s marmeládou a občas jí ta marmeláda ukápne na lajblík a pak je naštvaná!

Jarda (Ne, 16. 4. 2017 - 22:04)

Nějaká animozní?

Reklama

Přidat komentář