Reklama

Pás cudnosti

Zamceny (Út, 19. 11. 2019 - 09:11)

Ahoj, už jsem to vyřešil. Problém byl v tom, že jsem měl kroužek nasazen špatně. Až příliš moc u kořene. Po posunutí více dopředu problém zmizel. Zmizel až tak, že když jsem si promazaval oblast t pod kroužkem, zjistil jsem, že bych ho dokázal i sundat. Použili jsme tedy menší kroužek. Ten je lepší, ale myslím že ten by šel taky sundat kdybych se snažil. Nevím jestli mám odvahu na o číslo ještě menší kroužek, přijde mi, že se na penis z varlaty nemůže vlezt. Omluvte prosím chyby, píši na mobilu.

luci (Po, 18. 11. 2019 - 10:11)

Pokud je sevření varlat bolestivé a budeš to překonávat , koleduješ si minimálně o sterilizaci .

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2019 - 22:11)

Docela by mě zajímalo, jak se asi daří Lubošovi přesvědčit manželku k hrátkám s pásem.

Sen (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

A dneska mi ještě přibude prý kolik na noc ....a prý koupila nějaký nový abych ho jen tak nevytlačil...

Zamceny (Út, 12. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj, jak nejdéle jste byli zamčení a má ten dlouhodobý zámek nějaké následky pro penis? Třeba pak horší erekce, jiná velikost, otlaceniny, neplodnost.... atd? Díky za odpověď

luci (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

V každém případě je to nepřirozené . Z krátkodobého používání pásu zřejmě nebezpečí poškození funkce a zdraví nehrozí , ale dlouhodobé zamykání z důvodů zdravotních nelze doporučovat .

femstool (Pá, 15. 11. 2019 - 09:11)

O tom, co je přirozené a co není, bychom mohli polemizovat. Žijeme v nepřirozeném, umělém světě od té doby, co jsme slezli ze stromů a začali se civilizovat. Co se týče sexu, tak je nepřirozené praktikovat přerušovanou soulož, používat kondomy, brát antikoncepci, jít na potrat nebo provádět umělé oplodnění. Naopak přirozené je, aby lidé souložili a plodili děti od raného mládí (circa od 12 - 13 let, kdy dívky začínají menstruovat a hoši produkovat semeno) až do pozdního věku, tak jak to dělali naši předkové. Odpírání orgasmu u mužů (jsem muž, takže mluvím z jejich pozice) je sice nepřirozené, ale velmi vzrušující, protože prodlužuje pocit vzrušení a oddaluje vyvrcholení, které trvá jen několik sekund. Za předpokladu, že zamčený muž akceptuje pravidla hry, že jeho žena rozhoduje o tom, jak často, za jakých podmínek a zda vůbec ještě někdy mu povolí orgasmus, tak to klíčnici přínáší řadu výhod: zamčený muž ji nezahýbá, nemasturbuje a ani neflirtuje s jinými ženami, protože nechce, aby na něj v okolí prasklo, že ho žena zamyká. Dále platí zásada, že se zamčený muž začne chovat k ženě lépe, aby ho už odemkla a on se mohl konečně udělat. Pomocí pásu cudnosti si žena může vychovat svého muže podle svých představ a které ženě by se to nelíbilo, že?

láďa (St, 13. 11. 2019 - 19:11)

luci myslím že pokud pás sedí správně na svém místě a dodrží se zvýšená hygiena není problém i několik týdnů vydžet odepření sexu i kontaktu z penisem a je to opravdu zážitek je mi 56 let pás si užíváme už 3 roky a po 30 letech krásného manželství úplně jiný levl.

Ľubica (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

To, že žiadne nebezpečenstvo po pár dňoch v páse nehrozí, môžem iba potvrdiť. Jediný problém je, že som bola oveľa viac sexuálne nabudená ako inokedy. Normálne mi tri dni bez sexu a masturbácie nič nerobia, no po troch dňoch v páse som zvyčajne bola taká neuspokojená, že by som sa urobila čímkoľvek, čo by bolo k dispozícii... Najskôr to bola aj psychická záležitosť a ten pocit, že aj keby som veľmi chcela, tak jednoducho nemôžem.

femstool (Po, 11. 11. 2019 - 10:11)

Je tady nějaká klíčnice ze Zlínska, které bych mohl svěřit klíče od svého pásu cudnosti? Kontakt tady nebo [email protected]. Děkuji za nabídky.

Zamceny (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Ahoj, nechtěli by jste se vy, příznivci nošení pásů cudnosti někde sejít, pokecat o tom, vyměnit si zkušenosti a případně se i navzájem pochlubit?

Tomáš (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Je to tak měsíc co jsem přemýšlel o tom jestli jak je nuda pláž tak jestli je i "cage pláž" . je to minimálně dobrá myšlenka, i BDSM má svoje srazy.

Sen (St, 6. 11. 2019 - 05:11)

A já už si preji sundat klicku a už si to udělat

Hanka (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Jasne jasne

Hanka (Pá, 1. 11. 2019 - 04:11)

Aha ano myslela jsem jaket typ videla jsem ruzny - plach odzadu dopredu nebo vzadu retizky,... proto se ptam.
Sirsi sukne nebo saty? jak moc? a co nektere kalhoty? Jake? co jde a co ne? A co pohyb a tak?

Ľubica (Po, 4. 11. 2019 - 11:11)

Vzadu cez zadok sú dva hrubšie kábliky obalené tiež asi neoprénom. Ja nohavice veľmi nenosím, ale ani by som sa ich s pásom neodvážila nosiť. A džínsy už vôbec nie. Širšie sukne a šaty v tom zmysle aby neboli nejako vypasované ale trochu voľnejšie v bokoch, nič zvláštne. Najviac sa mi osvedčili skladané sukne, v nich som sa cítila nejlepšie. Čo sa týka pohybu, aerobic sa v tom cvičiť nedá, ale pohyb to zas tak veľmi neobmedzuje, rýchlejšia chôdza je úplne v pohode a musíš si aj zvyknúť na malý diskomfort, trochu to otláča, ale dá sa na to zvyknúť. A takisto je problém ak ťa práve svrbí pod pásom, nemôžeš sa poškrabať.

Hanka (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Ja se ptam ze o nejakch kalhotech jsi psala a tak tak se ptam jestli nejake se daji....

Zna to tu jeste nekdo?

láďa (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Lubica myslím že s tím poškrabat se je to stejné u obou pohlavích my s paní už třetí rok rok praktikujeme moje zamčené pohlaví a někdy je to opravdu boj ale já jako muž zase oceňuji to že si na penis nemohu sáhnout a vlastně si na něj ani nevidím hodně zajímavé vzrušující i flustrující ale zatím OK.Dost mi spíš nám to změnilo život zatím k lepšímu.

Lenka (Pá, 1. 11. 2019 - 23:11)

na nošení je lepší vzadu plech , řetízky skřípají kůži na zadnici ale na velkou (záchod ) jsou zase pohodlější, oblečení , skládaná sukně/šaty , ale já raději ryflové lacle , super nic není vidět. a top je ještě upoutat poprsím, chlap ,hornák se pak na zadek nedívá a nestuduje spodní prádlo :-)

Hanka (So, 2. 11. 2019 - 04:11)

Jojo jasne a co krom tech laclacu, jake jeste jsou kalhoty? na ven? doma? sportovni? povez...
CO pohyb a tak ok?

Reklama

Přidat komentář