Reklama

Pás cudnosti

cudnost123 (Po, 29. 12. 2008 - 15:12)

Ahoj, chcel by som sa spytat ci je tu daaky stastlivec s pasom cudnosti od firmy Neosteel?
Dost casto masturbujem a rozhodol som sa, ze si tie svoje radosti trochu obmedzim.
Plan je taky, ze sa vzdy necham uzamknut na 2-3 tyzdne bez akejkolvek moznosti vyslobodenia, po ktorych mi bude dovolene len jedno vyvrcholenie. Naucim sa tym vazit si kazdy orgazmus!
Kamaratke sa tento napad velmi paci a slubila, ze mi kluciky postrazi a "dohliadne" na dodrziavanie planu :) Taktiez suhlasila aj s pomocou pri vykonavani hygieny, ktora bude prebiehat klasicky....ruky pekne zviazane za chrbtom, usta prelepene paskou, aby som nemohol prosikat o orgazmus a mozno aj zakryte oci, aby som si ho neuvidel (to uz necham na jej rozhodnuti).
Videli sme ponuky na pasy typu CBx000 no tie nie su podla mna dost "bezpecne" :)
Najviac sa nam pozdava typ "Male Hip Chastity Belt"
http://www.neosteel.de/Nsepcbh1.htm
http://www.neosteel.de/Nsepcbh2.htm
http://www.neosteel.de/Nsepcbh3.htm
http://www.neosteel.de/Nsepcbh.htm
ktory vyzera pod spodnym pradlom dost nenapadne.
Pri Neosteele sa ho nebudem moct nielen ze dotknut ale dokonca si ho cely cas ani len neuvidim! :-))
Mohli by ste napisat aky typ mate a ake su jeho vyhody/nevyhody? Taktiez by sa hodilo zopar informacii o tom ako ste postupovali pri samotnom objednavani a sposobe platby.
Dakujem.

Návštěvník (Po, 22. 12. 2008 - 16:12)

Díky,
bodlo by to.
Asi mám nějaký aušus,
praskl i druhý.
Teď jsem narván v prostředním.
Když tak pípni na 777 000 078
a já se ozvu.
Hezké svátky

Geo

petrs (Pá, 19. 12. 2008 - 10:12)

GEO juknu a mozna se domluvime.

__utma=48467763 (Čt, 18. 12. 2008 - 17:12)

Pánové,
nevyměnil by někdo největší kroužek
K CB6000 za jakýkoliv jiný???
Dnes mi praskl.
Geo

Pavel (St, 10. 12. 2008 - 23:12)

Profous-to já tu čínu mám a plní učel perfektně cb 3000,mimo jiné dnes jsem měl nad ránem samovolnou ejakulaci z toho nadržení,to si užiješ,potom hned info dej o pocitech.

petrs (St, 10. 12. 2008 - 12:12)

Profous-doufam,ze pak mezi nas take prijdes a nenechas si svoje pocity jen pro sebe.Budes se zamykat sam??

Profous (St, 10. 12. 2008 - 10:12)

pro Pavel:jsem zklamaný,uvádějí do dvou dnů a já už čekám víc než týden.To jsem si mohl koupit tu čínu o polovinu levnější.Ale o to víc jsem napnutý a těším se na ty svízelné počátky.

Pavel (St, 10. 12. 2008 - 09:12)

pro Profous,tak co Profousi,jaké máš poznatky z cb,máš to cb už?

petrs (Po, 8. 12. 2008 - 17:12)

Marek-PAna?o to je to zajimavejsi.neseznamis nas?

petrs (Po, 8. 12. 2008 - 11:12)

Marek-musim napsat,ze Ti mooooc zavidim.Takovou uzasnou partnerku,blahopreju!!!

Aleš (So, 6. 12. 2008 - 19:12)

ještě jeden dotaz- penis mít v cb s přetaženou předkožkou-co higiena,nobo se svlečenou?díky

Marek (So, 6. 12. 2008 - 18:12)

Profous: No jasně že s tím souhlasím, co mi taky jiného zbývá :-) Na štedrý den mě odemkne a asi budu přes svátky nějaký ten den odemčený, ale nevím jak dlouho. Moc dlouho ale ne, protože máme pravidlo že na každý den venku připadají 2 týdny uzamčení. Jinak po odemčení vydržím asi 5 orgasmů po sobě. Pak si stačí dát hodinku dvě pauzu a můžu zase. Jsem po takové době strašně nadržený. Jen je tu menší nedorozumění. Víš, já nemám paní, ale pána :-)))
Aleši, milking je dost individuální, já mám rekord 7 týdnů, déle to nechci zkoušet, abych se nepoškodil, byla by mě škoda :-) Jinak ze mě toho vyteče docela dost. O dost víc než normálně. A co se děje po odemknutí? Když jsem byl odemčený skoro po třech měsících, tak jsem se až lekl. Můj penis vypadal úplně jinak. Měl přesný tvar CB no ale to bylo jen chvilku. Pak už to šlo ráz na ráz :-))) Tolik spermatu jsem v životě neviděl!!! Takže asi tak.

Aleš (So, 6. 12. 2008 - 17:12)

kolik orgasmu máte po tak dlouhé době,když vás odemknou,co se děje hned po odemknutí?To jen abych věděl co mě čeká,jsem v cb už 4 týdny a bez milkngu,když se provede milking,kolik a jak dlouho trvá vykapávání,dík za odpověd

Profous (So, 6. 12. 2008 - 11:12)

Marek,je vidět,že máš Paní přísnou,jak má být,že si Tě dobře hlídápaní Tě pomalu vede k praktikám,které se jí líbí a hodně vzrušují.Pokud s tím vším souhlasíš,nevidiím problém.A souhlasíš?Štědrý den pro Tebe bude opravdu štědrý.Kolik orgasmů asi vydržíš?A v půlnoci Tě Paní uzamkne?Nebo až ráno 25.12?Buď na ní hodný,máš doma klenot,naučí Tě vážit si jí i orgasmu.....Ty závaží Tě nezávidím.Ona má také nějaký svůj doplněk?

Paní bez klíčku (So, 6. 12. 2008 - 07:12)

proboha, jak můžete inklinovat k něčemu takovému? Takovou pakárnu jsem v životě nečetla!

Marek (So, 6. 12. 2008 - 06:12)

Profous: No tak to si užiješ :-) Ta tvoje touha mi něco připomíná. U mě to začalo docela nevinně, jako že si to jen vyzkouším no a dneska jsem v tom vlastně trvale. No a navíc už od sebe nemám ani klíček. Odemčený budu na štědrý den. To bude dárek :-) Pocity jsem tu psal několikrát, ale vlastně je z tebe po pár dnech úplná hračka. Je to neskutečné, co ten pás dokáže. To uvidíš sám. Pro mě je to o to těžší, že to tím cb neskončilo, ale vlastně to teprve začíná. Teď si pomalu zvykám na anální kolík a závaží na koulích. No a příští rok je v plánu kovový pás včetně dilda. To jsou teda vyhlídky :-)))

Profous (Pá, 5. 12. 2008 - 22:12)

Pavel,to je právě to,co mě tak strašně láká,vyzkoušet si tyy pocity,kdy musíš být zamčenýa nemáš šanci.Rád bych četl,jak postupují některé Paní,vůči svým prakticky subíkům,mezi které se chci také zařadit.

Profous (Pá, 5. 12. 2008 - 22:12)

Pavel,to je právě to,co mě tak strašně láká,vyzkoušet si tyy pocity,kdy musíš být zamčenýa nemáš šanci.Rád bych četl,jak postupují některé Paní,vůči svým prakticky subíkům,mezi které se chci také zařadit.

Pavel (Pá, 5. 12. 2008 - 13:12)

pro Profous,to si něco užiješ,dudeš nadržený,jak mi všichni ostatní a ještě víc,když tě majitelka klíčku nenechá při náhodném odemčení dosáhnout orgasmu,a pak zase pěkně šup do cb,je to nepopsatelný pocit, uděláš ji to přesně,tak jak si bude přát,jen aby tě nechala jednou za rok se udělat do ní a to po předchozím celodením frustrování.

ohebný (Pá, 5. 12. 2008 - 10:12)

Vážené ženy a Paní,napište jak využíváte moc,kterou jste nad námi získaly s klíčky našeho PC.Ktématu mohou psát i uzamčení,sdělit svoje zkušenosti,zda jim vznikly nové povinnosti,či jak uspokojují svoji Paní,držitelku klíčku,zda si to žádá často orálně,či požaduje i jiné praktiky,zda si svého uzamčeného sama vykoupe atd,atd.....

Reklama

Přidat komentář