Reklama

plenková disciplína

jdi honit jinam (St, 25. 8. 2010 - 17:08)

ad Magda: v praxi si to...Zuzka je Lucka z jiné plenkové diskuze , zahnaly jsme jí-ho, je to chlap kterej honí čuráka a pořád otravuje na doktorce, honí péro a má tu mnoho takových témat:)))

Zuzka (St, 25. 8. 2010 - 15:08)

ad Magda: v praxi si to nedovedu představit, že by si to puberťáci nechali líbit...zajímá mě jak navlékáte 15-ti letého kluka do plínek??

M (Po, 23. 8. 2010 - 12:08)

jaký máte názor na...Proč ne je to trest jako každý jiný.

Magda (So, 21. 8. 2010 - 16:08)

No každopádně je to hodně...Jo jo tento trest spolehlivě funguje i na puberťáky a lépe než nářez !

Dana (Po, 16. 8. 2010 - 13:08)

No každopádně je to hodně zvláštní forma trestu. Když jsem si to přečetla, byla jsem radikálně proti, ale na druhou stranu, když se nad tím člověk zamyslí, tak to možná má něco do sebe. Když si představím, že bych sama dostala za své chování plínu, určitě bych se na tím hodně zamyslela a styděla bych se natolik, že už bych se snažila chovat se tak, abych už takový trest nemusela podstoupit.
Dokonce jsme o tom diskutovali s mojí mamkou, která si to také četla a docela dlouho jsme se o tom bavili a to je mamka vychovávaná na starých dobrých výprascích a já vlastně taky. No nevím.

Swandrow (So, 14. 8. 2010 - 19:08)

Jsem prekvapena ze tohle znaji i lidi v CR, myslela jsem ze to je jen kanadska zalezitost. My se prestehovali do Ontaria kdyz mi bylo 14, zili jsme v Torontu a potom se prestehovali do Ottawy. Tezko rict jak je tady trestani pomoci plenek rozsirene, protoze o tom se opravdu moc nemluvi ani mezi rodici, jen pokud jsou nejlepsi pratele. A ti co jsou tak trestani o tom mlci, s tihle se neda sverit ani nejlepsi kamaradce. No mame to nejspis někdo poradit musel, ale do 18 jsem obcas plinky za trest mela. Rozhodne si nemyslim ze by to na me nenechalo nejakou stopu, ale je mi 26 a uz je to nastetsi minulost. Neda se rict, ze by to ovlivnilo muj vztah k rodicum, je to proste druh trestu, domaci vezeni potom clovek rodicum v dospelosti taky nevycita.

Mirka (So, 7. 8. 2010 - 08:08)

Mám podobný zážitek z...Přesně to se stalo i mně. Je to hodně dávno asi 40 zpět. bylo mi asi 16 nebo tak nějak a přišla jsem domů ze zábavy pozdě a opilá tak, že jsem zvracela a byla jsem počuraná. Máma mně pomohla do postele a hlídala mně. Odpoledne jsem se probrala s plínou v rozkroku. No výprask mně pak stejně neminul. Dostala jsem tenkrát hrozně řemenem na holou a zbytek víkendu jsem měla plínky. Mamka mně jen přebalila a pak jsem tu látkovou plenu musela vyprat. Můžu potvrdit i s tím výpraskem to byl hodně účinný trest

Iva (Ne, 1. 8. 2010 - 16:08)

Souhlasím se Zuzkou,to přece není normální a ani v reálu možný,taky si to nedovedu představit jak bych cpala puberťáka do plen,nebo šatů,a vy co to píšete, nebo snad i praktikujete ,se nechte vyšetřit.

vanda (Ne, 1. 8. 2010 - 16:08)

a co, mas pocit, ze te ty pleny nejak napravujou? Mamu asi nepresvedcis aby zmenila zebricek hodnot v trestani. Tady je trochu dulezity, ikdyz jsi na to jesete malej abys o tom uvazoval, jestli uz ted premyslis, jestli se budes drzet plenkovyho trestani u svych deti az budes mit svoje. Zvaz jestli to k necemu je, a pak rozhodni. ... Jinak ti preji co nejmin pruseru a tim i mene plenek.

PP (Ne, 1. 8. 2010 - 14:08)

jaký máte názor na...u nas funguji po vyprasku i tyto ponizujici tresty treba dyz klecim v koute tak pak musim nosit plenu a minulej rok mi mama seřezala holej zadek do jelit vareckou za riditelskou dutku a pak sem musel nosit pleny ceelej vikend. Je mi 10. Jednou když k nám šla mámina kolegyně z práce tak mi viděla a to byl velkej trapas jinak jiný tresty než tohle u nás neni

Zuzka (So, 31. 7. 2010 - 20:07)

Jsou to kraviny, neslyšela jsem o nikom kdo by tyto tresty praktikoval..že by se to praktikovalo v Anglii o tom nic nevím..aby kluci nosili dívčí šaty - to bych chtěla vidět kluka, který by se do nich dobrovolně od matinky nechal navléci a chodil v nich venku, takový ponižující hovadiny může vymyslet jen magor..sociálku by to určitě zajímalo, kdyby se tak opravdu dělo...

Venda (So, 31. 7. 2010 - 20:07)

to ne, mas pravdu, ale aspon ti co sem prispivaj a nemuzou si vynachvalit jak svoje deti vychovavaji, tak aspon sem nepisou vulgarne - slo mi prevazne o vulgarni a smesne prispevky, kde neni recena ani pata ani hlava k tematu, jen se projevuje ubohost jejich individui. Ale na vychove touto formou taky neni nic inteligentniho.

Ina (So, 31. 7. 2010 - 19:07)

A tobě Vendo už jen ten název diskuze připadá normální?Vždyť tuhle disciplínu prosazují opravdu jen h....a a úchylové!!!!

Žaneta (So, 31. 7. 2010 - 07:07)

jaký máte názor na...Já si myslím, že by to mohl být fungující trest i na puberťáky. Nesmělo by se tom moc přehánět, ale jednou za čas den dva v plínách na nikom až takovou újmu nezanechá a stud při přebalování zároveň s patřičným výchovným kázáním by mohl zafungovat.

Venda (So, 31. 7. 2010 - 04:07)

tomáši vrat se do blázince...cennenjsi navrhy jak vychovavat nebo v pripade nouze trestat ratolesti. Ty umis akorat kritizovat a nadavat. Timto ale sve deti nevychovas.

venda (So, 31. 7. 2010 - 03:07)

tomáši vrat se do blázince...koukam, ze s plenkama mas osobni zkusenosti, jak se do nich udelat a jeste ti to zrejme prijde normalni, jinak by jsi zde neurazel slusneho cloveka, ktery neponizuje sve deti, nebo o tom do budoucna nehodla uvazovat. Naopak, zde oproti tobe dokaze napsat mnohem cennejsi navrhy nez ty.

Lenka (Pá, 30. 7. 2010 - 15:07)

Tak o tomto trestu slyším...Ono když si nemáš kam zajít na záchod, tak ti ani nic jiného nezbyde. Do kalhot je to dosti nepříjemné, což jsem si mohla sama vyzkoušet.
Ale máš pravdu v tom, že tu nenávist vůči rodičům za takový trest jen tak z hlavy vymazat nejde.

Tomáš (Pá, 30. 7. 2010 - 15:07)

tomáši vrat se do blázince...Jsou tu lidi, co použití této metody zvažují u svých dětí. Tak se jim pokouším navrhnout něco výrazně mírnějšího v podobném ražení, aby to až k těm plenám nezašlo - neurážej a zkus taky něco navrhnout.

Zuzka (Pá, 30. 7. 2010 - 09:07)

no asi máš pravdu, kdyby mi toto někdo chtěl udělat tak si to nenechám líbit...rodiče bych nesnášela do konce života, protože to je ubohý..

Zuzka (Pá, 30. 7. 2010 - 09:07)

Tak o tomto trestu slyším poprvé, to by mě ani nenapadlo, že je to možné...Jenom si nedovedu představit, že bych takhle trestala 15-ti letého puberťáka, pochybuju, že by se nechal balit do plín, že by byl tak pasivní a nechal si vytírat zadek..spíš by mě jednu flákl a utekl...Někdo tu píše, že dceru nechal chodit týden v plenkách, to s nimi chodila i do školy? To snad ne proboha...

Reklama

Přidat komentář