Reklama

Byliny - léčivé rostliny

rene (Út, 19. 8. 2008 - 21:08)

doporučuji lékaře beru léky a pýcham si každý den injekce a mám klid RS mám asi 7 nebo 8 rok.podrobnější informace můžu napsat,s pozdravem

Návštěvník (So, 28. 6. 2008 - 15:06)

Díky za info "pro Janu" , prosím, můžete se mi ozvat na meil ires1"seznam.cz.Moc děkuji za ochotu. Jana.

Pro Jiřinku (So, 28. 6. 2008 - 01:06)

Možná bych měla smysluplnější návrh, než-li léčbu gelem Aloe Vera.Jestli máte zájem o doporučení skutečné špičkového lékaře čínské medicíny, který má skvělé výsledky (dokladovatelné), napište mi mail. Pošlu kontakt. Návštěvy u něj nejsou časté a především nejsoiu tak nehorázně drahé, jako např. v centru Prahy:-)

Pro Janu (So, 28. 6. 2008 - 01:06)

24. 6. 2008 19:36:47, pro Granvina
Granvine, jste samouk nebo existují nějaké kurzy k dané problematice? Jsem onkologická a chtěla bych si i takto pomoci , aby se mi nemoc nevrátila. Díky za odpověď. Jana.

Jani, písněte mi svůj mail, jestli-že jste ještě nenašla to , co hledáte. Máme osobní zkušenosti v rodině s onkologickým onemocněním. Objevil se jako "zázrak" jeden lékař čínské medicíny (zároveň i MUDr. klasické medicíny). Dle jiných referencí má fantstické výsledky a je odborník na pravém místě. Návštěvy pacientů u sebe v ordinaci nemá jako byznys a neúčtuje si ani nehorázné poplatky jako třeba v centru Prahy......

Jano, Marie??? (So, 28. 6. 2008 - 01:06)

na Parkinsonovu chorobu jdete gelem Aloe Vera? No, to není zrovna dorbá vizitka Vaší léčitelské práce:-). Neberte to jako urážku, ale Aloe vera gel je úžasný na generální úklid (pročištění) organismu, ale na parkinsonna nestačí.

Granvin (St, 25. 6. 2008 - 20:06)

Většinu věcí se učím sám a zbytek na kurzech. Momentálně jsem na škole orientální diagnostiky, ale ta už je v chodu.

pro Granvina (Út, 24. 6. 2008 - 19:06)

Granvine, jste samouk nebo existují nějaké kurzy k dané problematice? Jsem onkologická a chtěla bych si i takto pomoci , aby se mi nemoc nevrátila. Díky za odpověď. Jana.

Granvin (Po, 23. 6. 2008 - 21:06)

Jiřina
Studuji orientální diagnostiku a medicínu a netvrdím že pomohu, ale velice rád bych se na Váš případ podíval.

vecnezdravi"seznam.cz

Jana Marie (So, 21. 6. 2008 - 18:06)

Já mám opravdu dobré zkušenosti s gelem Aloe Vera. Jako doplněk léčení je to opravdu úžasné. Je ale potřeba užívat opravdu kvalitní produkt, nenaletět na reklamy levných výrobků, které sice detoxikují, ale zdaleka neléčí.
www.Lecitel-Navratilova.cz

Jiřina (Čt, 8. 5. 2008 - 08:05)

Mám diagnozu Parkinsonova choroba - záchyt,ale posleední měsíc jsem se velice zhoršila. Užívám 3x denně Mirapexin, ale nastalo zhoršení,tak prosím o informací zda by mohl pomoci čaj z konopí.Nevím ,kde ajak se dá sehnat.Tolik toužím po uzdrvení. . . Prosím napište mi někdo s touto léčbou máte zkušenosti.

Jiřina (Čt, 8. 5. 2008 - 08:05)

Mám diagnozu Parkinsonova choroba - záchyt,ale posleední měsíc jsem se velice zhoršila. Užívám 3x denně Mirapexin, ale nastalo zhoršení,tak prosím o informací zda by mohl pomoci čaj z konopí.Nevím ,kde ajak se dá sehnat.Tolik toužím po uzdrvení. . . Prosím napište mi někdo s touto léčbou máte zkušenosti.

JR (Čt, 6. 11. 2008 - 13:11)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je při chemoterapii lepší pít šťávu z čerstvé červené řepy, u které nevím jak byla pěstována nebo si koupit doplněk (našla jsem jen ve formě sirupu Betavital, který ale obsahuje cukr a konzerv. látky. Děkuji JR

pro JR (Čt, 6. 11. 2008 - 14:11)

toto je velice individuální. Záleží, o jaký typ karcinomu se jednalo, na věku, na druhu chemo,na stavu imunity atd. Jako nejjistější cestu bych volil najít někoho, kdo pracuje s EAV a má v tom letité(!) zkušenosti. Touto metodou lze velmi dobře zjistit m.j. i vhodnost či nevhodnost potravin, různých potrav. doplňků, vitamínů, bylin...Není to sice zadarmo, ale je to, myslím, bezpečnější cesta, než zkoušet naslepo kdeco nebo kupovat zajíce v pytli. Pokud ti doporučili šťávu z červené řepy, můžeš tam vzít vzorek sebou a nechat si ji pro sebe otestovat. Většinou ale lékaři, kteří tuto metodu ovládají, testují vhodnost potravin, např. u alergií, denně, takže zákl. vzorky všeho možného mají. Tedy alespoň toho, co je možno u nich skladovat. Vzorky všeho ostatního, co by přicházelo v úvahu, je ale možno přinést sebou. Určí bezpečné dávky, vhodné kombinace, vyloučí vše, co by nesedělo, vytvoří ti v tomto program optimální pro tebe.

Věra (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Aojky dostala jsem kytku má to být něco jako aloe jmenuje se Živé dřevo - kalanohol
sice jsem dostala na co všedchno je tam zmíněno i o revmatismu a je tam používáme obklady , ale už není napsané jak je udělat z jakého množství lístku jestli louhovat nebo naložit do lihu chtěla bych udělat mazání do vazelíny a nevím jak nemá někdo s touto rostlinou zkušenosti můj meill veraferdi"centrum.cz dík a hezký den

Návštěvník (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Ahojki Péto ja miminko teprve čekám a piju přírodní vitamíny od missivy fytotonik a vitatonik ředí se to dodecy vody a chutná to jako džusík je to báječné podívej se na stranky www.missiva.cz pokud by jsi chtěla neco blíž tak mi dej vědět na mejl AnnaVrablikova"seznam.cz

Petra (St, 12. 9. 2007 - 14:09)

Nevím zdali se k Vám obracím správě. A když né neporaila by jste mi prosím nějakou web adresu kde by jsem se mohla zeptat. Koupila jsem si od Weledy čaj pro kojící matky. Protože jsem nějaksi ve stresu a tak cítím, že mám málo mlíčka a na tuto značku je velká chála.Vložím složení::::Obsažené plody anýzu, fenyklu, kmínu a pískavice jsou známé svými účinky pro podporu tvorby mateřského mléka. A dočetla jsem se na jedné stránce, že kdo má krevní skupinu B by neměl pít čaj z pískavice. Tak to sem vložím::ylinné čaje podle krevních skupin Velmi prospěšné bylinné čaje Zakázané bylinné čaje Krevní skupina B lékořice, maliník - list, máta peprná, petržel, šalvěj, šípky, zázvor, ženšen aloe, divizna, hořec, chmel, jetel luční, kokoška pastuší tobolka, lípa, pískavice řecké seno, podběl, reveň, senna, šišák (Scutellaria), vlákna kvetoucí kukuřice. Tak by mě zajímalo:Jestli ten čaj můžu na dále pít a nebo raději jej přestat užívat. Možná jsem blázen,ale občas jsem jak nějakej hypochondr. Děkuji za rady...

Iva (Čt, 16. 11. 2006 - 09:11)

Bezinky používám úspěšně už několik let na záněty močových cest. Lžíci zralých plodů rozmačkám vidličkou a zaliji horkou vodou (asi půl litru) a piji jako čaj. Je to chutné a opravdu účinné (alespoň pro moje tělo). Trochu se sice zpotím, ale močové cesty mi to pročistí.

Návštěvník (Po, 6. 11. 2006 - 18:11)

příčina je chronická zácpa už několik let:-(

Návštěvník (Po, 6. 11. 2006 - 17:11)

to záleží na její příčině.

Návštěvník (Ne, 5. 11. 2006 - 18:11)

co je dobré na zácpu?

Reklama

Přidat komentář