Reklama

Anální sex

Monika (So, 14. 10. 2017 - 11:10)

Je rozdíl v klasickém lubrikantu a lubrikantu na anal?

johny22 (Pá, 13. 10. 2017 - 17:10)

Ne, ddekuji. Pro curaka je na...Marto Já te chápu anální sex je podle přírody neprirozeny ale řadě lidi se libi a přináší jim vzruseni. Pro někoho to samozrejmne příjemné byt nemusí to chápu. Ještě bych se te rád zeptal jaky máš názor na orální sex ?

Marta (Čt, 12. 10. 2017 - 18:10)

Ne, ddekuji. Pro curaka je na ldsk tele urcn otvor, kzery mame pouze my zeny mezi nohama aje to vagina......

johny22 (Čt, 12. 10. 2017 - 18:10)

Ahoj Marto, muzu se Te zeptat, jestli jsi anální sex někdy zkusila? Je dost žen ktere mají anální sex rady. Je to jak pro muze i pro ženu spestreni od klasického sexu , moje žena při analu zaziva silne orgasmy . Je to i možnost jak se vyhnout otěhotnění bez antikoncepce a kondomu. Máš strach že to bude bolet ? Když ti pritel poradne pripravi prdelku prsty a lubrikačním gelem a vnikne do tebe pomalu tak nebude . Pokud jsi anal neskusila radim ti vyzkousej to i když se ti tonebude libit tak to prezijes. Možná naopak se ti to do prdelky zalíbí. Skus si nechat protáhnout prdel

Tereza (St, 11. 10. 2017 - 08:10)

Já anál přímo zbožňuji. Ten krásný průnik do mého zadečku. Musím mě však vždy předem připravit lízáním a prstíkama, ale pak je to krásné. I pocit semene nebo pissu ve mě. Análek si s manžílkem rádi a často užíváme a se svěračem žádný problém nemám. Naopak po náležitých výplaších pissem mého análku jsem přestala mít zažívací problémy.

Ale (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Curak do zadku nepatri!patří

Marta (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Curak do zadku nepatri!

Přesně (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Anál je super

Linda (Po, 25. 9. 2017 - 19:09)

Chytré holky ví,že by...Chytré holky ví,že je třeba užívat sexu jak to jen jde.
Ty tvoje keci si nech pro ty hloupé.

25.9. (Po, 25. 9. 2017 - 07:09)

je jeden názor,že když se...Přesně tak,pokud dva plánují početí-vagína.Ostatní je o vzájemné domluvě...

ale (Po, 25. 9. 2017 - 07:09)

Co to tu píšete za...Chytré holky ví,že by později neudržely stolici. Jak budeš kadit do plíny vzpomeň si.

Linda (Po, 25. 9. 2017 - 07:09)

Co to tu píšete za hlouposti????
Mi holky máme dvě dírky na šukání a to pipka a zadeček a do zadečku je to o moc lepší,vůbec nechápu,že se to některé nemůže líbit.

vlastik (Ne, 17. 9. 2017 - 12:09)

Tak bych chtěl vidět holku, které se to líbí.
Do řitě bych ho nikdy nedal.

Alfaman (Ne, 3. 9. 2017 - 10:09)

je jeden názor,že když se...To, co píšeš, je docela dobrý návod, jak správně žít. Jak to ale souvisí se sexem? Snad nikdo není tak ubohý, aby byl hrdý na tak samozřejmou věc, jakou je soulož.

smích (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

je jeden názor,že když se dva domluví..v dnešní době se dokáže domluvit i celá skupina lidí...víte v jednom filmu zazněla pěkná věta,chci žít tak,abych se mohl ráno podívat do zrcadla a říci si,že jsem na sebe hrdý,to je z jednoho válečného filmu,takové drama ,je v tom dost pravdy,pokud je totiž člověk na to co sám dělá hrdý,je i šťastný,otázkou je,co má člověk v sobě za hrdost,pokud provozuje tohle a zda je šťastný,člověk se totiž zodpovídá z toho co dělá,hlavně sobě!!!!

Proč? Proti (Čt, 31. 8. 2017 - 22:08)

tohle popisuješ duševní...gustu...

tak (Čt, 31. 8. 2017 - 22:08)

No my děláme análek často...tohle popisuješ duševní nemoc ne?

Pick (Čt, 31. 8. 2017 - 07:08)

No my děláme análek často a rádi. Není na to pěkně se do zadečku vystříkat a třeba i vymočit a užívat si lízání vytékající směsi.Je to nádherné těsné a pak uvolňující vniknutí.

Odborník (Čt, 31. 8. 2017 - 06:08)

Překlep,do pusinky neboli do huby.

Odborník (Čt, 31. 8. 2017 - 06:08)

To jsou mi ale hloupé názory,kde jsete na tom proboha byli?
Kdo si umí opravdu užít sex dobře ví,že nejlepší je chvíli do pipky,pak do prcky,do pusiky,zase do zadečku,do pipiny a pořád dokola.

Reklama

Přidat komentář