Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Kláro a Miško jen chci poděkovat,že sem píšete i když jste vesměs v kontaktu společně jinak. Miško, tobě přeji lásku a jestli to tak má být, tak budeš šťastná. Je moc dobře,že nechtěl nic hned a tys byla odvážná,že sis dokázala říct a odejít se vyčůrat. Děláš pokroky a věřím,že už se nebudeš tolik bát kluků a lásky nebo i hezkého kamarádství. Co ty k němu sama cítíš? Klárko a Miško a Nikolko vám přeju hezký spinkání .

Klára (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Vrátily jsme se z výletu a opravdu jsme to celé projely a nakoukly i za Boží Dar do Obrviezentalu a jsou tam opravdu parní vláčky,ale nesvezly jsme se,ale pošlu Mišce hezký fotky mašinek. Ségra opravdu byla už v pohodě a asi včera byla přehřátá a bylo jí jen jednou špatně. Cestou jsme měly čůrání venku i vevnitř na WC a venku v lese dvakrát a normálně. Dnes to nebylo ani kritický, došly jsme si radši včes a pipinky čůraly jen mírně nebo preventivě málo. Četla jsem tady Mišku no asi si zavoláme. Moc bych jí kluka hodného přála a je dobře,že hned nechtěl čůrání po ní společně, když musela na malou. Povíme si víc telefonicky.Asi budeme dnes brzy chrnět. Nějak nás ten výlet zmohl.

Miška (Čt, 22. 8. 2019 - 19:08)

Dnes jsem měla zajímavou čurací chvilku. Snažil se mně balit jeden spolužák,se kterým se dobře znám a pozval mne ven a řekl,že se mu líbím a chtěl mi dát pusu a já jsem byla z toho překvapená,ale dobrý vše probíhalo v pohodě, jen se mi později chtělo stále více na malou a nebylo kam a já přemýšlela, jak to udělám. Nakonec jsem vzala odvahu a řekla jsem ,že potřebuju na malou a on,že ok,nešel za mnou ani nešpehoval a já jsem zaběhla za stromy a tam jsem udělala opravdu rychlý a intenzivní proud. On ale v klidu počkal a pak jsme šli domů dal mi ještě pusu a chtěl by přijít zase zítra. Jsem z toho zmatená a večer zavolám Kláře. Je mi to ale příjemný,že není jen na to čurání a má zájem i o mé fotografování a tak. Je to kluk a tak je asi normální,že bude chtít víc,jestli se mu líbím. Já jsem trochu opatrná,ale tady to cítím jako nekonfliktní.

Bára (Čt, 22. 8. 2019 - 16:08)

No jen využíváš toho,že te holky nevidí. Je to podlý. To si neumíš najít holku? J8 bych tedy nešla čůrat ani za dříví,když je vedle barák, ikdyby tam bylo jen okénko ze záchodu. Já bych byla opatrná. Holky to naštěstí netuší. Ale je to hnusný!

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 16:08)

Já bych si je i natočil na mobil,ale to je o průser a navíc stejně bych se večer u toho udělal třeba znovu,ale stejně bych to smazal. Tohle jim nemůžu udělat, znám je a to by byl podraz.Lepší RS a naturálně!

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 16:08)

Tys mne úplně rozsekal! Držel jsem se,abych to dočetl,ale ještě jsem vydržel jak Aneta chcala,ale jak jsem četl,že Martina si dala ruku mezi nohy a šla taky dělat potřebu vedle Anety, hotovo a můj pták se moh ustříkat do úplnýho vyčerpání,do poslední kapky. Ty jseš bourák. Klidně zítra znovu jestli tam budou.

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 16:08)

ty vole, já nemůžu. Krásný, já jsem se udělal už u Anety, to nešlo vydržet. Ona najednou zničeho nic šla za dříví, vyhrnula sukni astáhla kalhotky a už chcala. Ty píčo, já viděl,jak ji má rozevřenou a viděl jsem jak jí ten proud jde z díry na chcaní,protože byla prdelí ke mně a chcala z vyšší výšky,hned jsem stříkal jako bezbranný hovado do záchodu a do ruky. Aneta chcala hodně Markéta na ní koukala apak si dala na píčruku a hned šla vedle ní a chcala taky. Tady jsem neviděl až do její kundičky,z ní to chcalo širším proudem až jako z prdele dolů,ale chcala taky dlouho. Aneta si pičku neosušila jen se oklepala a Martina taky to samý. Aneta měla světlý chcaní a Martina taky, taky dnes vychcala všechno najednou a bez přerušení. Voni mají tak hezký píčky a chčijou tak nádherně. Já je chci, já chci Martinu, ta je krásná a je můj tip, kdyby věděla kolikrát jsem se už tady kvůli ní udělal do záchodu. Kdybych to dal do její píčky to by byla rozkož . Hustý!

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 15:08)

Piš,napiš jak chcaly. Piš podrobně, já to musím číst,nebo nevydržím

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 15:08)

Aneta chčijééé!!!! M.na ní kouká asi budety. Ty píčo. Honem!

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 15:08)

Jsem napnutej i tam dole stale nic??

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 14:08)

Furt nic,ale maj tam pití tak by mohli chcát když třeba chcaly v poledne doma. Čekám. Snad se jim močáky rychle naplní.

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 13:08)

Sukně,modrý videl jsem i jejich kalhotky,Martina,červený ,sestra bílý

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 13:08)

A co maji na sobě?

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 13:08)

Jóó! Čekám na zprávu od tebe. Napiš jak chčijou a
podrobnosti. Jsem na drátě. Udělám se taky.

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 13:08)

Zatim nechčijou,ale teď vylezli na zahradu. Tak snad nebyli doma na záchodě. Je tam Martina a Aneta. Já chci Martinu i Anetu ať jdou chcát klidně obě. Už jsem vzrušenej a ptáka mám velkýho,ale honím si ho jen málo,já chci až pudou chcát se s nima vystříkat. Chci videt jejich prdelky a chcaní z nich na zem.ať už jdou brzo!

Čůrání holek (Čt, 22. 8. 2019 - 11:08)

Odjeli někam.ale vrátili se,tak snad odpoledne budou venku a bude chcaní. Pohlidám to!

Host (Čt, 22. 8. 2019 - 09:08)

Klárko dobrý,ale to chcaní holek za dřívím je víc, má to šťávu, hele jestli holky budou chcát tak zase piš.

Míla (Čt, 22. 8. 2019 - 08:08)

Jsem ráda,že je Nikole dobře a hezky si užijte výlet. V Německu je za Božím Darem hned městečko a tam jezdí parní vlaky. Zkuste se i podívat tam.

Klára (Čt, 22. 8. 2019 - 08:08)

Jsem ráda,že Nikolka je ráno vpořádku a ten večer to byla jen jednorázová indispozice a celou noc spala vklidu a čůraly jsme až ráno ,radši na WC než venku,ale bylo to vpohodě. Mamča nás zve na výlet až na Boží Dar a zpátky kolem hranic,má to vymyšleno a tak se necháme překvapit,pojedeme už dopoledne, Nikola se těší a tak asi kromě čůrání venku cestou už nebude žádná nepříjemnost.

Cc (St, 21. 8. 2019 - 21:08)

Jen pro zajímavost - jedna holka me říkala ze když to večer děláme do zadečku tak se ji ráno dobře kaká.Kakáni mě nikdy neukázala ale čůrání kdykoliv a ještě si ji roztáhla abych dobře viděl.

Reklama

Přidat komentář