Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 12:11)

chápu..prý jsou v tomto...Radek. No to si potom budeme musiet urobit vylet do Prahy a kupit si ich tam. Ha. Alebo najs nejaku doverihodnu osobu ktora by bola ochotna nam ich kupit a zaslat. Ha

kokotko Janúš (St, 9. 11. 2016 - 12:11)

Ano viackrat. Dodnes... já si vyrábám dřeváky z pneumatiky, sú laciné a dlouh vydržá, viděl sem je v Rumunsku, ofotil a vyrobil , sú výborné ke´d idú krmit králíky a smradlavka tieče po dvorku. omlouvám se za tu řeč, nehovorím dobre česky ani slovensky, spíš takový miš maš

Milka (St, 9. 11. 2016 - 12:11)

Milka uz len zo zvedavosti...Nechtěla jsem se nikoho dotknout, ale kromě soukromí v domě a v létě na zahradě, bych něco takového nenosila. Mám to spojené s arogantními úřednicemi, zdravotními sestrami a vůbec lidmi, kteří nemají smysl pro to, co je společensky vhodné. A pánové? tak to už znám chlapštější volnočasové pantofle.

Radek (St, 9. 11. 2016 - 11:11)

Ano viackrat. Dodnes...chápu..prý jsou v tomto směru nepružní..u nás v Praze je prodávají..cena 500-600 Kč podle velkosti

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 10:11)

Díky za odpověd..a výrobce...Ano viackrat. Dodnes neodpovedali Ziadali sme aj katalog a cennik, zial nic.

Radek (St, 9. 11. 2016 - 10:11)

Ano poznam no na Slovensku...Díky za odpověd..a výrobce přímo jsi zkoušel kontaktovat? www.vanimar.cz

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 10:11)

Díky za...Ano poznam no na Slovensku nedostupne a ani eshop ktory by ich vedel na Slovensko zaslat sme zatial nenašli,tak preferujeme Kordan.

Radek (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

Predtym Protetika,no po...Díky za odpověď..Vanimar..jsou hodně bytelné..znáš tuto značku?

R.

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

Prosím tě, kam v tak...Milka uz len zo zvedavosti čo je na nich tak hnusne????

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

Prosím tě, kam v tak...Možno hnusnych ale pohodlnych na doma. Myslim ze su aj hnusnejsie ale to neriesim. Kazdeho vkus.

Milka (St, 9. 11. 2016 - 09:11)

Predtym Protetika,no po...Prosím tě, kam v tak hnusných pantoflích chodíš? Doufám, že jen na doma

Jozef (St, 9. 11. 2016 - 07:11)

Jakou značku prosím s...Predtym Protetika,no po zhoršeni kvality uz len Kordan a zatial spokojnost.

Radek (Po, 7. 11. 2016 - 09:11)

Ťažko posudit čo je...Jakou značku prosím s manželkou nosíte?

Radek

Radek (Po, 7. 11. 2016 - 09:11)

Já si myslím, že...Jakou značku prosím nosíš?

Radek

Jozef (Út, 1. 11. 2016 - 13:11)

Já si myslím, že...Tak to suhlasim. O nohy sa treba starat. Jednak vzhladovo a taktiež pocitovo. Nie je asi nic horšie ako ked ma pekna a elegantna žena neupravene chodidla a tiez to myslim plati aj pre mužov.

niceshape (Út, 1. 11. 2016 - 13:11)

Ťažko posudit čo je...Já si myslím, že nezáleží na velikosti. Rozhodující je tvar. Spíš mám zkušenost s tím, že čím větší nohy, tím jsou vzácnější pěkné tvary. Platí to jak na ženy, tak na muže. A pěkné nohy vypadají v korkáčích hezky jak u žen, tak u mužů.

Jozef (Út, 1. 11. 2016 - 13:11)

Možná. Naposled jsme tak...Ťažko posudit čo je optimalne. Ja mam 180 vyšku a 42 nohu. Manzelka 165 a 35 nuhy. Je pravda že si neviem predstavit že by mala na svoju vyšku cišlo 40 a viac. Zvlastne. No zial tiez jedna z veci ktore neovplyvnime.

niceshape (Út, 1. 11. 2016 - 13:11)

Mozno prave uvažujuci nad...Možná. Naposled jsme tak seděli s kolegy a jedna se zeptala, jakou má kolega velikost nohy. Ten má velké chodidla, ale je menšího vzrůstu. Pak se zeptala mně a já ji řekl. (Mám 43 a jsem vyšší). Pak se rozjela diskuse o mužských chodidlech. Prý já mám tak akorátní velikost. Prý jak to vypadá, když má veliký muž malé nohy a naopak? To dle jejího názoru není moc hezké.

Jozef (Út, 1. 11. 2016 - 12:11)

Tak to fakt nevím....Mozno prave uvažujuci nad kupou len sa uistuju ci sa robia aj v ich velkosti. No to by som sa skor pytal priamo v predajni ci e- shope

niceshape (Út, 1. 11. 2016 - 12:11)

A prečo prave velkosť? Ved...Tak to fakt nevím. Jednoduše se mě občas zeptají na velikost. Nosím takovou velikost, jakou potřebuji.

Reklama

Přidat komentář