Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 18:08)

Čůrající pudlina to je věc, každý chlap se rád koukne.

Čůrání holek (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Nepřišly. Vole,já jsem utopil mobil v záchodu. Ty píčo ale zrzka asi potrabovala chcaát a tak ji Markéta ukázala kde. Ona rychle stáhla kalhotky a pustila to jen trochu z výšky a Markéta ji držela za ruku a zrzka chcala a videl jsem její proud a byl velký aširoký a teklo jí to z píčky přes prdel na zem. Vychcala opravdu dost. Pak šla Markéta,ale to už jsem byl mokrej,to chcaní zrzky bylo i s mým vystříkáním najednou. A p a k mi spad mobyl do vody do záchodu.

Waco (Pá, 23. 8. 2019 - 21:08)

A máš to vocasi :D Tak dlouho se chodí s mobilem honit na hajzl, až ti do toho hajzlu spadne :D

Host (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

Hele kámo,tak dlouho čekat nebudu. Už to je hotový. Co je? Oni na tebe přišly,co?

Host (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Tý kládo,já jsem vygumenej,ať chčijou,napiš jak chcaly,hlavně zrzka,u tý se chci udělat,kde je aneta?,taky ať zo udělá. Já na to čekám už od poledne. Fakt síla! Dělej,napiš mi to!

Čůrání holek (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Jsou tady asi deset minut,teď se něco děje,Martina a zrzka jdou sem. Chcaní ????! Ty vole,jestli jo. Mark asi bude jdou ke dříví. Markéta si dala na chvilku na píču ruku ale zvrchu ne pod sukní.No to je síl! Já te chci Markétko,pusť to!! Nedrž to. Máž to plný !Obě !!

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Jo ty holky jsou pochcaný denně.

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 11:08)

Mílo ty jsi babka co neudrží moč.

proč babka? (Pá, 23. 8. 2019 - 12:08)

Jak vidíš, tady neudrží moč spíš mladí lidé a jejich rodiče to neřeší. Ale jako pobavení dobrý

Tom (Pá, 23. 8. 2019 - 10:08)

Já chci chaní jakýkoliv holky. Tohle mně vzrušuje nanejvíc.

Host (Pá, 23. 8. 2019 - 10:08)

Já už jsem nastartovanej taky. Ta zrzka je zajímavý úkaz. Já ji taky nikdy neměl, byla jedna zrzka se mnou v mateřský školce a tam jsme asi spolu chcali, ale tam jsem to neřešil ani si to moc nevybavuju.Snad jen že asi chcala normálně,ale to není důležitý. Jo taková zralá zrzavá kočka a její chcaní, to mě láká silně. Jestli má velkou prcinu nebo malou, jaký nosí kalhotky a jestli chčije hodně, málo a tak. Jó, hele piš a hlídej. Já chci taky chcaní ty zrzky ale i ostatní holky když budou dělat to samý, napiš mi podrobnosti a udělej se jako první, já vydržím, ale jestli pude zrzka na záchod za to dříví tak než dochčije já buduurčitě hotovej hotovej. To bych chtěl vidět v RS. Piš to!

Adam (Pá, 23. 8. 2019 - 09:08)

Já jsem měl krátkou zkušenost se zrzkou ještě na střední ve Vyškově, tak vím jak čůrala a jakou měla pipinu,chodili jsme spolu asi půl roku a nakonec se po několika týdnech nestyděla byla schopna čůrat, když jsem byl u ní třeba venku ale i jinde. Čůrala často jak tady píšou holky- silně a prudce, ale většinou ne hned ač třeba potřebovala hodně a křížila už nohy tak se jí pipka spustila až si dřepla a tak za dvě tři vteřinky,ale pak to bylo rychlý sillný kropení a mokro pod ní. Nejvíce nemohla vydržet po kafi a panákách a tam když musela tak to z její pipky šlo skoro do kalhotek a hned silně pod tlakem ven. Musela se rychle svléknout,aby to udržela a stihla to nepustit dřív. Její pipka byla krásná a trochu stažená při milování,ale zase to byl intenzivní pocit,když se do ní dostaneš napevno,pak se člověk vyvrcholí brzy. Někde jsem četl studii že zrzky mají fyziologicky menší stavbu pánevního dna a rozměrově menší pipky a u ní to sedělo přesně. Je pravda,že byla hodně vzrušivá a když mi dovolila,abych ji při jejím močení u toho dráždil klitoris, tak se jí čůralo hůře a na několikrát,ale během toho dostala vždy rychle orgasmus a to se mi u jiný holky rukou abych ji to udělal takhle nestalo. Při tom jejím vyvrcholení bylo špicový,že se celá prohnula, silně mně obejmula a nakonec její pipka se uvolnila a rychlým výstřikem vyčůrala zbytek moči někdy i na dvakrát ,třikrát za sebou a bylo to úžasný. Pak z její pipky ještě šlo drobný čůrání po kapkách nebo jako malý pramínek. Nejlepší vášeň ,co jsem zažil.

Čůrání holek (Pá, 23. 8. 2019 - 10:08)

Tý vole, to je síla! Jen ta představa mně hulí do péra ,že bych se toho udělal . Teď chci aby ta zrzka dneska opravdu chcala a ty vole já to ze sebe vystříkám hned jak to z její píčy začne proudit to její chaní ! Jen aby si u toho moc nedřepla- Jestli zrzky nechčijou ve dřepu moc u země, to bych nevyděl jak celá její píča a prdel chčije, ale i tak bych se asi vymlasknul do záchodu nebo bych počkal na Martinku a její božský chcaní. Ne já chci zrzku, zatím nikdo není venku,snad budou odpoledne a budou chcát alespoň jednou. Já je chci vidět a tu zrzku a její proud z píčky nejvíc!!!
Já na to nemůžu ani myslet. Mně to hulí tak,že už bych se udělal hned.

Čůrání holek (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Včera si Martina přišla pro králíka a tak jsem trochu vyzvidal co maj v plánu. Asi nikam nepojedou,prý jim na výkend přijede známá a ona teď přijela! Asi s matkou. Ty známý je tak asi jako jim a je to zrzka! Ty vole,já jsem nikdy neviděl zrzku chcát! Tak budu celej den připravenej. Já bych chtě zrzku aby chcala,vůbec nevím jakou maj zrzky píču a jak chčijou,Martinu chci vidět taky,abi to z prdele svý chcaní pustila tady za dřívím. Ona je nádherná a její chcaní božský! Já musím něco jit nakoupit. Teď je to bezpečný,nikdy tady nechcaly dopoledne jo jednou jo,ale odpoledne,když byli venku tak skoro pokaždý. Jen se modlím,aby neodjeli někam na výlety. To bych měl po prdeli.

@ (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Jo,ta zrzka mně taky zajímá. Nemám s nimi zkušenost. Ale ať jde na záchod kdokoliv z nich!

Klára (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Ségra měla světlý čůrání a já asi taky,nesledovala jsem barvu jen svou pipinku jak to z ní proudí ven a jak to jse ségře. Já mám růżový kalhotky a do lesa si vezmu asi kalhoty nebo šortky. Ségra se počůrala trochu do bílých kalhotek a vzala si druhý taky bílý a má do lesa šortky. Tak si je vezmu taky. Za chvilku vyrazíme. Pipinka moje by už chtěla čůrat,ale tak středně,ségra říká,že se jí chce jen trochu a tak si čůrání necháme do lesa. Tohle já ještě vydržím nějakou dobu.

Klára (Pá, 23. 8. 2019 - 07:08)

Dnes jsme se vzbudily na čůrání kolempůl sedmý a řekly jsme si,že už spát nebudeme dál. Tak jsme na zápraží a pijeme čaj a vítáme sluníčkové ráno.Dnes přijede i Libor a na něj se moc těším. 14.září máme lístky do Prahy na představení ,co jsme dostaly od našich příznivců ,co jezdí na chalupu a tak vezmu s sebou i mamču a Nikolu.Jsem na to zvědavá,protože se pak máme zastavit v klubu a dostaneme překvapení. Dnes jsme udělaly čůrání do trávy a Nikola hodně pospíchala a najednou začala čůrat už u schodů trochu přes kalhotky a hned si dřepla a pipince dala uvolnit se z toho plnýho bříška. Nečůrala moc prudce,ale tak středně intenzivně,ale dlouho. Já jsem už byla hotová a její pipinka ještě dočůrala malým pramínkem a byla mokrá celá až po zadeček. Já to udělala rychle apřímo do trávy.Ségra říká,že už chtěla nějak v noci ,ale pak to zaspala ateď jak šla ven prostě se jí to uvolnilo a nevydržela to a čůrala. Kalhotky má jen trochu mokré na místě okolo pipinky,ale zase se nepočůrala moc,tak si je ale nechá jen co dopijeme čaj a pak vymění. Dnes zkusíme ještě houby. Tady jeden známý pak Kubíček včera než jsme odjely na výlet nesl plný koš hřibů a kotrče. Tak to zkusíme. Mamča na to moc není,byla s námi jen jednou,ale se ségrou už tady máme svý místa a třeba se v lese taky vyčůráme. Necháme si pipinky po snídani naplněné a nepůjdeme preventivne na malou na záchod a až budou hodně plné,tak je na bobečku uvolníme a všechno to pustíme z bříška ven,bereme si s sebou i pití a třeba budeme čůrat ještě jednou....

Host (Pá, 23. 8. 2019 - 07:08)

Hezký čůrání
A jaký jste měly kalhotky a pipky čůraly hned a světlou moč?

Míla (Čt, 22. 8. 2019 - 21:08)

Já se holky připojuji k Martině. Taky vás sleduji a že sem píšete i nadále je moc fajn. Četla jsem ty vulgární věci, co tu prezentují nějací šmíráci a ať si to dělají a vzrušují se třeba i močením děvčat, ale jeden ani nevyšel snad základku, že má za každým slovem skoro hrubku a ten druhý si to udělá zprostředkovaně. To je na hlavu. A jestli jsou takový jednoduchý tak ať se nediví, že je žádná slušná holka nechce a že musí potřeby sexu nahrazovat šmírováním nic netušících dívek ,co jen potřebovaly na záchod a v pocitu naprostého bezpečí to chodí udělat na skryté místo za roh a on tam na ně čekáza oknem a honí si ho na záchodě soused. To je opravdu silný kafe.

Pozorovatel (Pá, 23. 8. 2019 - 04:08)

Tak někam zalez, když na to nemáš. Konečně se tu objevuje něco pořádnýho. Libor už nudí.

Reklama

Přidat komentář