Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Nevím co mě srovnáváš s cikánama? A Milunka pacientku nevyhlíží ale přečti si ještě jednou že pacientka naopak na Milunku koukala nějak asi víc a jinak.

Radko, (Pá, 23. 8. 2019 - 20:08)

Miluna špatně chápe komunikaci lidí s ní. Neu mí dobře vyhodnotit, co to znamená, když na ni někdo promluví laskavě nebo se na ni ptá jako pacient na sestru nebo se na ni někdo laskavě dívá. Stejně tak to bylo s pacienty a sestrami v té předešlé nemocnici, kdy si špatně myslela, že o ni oni stojí sexuálně a skoro se z toho zcvokla jak začala vyvádět a shánět další ženské. Ty si z toho bereš jen to, co potřebuješ a co ti zažene nudu. Dej jí pokoj, jestli ti na ní záleží tak jako lidem tady. Potřebuje klid a srovnávat si myšlení, aby mohla fungovat, chápeš?

Radko (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

jak říká klasik: Kdyby blbost nadnášela, budeš se tu vznášet jak holubička...……...Můžu se zeptat, kolik jsi vychodila tříd na základní škole? Jinak prosim tě, to že na tebe koukne nějaká paní, doktor, muž, uklízečka když budeš ležet v nemocnici nebo tam pracovat jinak než jsi zvyklá, neznamená, že je lesba nebo chce sex . Normální ženskou ani chlapa by to ani nenapadlo. A nazdar, musím pokračovat v prác

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 17:08)

To je tvůj problém že ti připadám že bych měla lítat.Vychodila jsem devět tříd,nevím co těma otázkama sleduješ.Z pomocný nejsem,neboj se.A to sama Milča musí vidět jak kdo kouká.Já to neviděla.Myslím že my to nemůžeme soudit když jsme to nikdo nevidělyi.Může to být jak píšeš ale nikde nemáš daný že jsou všichni nevinný a že to každý myslí nevinně a ne úchylně.

:-) (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Aha

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Mně připadáš jako cvok ty.Fakt nevím z čeho pramení z tvý strany taková snaha abych jí dala pokoj.Začínám si myslet že jsi taky ženská a že jí chceš ty sama a žárlíš na mě? Psala že se někdy sejdeme takže jí úplně ukradená nejsem.A proč bych chodila zavařovat? Ty jsi fakt mimo,já nemám zahradu!

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

Co ti má dávat vědět? Jsi cvoklá. Není povinná ti něco dávat vědět, natož s tebou šoustat. Dej ji pokoj a běž zavařovat. Nejsi její typ.Nechápeš to?

Miluna (Pá, 23. 8. 2019 - 14:08)

No Radko já Lucce psala před měsícem a do teď si to nepřečetla.Žádná jiná se mi zatim nelíbí ale teď minule se na mě trochu víc usmívala jedna pacientka asi mezi 40-50letá.Něco v jejim pohledu bylo jinak než jak koukaji ostatní.Pozorovala když sem se ohýbala ke starý pani.A prý se na mě i jiný sestry ptala.Uvidim jestli tam dneska ještě bude.Jo tak já vám dam fotku,je mi to jedno.A anonyme ten rivotril beru párkrát do roka,klidně nárazově při problemech,takhle mi to sám doktor řekl.Kdybych ho brala dlouho a denně asi časem hrozí závislost a denně ho nepotřebuju.Je to vždy jen když mě vemou ty problemy.Dneska už je to dobrý,jen ta hlava ještě bolí ale do práce pojedu.

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 14:08)

iq tykve

Miluno (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Podle mě se má rivotril brát pravidelně. Když si dáš tři rivotrily a pak žádný dostaneš absťák. Kolik si bereš, aby se ti ulevilo?Možná by jsi měla mít léky upravené a hlavně pravidelně užívat.

. (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

stejně divný, jak jste se tady o Milunu všichni báli, jenom Ota a Radka mysleli jen na sebe :(((

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 14:08)

Co to píšeš? Vždyť já a Ota se o ní bojíme úplně nejvíc.Pro nás je ještě víc když jsme s ní spali a vy ne.Tak proč takhle přemýšlíš?

Bože (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

Ty jsi ale kráva. Jasně bojíte se o ní, protože kdo jiný by s takovou megerou nebo Otou spal. Jedině Miluna.

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

A víš co ti řeknu? Že ona je jediná s kým bych spala já.Takže mě je totálně u prdele jestli mě někdo jiný chce nebo ne protože mě už dávno nikdo jiný nezajímá.Smůla co? Mně jde jen o ní protože jí žeru.Milunko já nevím kdo se tady pořád do mě strefuje a strapňuje ale prostě pro mě jsi moje tajná láska a i když to tak necítíš,stejně si myslím že kvůli Lucině tak já tu jsem vždy pro tebe.A fotka krásná,děkuji,jsi k sežrání,hned bych tě opusinkovala.A to by mi teda taky zajímalo co na tebe ta pacientka tak koukala? Tak mi dávej vědět.Už jsem tu psala že jsem zkoušela zapomenout a zkusit žít jen tak jak žiju a nejde mi to bez tebe.

Haha (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Opusinkovat potřebuje jedině tvůj starej, že tě ještě nekopl do prdele. Jsi líná jak veš.

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 15:08)

jsi akorát trapná a nebetyčně hloupá. Dej si bacha, ať ti nezdrhne manžel jak se tam celé dny válíš a nic neděláš. Pak už se ukňouráš, ty tajná lásko

Miluna (Pá, 23. 8. 2019 - 11:08)

Už je to lepší,už sem se vrátila domu.Nevim co to zas bylo ale bylo mi strašně zle a zapoměla sem mobil doma a brala sem jen rivotril a neměla sem mobil u sebe a nevěděla sem co bude ale už to snad mizí.Jen trochu migrena teď.Lalluško,Pilsinko to mě dostalo co jste napsaly a že už ti nejsem cizí Lalluško,to mě dostalo.Raduš tak někdy se uvidíme aspoň jako kamarádsky jestli chceš.Jdu se teď z toho pokusit nějak se zbavit tý hlavy,mam jít dnes na noční.Zatim mi nezabraly ani dva prášky tak dam ještě třetí.Ale pořád je mi líp než jak mi bylo předevčírem a včera,to bylo strašný.

Radka (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Kočičkoo,to jsem tak šťastná že jsi už napsala.A děkuju,moc děkuju,jestli se fakt sejít někdy zase chceš.Já bych klidně pokecala i s Alčou,sejít se ve třech,když ta vaše Lucka je stejně nějaká nespolehlivá? Myslíš vůbeč ještě na ní? Tak ať ti je už líp.Asi jsi prodělala zase něco s nervama? Však já to znám na sobě ale teď jsem to měla z manžela.Kdyby se ti chtělo,přidej si zase nějakou fotku na profil abych tě viděla,i Otík bude určitě rád;)

Ondra (Pá, 23. 8. 2019 - 10:08)

Lallo to jsi napsala hezky.Taky to tak mám,že už není pro mě cizí.Je to jiný než když čtu někde někoho náhodného.

Lalla (Pá, 23. 8. 2019 - 11:08)

A proto jí držme palce, ať se zase objeví a my ji můžeme zase v dobrém kritizovat, dobírat si ji a divit se jejímu podivnému životu

Reklama

Přidat komentář