Reklama

NOHA V SÁDŘE

dr. Galén (St, 17. 10. 2018 - 23:10)

Chlapče ty máš schízu...Blahopřeji. Zformuloval jste to velice výstižně a vtipně. Není co dodat. Snad jen to, že by mohl začít svou návštěvu odborných pracovišť na ambulanci psychiatrické kliniky v Lochotíně.

Luxpe (St, 17. 10. 2018 - 20:10)

Vážení čtenáři,napíšu to zde Jojo, Natálie a dr. Galén tito lidé pokud by proti mě nic neměli nebudou psát, že jsem psychopat a že bych se měl jít léčit. Ten kdo první napíše, že jsem ubožák což byl dr. Galén následně Natálie a Jojo to nemá v hlavě v pořádku. Pod přezdívkou Jojo je L.N. kterého jsem jen v dobrém upozornil a zdálo se, že dá pokoj. Je vidět, že jiní lidé to mají v hlavě více v pořádku a drží se. Já rozhodně nejsem ten typ člověka co vyhledává konflikty, ale srát na hlavu to si vážení doopravdy nenechám.

Luxpe (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

Jsem byvala gymnastka a trpim...Lži to je celý tento web!

dr. Galén (Út, 16. 10. 2018 - 15:10)

Myslim že to bude nějaký...Rádo se stalo. Jsem rád, jestli jsem vám jen trošku pomohl.

Natálie (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Natálie, kromě těch dvou...Myslim že to bude nějaký ten mozol a zatim to není nic hroznýho.Děkuju za ochotu:-)

Natálie (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Vážený pane dokonalý...Vy jste opravdu debil a s tou úchylkou si opravdu zajděte jak vám dobře radí dr.Galen.S tou blbostí už nic nenaděláte to je jasný s tou úchylkou snad ano.Jste hotový exemplář a běda lidem ve vašem okolí.

Luxpe (Út, 16. 10. 2018 - 11:10)

Natálie, kromě těch dvou...Vážený pane dokonalý zajděte si na psychiatrii sám! Děláte jen machr, že koukám, že Natálie si zde trochu vymýšlí protože je jasné, že pořádnou sádru s pevným podpatkem a aby se v ní nožička cítila pohodlně je hodně málo. Navíc se to pěkně fláka a nedotahuje pod prsty a nad prsty hodně brzo zřízne.Jestli-že Vás to Natálie doopravdy trápí tak zajděte na sádrovnu ať Vám ju natočí znovu nic horšího ani lepšího není. Samozřejmě taky záleží jaký máte úraz a jak dlouho ještě budete sádru nosit já ji měl 2x na 18 dní ta druhá se už dočkala podpatku na který jsem druhý den mohl došlapovat.

dr. Galén (Út, 16. 10. 2018 - 09:10)

Moc se omlouvám ale trošku...Natálie, kromě těch dvou mnou zmíněných příčin se vám tam teoreticky mohl dostat nějaký předmět, který tam tlačí, ale to je spíš už jen spekulace, protože to byste určitě zaregistrovala. V případě nějakého dramatického zhoršení, kdy se třeba vůbec na nohu nebudete moci postavit, bych skutečně doporučoval vyhledal lékaře. Nemá asi cenu to nějak takhle na dálku víc rozpitvávat.Luxpe, neuvažujete si s těmi svými problémy někam zajít? Třeba na psychiatrii. Taková návštěva psychiatra je v podstatě jen přátelský pohovor. Oni vás prohlédnou, vyzpovídají, určí diagnózu a předepíší nějaké prášky, abyste neměl pocit, že ve vás na internetových diskusích ostatní považují za někoho kým podle svého mínění nejste, ačkoliv to o sobě tak vehementně prohlašujete a svrháváte to radši na jiné. Ono se vám pak určitě uleví a budete se na to dívat jinak. Určitě pak na mě budete vzpomínat, jak jsem vám báječně poradil.

Natálie (Po, 15. 10. 2018 - 21:10)

Tak dnes si rozhodně nemohu...Moc se omlouvám ale trošku těm problémům s kůži na chodidle nerozumím ale možná je to mou slabou představou nebo tím jak mě tady ten sádrový exot pod přezdívkou Luxpe na.ral.Vyloženě to kvůli nějakým svým mindrákům tady gajluje:-(

Natálie (Po, 15. 10. 2018 - 21:10)

Vážení čtenáři,to dr....Já nevím jestli vás dr.Galén nazval sádroúchylem ale pokud tomu tak bylo tak měl a má naprostou pravdu.Sám jste se tady k tomu přiznal tak proč si tady vyřizujete soukromé účty???Já jsem se vás taky dnes ptala proč tady blbnete a kazíte svými nesmysly diskuzi která nemá s vaší úchylkou nic společného.Taky by mě zajímalo proč zde opakovaně nabízíte soukromou korespondenci?To si myslíte že se najde nějaká hloupá husa která vám napíše a třeba pošle i fotky ,protože si myslím že o ty vám jde asi nejvíc?Nebo že by se snad našla nějaká vyloženě praštěná která by si pro vaši potěchu nechala dát nohu do sádry abyste se ukojil?Je mi z vás úplně na blití a nevím jestli je horší že jste úchyl na sádru nebo debil...Nebo nejspíš obojí.Proč tu napadáte člověka který má evidentně odborné zkušenosti a nepíše tu,na rozdíl od vás,nějaké nesmysly a neprosí o soukromou korespondenci???Vy tu na jednu stranu napadáte lidi a pak se klidně přiznáte že jste úchyl na zasádrované nohy štíhlých holek....Přijde vám to normální nebo už jste tak mimo že vůbec nevíte co tu a komu píšete???Protože jste mi neodpověděl na otázku kterou jsem vám položila odpoledne tak se ptám opět ještě jednou....PROČ lezete na diskuzi kde mají lidi nohu v sádře nechtěně KDYŽ VÁS zajímá jen zasádrovaná noha mladé štíhlé holky a kluky nazýváte blbečky???Proč si nepíšete s těmi co se vám údajně ozvali a lezete sem??Chováte se jako skutečný blbec,to bez pardonu.

Luxpe (Po, 15. 10. 2018 - 20:10)

Vážení čtenáři,to dr. Galén uvedl, že jsem sádroúchyl a to mu nikdy nezapomenu. Hold ano dám na radu lékaře MUDr. Fox byl skvělý, ale zjistil, že je zbytečné radit tam kam může vlést každý. Já samozřejmě také dokáži poradit jen to zde ocení doopravdy málokdo a ten kdo ve skutečnosti sádru už někdy měl většinou to jsou mladistvý co nemají žádnou zkušenost a bohužel kluci blbečci. Holky už mají více rozumu a těch praštěných se najde hodně málo. Takže snad bude ještě šance. Dneska v Plzni jich k vidění pár bylo, ale spíše ortéza.

dr. Galén (Po, 15. 10. 2018 - 15:10)

Dobrý den,jsem moc ráda že...Tak dnes si rozhodně nemohu stěžovat na nedostatek práce. Začnu po pořádku. Kůže se skládá z několika vrstev. Je zcela přirozené, že svrchní vrstva se obnovuje. Je možné, že zvýšeným namáháním v jednom místě pod svrchní vrstvou se nahromadila tekutina, jako u puchýře, a následně se pak v tom místě svrchní vrstva uvolnila a ta může dělat teď problémy. Ale spíše se vám tam vytvořil ten mozol, který se může zvětšovat a pokud obvaz je těsný, tak může tlačit asi jako kuří oko, což může být nepříjemné. 14 dnů už není dlouhá doba a mohla byste to vydržet.

dr. Galén (Po, 15. 10. 2018 - 15:10)

Rada bych se zeptala jestli...Tady si můžete přečíst všelijaké podivné rady, ale na vašem místě bych plně důvěřoval ošetřujícímu lékaři. Určitě ví proč tento typ imobilizace zvolil. Přesný rozsah vašeho zranění se dá posoudit jedině po shlédnutí RTG a až pak se dá stanovit správná diagnóza. Říci vám, že na vaše zranění postačuje ortéza, což mám pocit, že byste chtěla nejraději slyšet, by bylo nezodpovědné jako věštit z kávové sedliny. Ortézy na koleno existují, ale ty jsou určeny spíše jen na zpevnění kolenního kloubu, než na aktivní léčbu zlomenin.

Natálie (Po, 15. 10. 2018 - 15:10)

Natálie, tak nevím, jestli...Dobrý den,jsem moc ráda že jste napsal tak brzy:-)To jsem ani nečekala.Mě ten mozol napadnul protože se mi udělaly na té zdravé noze pod prstama po celé šířce od palce po malíček pod každým prstem jednotlivě:-))Vypadá to dost zvláštně.Chtěla bych se zeptat,jak myslíte že se mi odchlípla svrchní kůže?To jako že mi na chodidle odpadla kůže??Mám na bříšku palce zasádrované nohy takovou ošklivou tvrdou kůži až k nehtu ale není na odtržení,naopak mi přijde dost zažraná do kůže ale nechci to ted nijak řešit,až případně po sundání.

Natálie (Po, 15. 10. 2018 - 14:10)

Vážení čtenáři,ano...A mohla bych se tedy zeptat,proč se svojí úchylkou navštěvujete diskuzi kde mají lidi nohu v sádře nedobrovolně a ne proto že mají nějakou úchylku?Všimla jsem si že je tu na Doktorka.cz spoustu diskuzí se spoustou úchylek které jsou asi ještě divnější než zasádrovaná noha na mladé štíhlé holce,tak si založte taky takovou a tam můžete lovit nové zájemce...Tady jen zbytečně odrazujete lidi co potřebují poradit a ne aby si tady psali o nějaké úchylce!!Musím se přiznat že se trochu děsím toho abych během těch víc jako dvou týdnů co ještě budu mít nohu v sádře nepotkala "případ" jako jste vy!!!!

Leona (Po, 15. 10. 2018 - 14:10)

Rada bych se zeptala jestli lze nějak nahradit vysokou sádru na noze nějakou ortézou nebo tak nějak. Mám zlomenou hlavičku lýtkove kosti a po týdnu dlahy mám nyní sádru od prstů až do rozkroku s malým podpatkem jen na opření, našlapovat nesmím. Viděla jsem náhrady sádry jakoby lyžařská bota, ale všechny byla jen pod koleno. Existuje i něco vyššího. Máte s tím někdo zkušenost. Předem děkuji za radu.

dr. Galén (Po, 15. 10. 2018 - 12:10)

Tak se mi včera přilepila...Natálie, tak nevím, jestli vám budu ještě něco platný po těchto duchaplných a rádoby odborných radách pana Kecálka. Osobně si myslím, že zdravá moha může bolet asi jen od přenášení váhy na ní a samovolným odlehčováním nohy nemocné, což je spojeno se zvýšeným zapojením svalových partií na ní, které při běžné chůzi nemusí být až tak zatěžovány. Je sice s podivem, že se to projevilo až po takové době, kdy sádrovou imobilizaci už máte v závěrečné fázi. Ohledně toho tlačení je dost pravděpodobné, že v těch místech mohl už vzniknout nějaký mozol. Není vyloučeno, že se i odchlípla svrchní vrstva kůže, která tam může tlačit. V případě, kdy se to mělo zhoršující tendenci, tak bych na vašem místě neváhal vyhledat ošetřujícího lékaře. Přece jen je to už delší doba a kůže na znehybněné končetině pracuje.

To jsou všichni (Po, 15. 10. 2018 - 12:10)

Dobrý den Natálie,přeji...Plzeňáci takhle ujetí?

Luxpe (Po, 15. 10. 2018 - 10:10)

Tak se mi včera přilepila...Dobrý den Natálie,přeji Vám brzké uzdravení já měl nohu v sádře na 36 dní dvakrát po 18 dnech. Prvních 18 dní s chůzí po franckách bylo příšerný.Měl jsem SLC cast (sádru pod koleno) a SLWC cast (sádru pod koleno s černým podpatkem). Lůžko pod prsty. Chápu, že když ti na sádrovně dávali nožku do punčochy a stáčely tak tam vznikl malý hrbol kopeček. Doufám, že máš malý sklon u nártu a podpatek dobře umístěný a chodí se ti dobře a sádra tě u prstů netlačí. Bylo by dobré s prsty občas hýbat a nedávat přes prsty u nemocné nožičky ponožku, ale nechat je volné pro průběh (koloběh) vzduchu.Při relaxu zkus nožičku mít ve zvýšené poloze nebo ve vodorovné poloze. Určitě se šetři ať netrpíš do konce života bolestmi. Já si toho pajdání užil až až. Bylo by dobré mít sádru trochu navolno, aby se s nožkou dalo trochu pohnout. Tak v listopadu budeš cvičit a pak za měsíc už bude všechno v pohodě.

Luxpe (Po, 15. 10. 2018 - 10:10)

Vážení čtenáři,ano přiznávám se, že mám uchýlku na fixaci dolních končetin a moc se mi líbí na mladých štíhlých holkách.Hold je vidět, že kdo má rozum tak se mnou komunikuje na normální úrovni. Prostě pár čtenářů se mi ozvalo a je s nimi sranda hlavně když mají jednou za 5 až 7 let oblibu nechat si zdravou nožičku dát do sádry.Stará dobrá taktika u nás pořád funguje a doufám v jediné, že ještě aspoň na 10 let zůstane. Budu rád když mi napíšete a zvládneme ještě teďka v říjnu něco podniknout.Jinak změnil jsem e-mail to jen pro ty dementi ať mi neposílají spamy víte moje jméno tak piště prosím na seznam.cz díky.

Reklama

Přidat komentář