Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Chčije?!!!!

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Jo,aneta jde! :-)

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Jsou venku! Je tam Martina s Anetou. Aneta má kalhoty,Martina světlou sukni. Kéž by šli chcát. Alespoň jedna. Zatim to tak nevypadá. Ale já už na to myslim a tady na záchodě u okna hlídám a musím si ho občas honit.

Host (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

No ty vole fakt hustý. Já čekám taky.

Klára (St, 21. 8. 2019 - 08:08)

Dnes jsme čůraly v noci do nočníku ,protože se Nikola chrula asi kolem čtvrté a pak se hodně vyčůrala do nočníku a já pak taky. Pipinky jsme měly plné a tak bylo tři čtvrtě naší vody z bříšek. Dnes mamča nás vezme na koupání do Schandau a budeme ještě užívat volna. Je tu mlha .

obdivovatel (Út, 20. 8. 2019 - 21:08)

Myško, já bych chtěl vidět tvou baculku čůrat proudem a klidně i víc

Miška (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Já měla taky dnes dvě větší čurání. Byla jsem u kamarádky a šly jsme ven a u ní jsem vypila velkou colu a ještě čaj a za chvíli se mi chtělovíc a víc čurat a tak jsem to pustila u cesty do písku a jehličí pod velkým smrkem a baculka mi čurala hodně dopředu ,protože se mi hned víc rozevřela. Kámoška to taky zkusila a šlo jí to pomaleji ale taky se rozčurala do většího proudu,ale já měla větší množství čurání. Ona pak ještě asi za půl hodinky u rybníka chtěla potřebovala nutně kakat a tak jsem ji nechala a udělala to na bobečku taky do písku a pak to prý tím pískem přikryla. Nekoukala jsem se jak kaká, koukat na někoho když kaká je neslušný, jen jsem opodál hlídala. Navečer jsem přišla domů a potřebovala jsem znovu a hodně a hned jsem ani nešla domů,ale pustila to přímo na zahradě u zdi. Baculku jsem už měla víc sevřenou,takže jsem už nečurala malým obloučkerm před bříško a nohy,ale spíš pod sebe a na zadeček ale intenzivně až pak se mi baculka otevřela víc a proud moči si našel cestu snáze ven. Před chvilkou jsem mluvila s holkama v Mikulášovicích,ony zmokly a tady skoro ani nekáplo,ale asi něco přijde. Taky půjdu k sobě,ale spát ještě ne, něco pochruju.

Miška (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Já měla taky dnes dvě větší čurání. Byla jsem u kamarádky a šly jsme ven a u ní jsem vypila velkou colu a ještě čaj a za chvíli se mi chtělovíc a víc čurat a tak jsem to pustila u cesty do písku a jehličí pod velkým smrkem a baculka mi čurala hodně dopředu ,protože se mi hned víc rozevřela. Kámoška to taky zkusila a šlo jí to pomaleji ale taky se rozčurala do většího proudu,ale já měla větší množství čurání. Ona pak ještě asi za půl hodinky u rybníka chtěla potřebovala nutně kakat a tak jsem ji nechala a udělala to na bobečku taky do písku a pak to prý tím pískem přikryla. Nekoukala jsem se jak kaká, koukat na někoho když kaká je neslušný, jen jsem opodál hlídala. Navečer jsem přišla domů a potřebovala jsem znovu a hodně a hned jsem ani nešla domů,ale pustila to přímo na zahradě u zdi. Baculku jsem už měla víc sevřenou,takže jsem už nečurala malým obloučkerm před bříško a nohy,ale spíš pod sebe a na zadeček ale intenzivně až pak se mi baculka otevřela víc a proud moči si našel cestu snáze ven. Před chvilkou jsem mluvila s holkama v Mikulášovicích,ony zmokly a tady skoro ani nekáplo,ale asi něco přijde. Taky půjdu k sobě,ale spát ještě ne, něco pochruju.

Klára (Út, 20. 8. 2019 - 20:08)

Našly jsme dnes spousty hub a byly jsme u Tanečnice až a zpátky i s mamčou a pak jsme pěkně zmokly. No snad nám nehrozí rýma a nachlazení. Čůraly jsme v lese dvakrát, dopoledne i odpoledne a já měla jedno větší a jedno takový normální čůrání, ségra dnes moc nečůrala a vždycky jí to šlo z pipinky jen mírně avelkou louži. Je pravda,že moc nepila a já jo. Teď je venku hnusně a prší a tak půjdeme k sobě a budeme koukat na filmy. Tak jsem se schválně šla vyčůrat ted se ségrou než jsme šli do pelíšků a dívala se jestli čůrá hodně nebo málo a teď čůrala spíš dost a tak to bude dobrý. Já ji mám moc ráda a bojím se třeba aby neměla oslabený ledviny nebo močák,ale ona asi jen málo pila přes den.

J (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

No ale nikdy jsi nenapsala jak čůrá mamča. Nebo ona nečůrá?

Klára (St, 21. 8. 2019 - 11:08)

Mamča čůrá taky a taky hodně někdy

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Viděl asi dvakrát. Krásný,poprvé velký rychlý,proto si nedřepla až dolů,chcalo to z ní hned najednou,podruhé s Martinou,Martina chcala rychle,a ona prdel vyšpulenou,ale teklo to z ní jen trochu a chvíli . Asi šla jen s ní a tak to zkusila taky,ale moc nepotřebovala.

Tom (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Já bych chtěl Simču. Ta čurá tak ,že to není vidět,když je hodně na bobku u trávy. Ta je tajemná. Nebo jsi ji viděl aspoň jednou čurat taky z většího posezu?

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Martina i Aneta bílý. Obě sukni. Martina modrou Aneta modrobílou vzorovanou.

Zvědavec (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Díky za info. Bílý kalhotky se mi u holek líbí nejvíc. Jinak souhlas s hostem. Dost dobrý! Závidím ti.

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

Je to vohul jako bejk.

Host (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Tys mně udělal ještě než šly na záchod-Pecka!

Čůrání holek (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Martina a Aneta hned sukně vzhůru a spoďáry dolů a z pod zadku z prciny u každé hnes vytekl široký světlý proud. Martina chcala dýl,ale bez přerušení. Vychcala to najednou. Aneta chcala skoro takystejně dlouho . Dvě prdelky a z nich dvě chcaní do trávy za domkem na dříví! No já jsem nemoh psát , byl jsem hned vyšlehnutej do záchodu ještě než si Martina prcinu utřela nějakým kapesníčkem a Aneta se jen oklepala a byla vychcaná taky. Začíná pršet a šli spolu domů. To byla klika,že neodešly dřív. Teď tady jsou každej den skoro a včera nebyli ale v sobotu i v neděli a s kámoškou a jejich chcaní bylo jedničkový. Martina má kluka, já bych ji chtěl ojebaT jako nikdo.

Host (St, 21. 8. 2019 - 09:08)

Jestli tam dnes holky budou a pudou chcát tak to sem dej. Už teď jsem nastartovanej,že bych si ho vyhonil jen si na to vzpomenu.

Čůrání holek (St, 21. 8. 2019 - 10:08)

Zatím nic,ono je to většinou odpoledne. Teď je mokro a asi jsou doma a po ránu určitě chcali do záchodu. Tady ta Míša a Klára taky nejsou marný jak sem píšou,ale já to mám tady naostro.

Reklama

Přidat komentář