Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 19. 8. 2019 - 11:08)

Mamča to má v práci pod kontrolou a tak po obědě pojedeme na chaloupku. Do rána byla i tam prý bouřka a zapršelo a tak se těším na houby a vůbec to tam mám ráda. Trochu jsme se z tý melancholie dostaly a s Miškou jsme hned ráno daly skype a tak jsme v pohodě. Ségra ale večer byla smutná a tak aby moc nebulila spala jsem u ní a hladila jí dokud neusnula. Mně se taky stýská ,ale máme už k sobě blíž a budeme moc vzpomínat na ty kraviny a hezký chvíle,co jsme spolu na chaloupce nebo u Mišky prožily. Dnes jsem měla taky zajímavou momentku s čůráním a zdálo se mi,že jsem na záchodě a čůrám a když jsem se probudila tak jsem už skoro trochu čůrala a tak rychle jsem spěchala na WC s rukou mezi nohama ,aby se mi to nespustilo naplnov a stihla jsem to a bylo to už ráno a měla jsem pipinku skutečně naplněnou a hned jsem to muselapustit prudce ven a ségra ta už čekala až budu hotová a kroutila se a křížila nohy taky a pak udělala velký proud jako já. Ještě se vyčůráme než pojedeme po obědě,ale to bude takový spíš klasický preventivní před cestou a snad si ještě do konce prázdnin užijeme venkova.

Denisa (Po, 19. 8. 2019 - 12:08)

Tak tohle znám moc dobře. Spíš a myslíš že jsi na WC a čůráš a hele vzbudíš se a jseš v posteli. Jednou se mi to povedlo udělat celý ve dvanácti letech a to byla ostuda jako vrata. No a teď když jsem dospělá se mi to někdy taky zdá,ale vždycky jsem stejně jako ty to na poslední chvíli stopla a nebyla ostuda.

Miška (Ne, 18. 8. 2019 - 22:08)

jsem moc a moc sama a Klárka je daleko s Nikolkou a jen jsem to chtěla sdělit,že mám smutnou noc a mám tu od Klárky plyšáka a moc se mi stýská a nemohu usnout,protože mi chybí holky a tak

Otín (Ne, 18. 8. 2019 - 22:08)

Hele ,co je hezké, po tom se nám stýská. Jsi moc citlivá holka, klidně se vyspi a zítřek bude lepší. Holky tě neopustí. Třeba už spí taky.

Max (Ne, 18. 8. 2019 - 23:08)

Miško,já bych tě miloval jak nejvíce bych mohl. Mám strach,že mne odmítneš. Nechci,abys byla smutná. Nenahradím ti Nikolu ani Kláru,ale chci ti dát čistou lásku. Kolik ti je? Já oslavil 20 roků,4.února.

Miška (Po, 19. 8. 2019 - 09:08)

Maxi,já už tímto způsobem odtud kluka nechci. Děkuji za zájem,ale ne.
Volaly jsme su s Klárou a stejně jsme byly večer smutné,ale jsme rády,že na sebe myslíme. A určitě brzy budu psát zase o čurání. Teď ráno jsem měla velké a na zahradě u lavičky jsem to plným tlakem pustila do trávy a pak jsem chvíli rozjímala jen tak.

Míla (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

Jsem moc ráda,že jste vpořádku a jestli budete dnes smutné,tak by bylo divné, kdyby to tak nebylo. Ale pište si a volejte a budete mít k sobě v době moderních sociálních sítí stále blízko. Tak moc neplakejte a těšte se zase na sebe!

Klára (Ne, 18. 8. 2019 - 19:08)

Já jsem taky moc vděčná za toto kamarádství.,asi mi to dojde víc až večer. Nikolka to snáší hůř a je smutná a bulila v autě a chce být co nejvíc u mně a tak budu u ní v pokojíčku a budeme si povídat. Miška na to je sama ale bude to dobrý. Víme o sobě a určitě se zase brzy sejdeme. S tím čůráním a kakáním ,to je pravda,ale žádná tragédie. Ale jsem taky smutná a tak třeba o tom budu psát jindy více.

Miška (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

Tak jsem to trochu rozdýchala, chtěla přijít kámoška, ale vůbec jsem nebyla schopna na někoho mít náladu jen jsem byla u sebe nebo s maminkou. Klárka ale se mnou píše SMS a přijely před chvilkou do Mimoně, prý nepojedou na chalupu ale začátkem týdne jo a zůstanou tam jak to půjde. Když si na tu jejich chaloupku vzpomenu opět jsem smutná a stýská se mi. Prý Nikolka bulila v autě hned jak vyjely a Klárka zatím ne, ale hodně si povídaly cestou a jen jednou čuraly někde u Kolína a Nikola i s neplánovaným rychlým kakáním.Prý to šlo samo jak trochu zatlačila při čurání a bylo to hned venku. Já ani nevím jak a kdy jsem čurala, asi jen na WC a normálně. Moc jsem vděčná za to, že jsem mohla ty holky poznat a jsem šťastná a taky smutná. Jsou moc daleko.

Míla (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Já jsem taky každé loučení s někým,koho mám ráda vždycky oplakala. Miško to je a bude Ok. Nebo myslíš,že to Klárce a Natálce bylo jedno? Já myslím,že určitě ne a vecer jim to dojfe ještě víc.

Miška (Ne, 18. 8. 2019 - 14:08)

Holky odjely. Nechtěla jsem bulit před nima,ale teď je mi tak smutno,že to nedám. Nedám.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

A zas to toho města s naprosto mimoňským náměstím. Když jsem tehdy dělal na uranu, tak náš parťák tam chodil do hospody " U vrtule". Budu se tam asi muset podívat, abych viděl, zda ta jeho oblíbená putyka ještě vůbec existuje.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

A zas to toho města s naprosto mimoňským náměstím. Když jsem tehdy dělal na uranu, tak náš parťák tam chodil do hospody " U vrtule". Budu se tam asi muset podívat, abych viděl, zda ta jeho oblíbená putyka ještě vůbec existuje.

Martina (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Miško,v pohodě. Loučení je vždycky smutné budete spolu v kontaktu a tak si budete blíž. Dáš to. Držím palečky! :-) :-)

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 11:08)

:-) no tak

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 10:08)

Klárko, přizabiju tě. Vůbec bys neměla učit Nikolku chlastat. A vinný střik už vůbec ne. Ten je zákeřný. Praskla mi z něho ledvina.

Host (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

A co jsi dělal ty v těchto letech? Mne bylo patnáct a znal jsem a vyzkoušel všechno. Cigarety v deseti, alkohol mi táta dával ochutnat už v první třídě a holky jsem měl taky ve věku Kláry. Hraješ si na moralistu a sám máš kila másla na hlavě. Ale nebudu tady otevirat problém tvé matky. Nehodí se to sem.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

Já bych ty děvuchy chtěl hodně, jenže nemám Klausúv příjem ( když byl ještě presidentem) abych byl pro ně zajímavý. Zeman ten sice příjem má, jenže toho více než medvědí ucha zajímá to, proč málem z Varů na Hrad dělali becherovod.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Je to z jiného soudku. Já jsem začal čvaňhat ve svých dvanácti letech a to dost silně. Jenže ty špínky se tehdy dali koupit, žes trafikantce řekl, že to máš pro fotra a na věk se tě vůbec neptala. Akorát jsme to nemohli čvaňhat na náměstí, jak to dnes mladí otrle dělají, protože by nám každý chlap tu špínku hned urazil od huby, takže jsme chodili čvaňhat tajně za hřbitovní zeď. Zkouško pro šlukování byla říkačka:" KAŽDÝ SPRÁVNÝ KUŘÁK MÁ ŘÍCT DESET SLOV, NEŽ VYPUSTÍ Z HUBY KOUŘ" To jsem plnil bez problémů, jenže ve čtrnácti letech mě to čvaňhání přestalo bavit a od té doby jsem nekuřákem.----------------Jak chodím na homodrbárnu, tak mě tam fascinuje svými hláškami jeden mladý sedmnáctiletý Liberečák, který na otázku, zda se dá homosexualita naučit napsal. "SAMOZŘEJMĚ, ŽE SE TO DÁ NAUČIT, VŽDY JSEM CHTĚL BÝT BISEXUÁLEM A TAK JSEM NA RODIČÍCH VYŠKEMRAL, ABY MI ZAPLATILI TEN KURZ, KTERÝ TRVAL PO DVA ROKY, A TEĎ PO ABSOLVOVÁNÍ TOHO KURZU JSEM ČIRÝM A NEFALŠOVANÝM BISEXUÁLEM. Krásný to geg, i když tu Jakub psal překrásné gegy, tak taková cipovina by ho určitě nenapadla. Jenže můj oblíbenec Jakub jako čirý heterosexuální kluk by na takové stránky vůbec nezabloudil, a tak by takový geg ani vytvořit nemohl, i kdyby tisíckrát chtěl.

Miška+Klára (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Trávíme spolu poslední den a maminka Kláry už je na cestě. Dnes už budeme jen tak spolu. Včera jsme dlouho seděly u ohniště ,opekly si buřty a něco i vypily,Nikola taky zkusila vinný střik a nebylo ji nic a naopak měly jsme suprový večer. Ráno jsme se všechny holky vyčuraly u ohně a každá jme měly hodně plný bříška a Klára dělala největší proud okamžitě a my ostatní menší, baculky nám to pouštěly méně rychle ,ale taky do velký loužičky. Chci vzít ještě holky tady kousek na houby,aby si vzaly domů,tak vyrazíme kousek k Dyji na žampióny za bývalým statkem. Je tam louka a je jich tam prý plno.

Reklama

Přidat komentář