Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Topic (Čt, 15. 8. 2019 - 22:08)

To jsem taky zažil a došlo u vás i k erekci nebo třeba to došlo až do ejakulace z toho zážitku? Nebo slo jen o ten samotny zážitek..

Áďa (Pá, 16. 8. 2019 - 17:08)

Jistě že došlo. Ale vždycky jsem si to udělal až pak sám doma.

Topic (So, 10. 8. 2019 - 21:08)

Co holky, nechaly by jste kluka, aby se vám udělal do holinky, nebo by jste mu holinku na to pujcily?

Honza (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

Souhlasím, holínky jsou boží a děsně mě rajcují. Úplně nejlepší by bylo, kdyby mě holka špičkou holínky dráždila v rozkroku, ale to se mi asi nikdy nepoštěstí.

Topic (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

A udělal jste se někdy do něčí holinky třeba??

Topic (Pá, 9. 8. 2019 - 13:08)

Tohle mě někdo udělat holinkou, tak se udělám do trenýrek....

Topic (Ne, 4. 8. 2019 - 07:08)

Má jedny vysoký a taky něco jako pérka ale taky gumové, rodiče ji odmítají kupovat kožené boty ke konim. A ty vysoké to je síla, ale přitom doma má také jedny a ty nejsou tak cítit jako ty od koní. Dokonce mi tvrdila, že to je proto, že se při jízdě někdy tak vzrusi, že při čištění koně po ježdění ji to po stejně teče až právě do holinky. A to hlavně,v létě když chodí klidně naostro jen ve volnych teplakach. Tak nevím zda si to vymyslí nebo to může být pravda

Anka (Ne, 4. 8. 2019 - 08:08)

Dcera má asi tři páry bot k ježdění, ale zas tak moc se o to nezajímám co k čemu slouží. Jestli vaše sestra chodí na ostro tak se může stát, že při orgasmu vyteče až k lýtkám. Zdá se mi to ale nepravděpodobné při pouhém vzrušení. Dcera má po těch dvou hodinách hodně mokré kalhotky vepředu přiléhající na kundičku, ale poznám, že je to od vzrušení a nikoliv od orgasmu.

Topic (Ne, 4. 8. 2019 - 12:08)

Také ma sourozence, který by si tohoto všimla? Já to viděl několikrát ale vždy všechny věci musí po návratu do pračky, krom boty aby to u nás nebylo cítit od koní.

Anka (Ne, 4. 8. 2019 - 12:08)

Všímám si toho jenom já sama, neboť syn, její bratr, je ještě malý. Po příjezdu domů taky dám všechno do pračky, kromě těch kalhotek. Ty použiji při sebeuspokojování večer v posteli.

Topic (Ne, 4. 8. 2019 - 12:08)

Tak to já se v tom zas tolik nevyznám. Je možný že se i udělala teda to by ji to tam nejspíš zateklo tedy? A jaké má vaše dcera boty na koně, ségra jen dvoje a oboje gumové. Třeba jen kecá, nevím. Vaši dveří jsou z holin taky tak cítit nohy?

Anka (Po, 5. 8. 2019 - 04:08)

Dcera má jen vcelku kvalitní kožené jezdecké boty. Stály hodně peněz, ale obětovala jsem je na to. Nohy jí nejsou cítit vůbec. Spíše, než se vykoupe, tak jí voní takovou tou pravou kůží spojenou s vůní dceřiných chodidel malinko opocených. Je to šíleně krásná vůně a pak neustále k těm botám čichám.

Topic (Po, 5. 8. 2019 - 05:08)

Tak to ja muzu akorat k tem holinkam, taky jsou lehce citit a jedna vic nez druhá, nejspis tim jak se udelala az do ní. Kupodivu nohy ji jsou z nich citit vic nez ty samotne boty. A cichate i k tem holinkam co ma dcera, jak jste psala, preci jen asi musi byt citit vice jak ty kozene boty, ze ?

Anka (Po, 5. 8. 2019 - 05:08)

Dcera ty boty střídá a když si vezme holínky, tak hned pak doma ten rozdíl poznám. V těch gumových se o hodně víc nohy potí a ten pot je v nich cítit víc, než guma. Dcera má však krásnou vůni potu, i v podpaží, až mě to přivádí k extázi. Co se týče těch holínek, tak si je vezmu i večer do postele a tu vůni vdechuji.

Topic (Po, 5. 8. 2019 - 06:08)

A jaké má holinky, ségra má jedny svetle modré a druhé tmavě růžové, velikost 40.

Anka (Po, 5. 8. 2019 - 07:08)

Kožené má tmavě hnědé a holínky cihlová červeň a tmavě modré. 38 a půl.

Topik (Po, 5. 8. 2019 - 07:08)

To má hezkou malou nožku..

Anka (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Taky je ještě dítě. Teprve před měsícem měla 14. Nožky má krásně malé a ta vůně. Nedávno jsme za sebou měli půldenní túru v Krkonoších a pak na chatě, než se osprchovala jsem málem vytekla. Na chvilku jsme si na sedačce pohověly a já jen vdechovala tu krásnou vůni jejích trochu zpocených nožek. No prostě super.

Topik (Po, 5. 8. 2019 - 08:08)

Taky sem cichal k segry holinkam a honil si. Rád si i jezdím vnitrkem ty holinky po něm ale to je o průšvih. Mám vždy na krajicku a ikdyz mě to láká se bojím, abych se jí si ty holinky neudelal. Doma si nesmím honit natož, kdybych se udělal ségra do boty, to by byl mazec.

luci (Po, 5. 8. 2019 - 09:08)

Neboj , když jí stříkneš do boty , nic se nestane od toho neotěhotní .

Reklama

Přidat komentář