Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 00:11)

Tak legíny jsou tabu ,to je jasný ,plátěný kalhoty jsou OK ale ryfle/džíny rozhodně ne , a šaty , no ted vzimě stejně nosit nebudeš .Doma je samozdřejmně super něco volnýho ale hlavně to musí být pohodlný, já nosím pyžamo nebo overal , tričko a k tomu přítelovy bermudy .(výjmečně).
Na sport ,třeba běhání pás cudnosti moc není, v tomto ohledu dost omezuje,

Hanka (Ne, 3. 11. 2019 - 04:11)

ahoj, a ano volnejsi dziny? a co trena na doma nebo i jinak nejake teplaky a tak? co jak jeste omezuje, v pohybu, a tak povez prosim

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 07:11)

volnější džíny ? co to je ?

Hanka (St, 30. 10. 2019 - 11:10)

Nemyslela jsem znacku, ale jak vypada, jak je resenej , videla sem na netu ruzny typy...?
Jindy jsi ho nenosila? Jake to bylo a jak se s nim fungovalo? A co oblekani a tak?

Ľubica (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Ja sa v tom veľmi nevyznám, no vyzerá to ako lesklý kovový opasok zvnútra potiahnutý niečím ako neoprén a k tomu je pripevnený ďalší kovový pás tiež zvnútra asi neoprénový, ktorý prikrýva vagínu a vpredu sa tie diely spájajú ako opasok a uzamykajú takým zvláštnym zámkom. Teraz ho už veľmi nenosím. Manžel už nie je tak prehnane žiarlivý ako kedysi. No niekedy ma predsa do neho zamkne, napríklad keď ide na pár dní na ryby, ale to býva cez víkend, takže je to v pohode. Čo sa týka nosenia, najprv som sa strašne hanbila, že si to niekto môže všimnúť, no keď zvolíš správne oblečenie, tak je to pod šatami úplne neviditeľné. Musia to byť širšie sukne alebo šaty z hrubšej látky. A musela som si nakúpiť aj samodržky, pretože klasické pančucháče sa s tým nedajú nosiť.

Návštěvník (St, 30. 10. 2019 - 06:10)

A my ostatní si také moc rádi přečteme zkušenosti a pocity něžného pohlaví s pásem cudnosti. :)

Hanka (Út, 29. 10. 2019 - 12:10)

Ahoj, koukam tady je to asi jen o panskych pasech co? Nebo ma nekdo zkusenosti i s damskyma? Pro holky?

Ľubica (Út, 29. 10. 2019 - 13:10)

Ahoj, nebudem asi úplne najskúsenejšia, no mám takúto „hračku“ doma a už som v nej bola zopárkrát zamknutá. Nie je to síce nejako pravidelne alebo na veľmi dlhý čas, no ak budem vedieť odpovedať na niečo, čo ťa zaujíma, tak odpoviem.

Hanka (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Ahoj jaky mas? a kdy jak moc jsi ho nosila?

Ľubica (St, 30. 10. 2019 - 10:10)

Manžel to objednával niekde z Nemecka, už je to pár rokov, značku neviem, musela by som sa na to pozrieť doma. Manžel mi ho zaobstaral, pretože si myslel, že mám na školeniach románik s kolegom z inej školy (nebol to žiadny románik, iba pár tancov, kde mal ruky na nesprávnych miestach a tie fotky sa dostali k manželovi) a hrozil rozvodom. Tak som s tým nakoniec súhlasila a na tie školenia som chodila v tom páse. Bolo to počas roka a pol každých šesť týždňov vždy po tri dni až kým som to vzdelávanie neukončila.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 06:10)

Já už mám pás přes měsíc a už je to mazec....

luboš (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Ešte by som dodal, že je dosť zaneprázdnená aktivitami, je hyperaktivna a potom aj často mrzutá, lebo všetko má doslova nasekané. Neviem si celkom predstaviť ako tam zaradiť môj masochysticky celibát.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 22:10)

Ja jsem ti napsal, jak jsem to vymyslel u nás. Pokud to chceš praktikovat u sebe, tak místo domácích prací vymysli něco, co teď dělá ona a nebaví jí to, nebo ji to obtěžuje. Musí cítit nějaké benefity z toho, že s tebou bude hrát hru. Jo a pokud nechce rovnou milence a fyzicky že trestat, zkus to postupně. Pokud se ti povede zahrát to tak, aby se jí začalo libit tě provokovat, úkolovat a trápit (myslím tím že ji budeš uspokojovat a ona tebe ne, bude tě provokovat, ale ty se jí nebudeš smět dotknout, bude ti hrozit tresty (i když je pak nesplní) za tvé nedodělky a prohřešky.) Tak máš na půl vyhráno. Časem jí totiž můžeš říct, že by se ti moc líbilo a byla by pro tebe motivace, když by tě sem tam plácla přes zadek, nebo ti zmáčkla koule. Až to bude dělat sama od sebe, můžeš přidat třeba facky, nebo bičík atd. Nakonec možná sama přijde s tím že by chtěla zkusit alfa samce. Hlavně buď nadšený z toho, že se bude snažit hrát svojí roli.
PS: Můžeš jí dávat zpětnou vazbu tím, že jí budeš říkat tak, jako normálně a když se jí to bude dařit, tak ji budeš říkat má paní a když jí to opravdu půjde, můžeš jí říkat má královno, bohyně atd.
PPS: Budu rád, když budeš psát, jak postupujete a kdyby ses na něco chtěl zeptat, tak rád napíšu svůj názor.
PPPS: Vysvětli jí, že je důležité, aby měla klíček ona. Že ji tím odevdáváš své mužství, svou sexualitu a že k pro tebe hrozně vzrušující, když bude vlastnit klíč a ty nebudeš mít možnost se odemknout.

luci (St, 30. 10. 2019 - 10:10)

Pokud budeš tuto radu akceptovat , jsi na dobré cestě stát se cuckoldem .

AVP (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

:D Beru to jako pochvalu za radu.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 06:10)

To ale přece chtěl. Proto jsem mu poradil, jak jsem mu poradil.

luboš (Út, 22. 10. 2019 - 19:10)

Áno, musím trochu popremýšľať, chce to čas.

Návštěvník (Út, 24. 12. 2019 - 13:12)

Ano funguje to jak bylo výše popsáno. Jsem sub a moje žena rozhodně není dominantní. Sex má ale ráda. Takže jsem koupil pás, předvedl a vysvětlil že je to dobré pro ní. Nemohu si to sám udělat takže zůstávám čerstvý pro ní. Nejdéle jsem byl uzamčen v kuse 20 dní. Během uzamčení si zvykla vyžadovat orál skoro každý den. Chceš abych tě někdy odemkla, tak se snaž. Zcela automaticky jsem bez jaké koliv dohody převzal většinu domácích prací. Pokud není vše k jeji spokojenosti následuje trest. Protože není dominantní nikdy mě ani neplácla přes zadek natož udělení výprasku. Jednou mě zhroutila bradavky a ještě týden se omlouvala. Takže mě buďto intenzivně dráždí a vzrušuje což je při uzamčení velice bolestivé jak na ptaku v klícce tak tahem kroužku na koule. V čem ale vůbec nezná míru je tzv. věznění. Nahý jen v pásu cudnosti, nohy ruce do řetězů a zamknout do sklepa. Ne na pár hodin ale klidně na celé dny a noci v kuse. Nikdy si nic podobného nezkusila takže mé námitky odbývá tím že jsem se tam tři dny jen válel a nic nedělal a ať mlčím nebo půjdu znova. Pak jsem vždy krotký jak koťátko. Faktem je ze máme doma malé děti které by mě jinde viděli. Nám to tedy plyne takto samovolně díky tomu že žena zjistila že na tom může jen vydělat.

luboš (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Vďaka za inšpiráciu, vyskúšam. Škoda, že domáce práce robím bežne. Okná síce neumývam, ale riady, prádlo, vysávanie, varím. Ona varí skôr zeleninu, nakupuje a robí s deťmi úlohy + stará sa o rodinný program. V tomto je dobrá. Popri mne by stihala aj dvoch frajerov. Jeden chalan sa jej aj páči, ale má pevné hranice.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 16:10)

Jo a ještě jednu věc jsem zapomněl. Řekni jí, že zkusíte takový test. Že bys chtěl vyzkoušet co všechno pro ní budeš schopný udělat po měsíci v pásu. Pokud se budeš hojně snažit, tak se jí to možná zalíbí a bude ochotná pokračovat i nadále. Neb i nedominantní ženy jsou ochotné dominantnost předstírat, když zjistí, že už nemusí dělat domácí práce a že k nim jsou muži mnohem více pozorní. Nech ji týden, aby se namlsala a pak dodržuj pravidlo, že pokud ona nehraje svou roli,tak ani ty neplníš své povinnosti. Držím palce

Reklama

Přidat komentář