Reklama

NOHA V SÁDŘE

Luxpe (Ne, 21. 10. 2018 - 16:10)

Ty tu vyhrožuješ druhým...Hele ty jdi do prdele jsi jedinej kdo je tady vulgární. Všichni ostatní jsou normální jen ty ne!

Jojo (Ne, 21. 10. 2018 - 15:10)

Vážený pane Dr....Ty tu vyhrožuješ druhým tak drž hubu a nekázej tu druhým ty psychouši.A jak bylo v Chrudimi ty mamlasi??:-)))A že si ujetej na amputace je nad slunce jasný tak tu zase nezapírej ty kašpare.Ani nevíš jak snadno je to dohledatelný:-))Zjebeš tady kde co ty lemple!!

Luxpe (Ne, 21. 10. 2018 - 12:10)

Luxpe,zastavte se a zkusime s...Vážený pane Dr. Cvachu,přestaňte se Vy i ostatní do mě neustále navážet a bude tu opět klid, ale pokud zase Jojo nebo Mr. Galén najdou způsob jak mě nasrat tak se neznám. Do určité doby jsem klidný, ale urážet se do psychopatů od těchto dvou ubožámů nenechám. E-mail [email protected] jsem nikdy nevyužíval. Amputace to mě doopravdy nezajímá nejsem takový debil, aby si fiknul nohu, ale ano holky se sádrou tou pod koleno SLWC cast se mi prostě líbí. Možná ano je to úchylka, ale pouze vy si myslíte, že tím zde obtěžuji. Takže přeji hezký den a závěrem budoucnost české sádry jde pěkně do háje už se objevil snadšší způsob léčby a fixace který se mi nelíbí a to je ortéza. Sádra je sádra a nejnejlepší je když je perfektně udělaná na krásné štíhlé vysoké holce přes období konec března, polovina října.

Doktor Cvach (So, 20. 10. 2018 - 17:10)

Vážení čtenáři,osoba...Luxpe,zastavte se a zkusime s tou schizofrenii neco udelat.Nejen ze se zacinate vydavat za druhe ale sam tu druhym vyhrozujete a vulgarne nadavate a jeste vyhrozujete fyzickou likvidaci a povazujete se za seriozniho???To uz bude chtit asi resit misto ambulatni lecby hospitalizaci.Mozna u nas tu a tam zahlednete stihlou slecnu s nohou v sadre nebo nekoho po amputaci a to by vam mohlo udelat dobre.Preci jen je to lepsi nez loudit o fotky na netu na mail [email protected]

admin (So, 20. 10. 2018 - 16:10)

Vážení čtenáři,osoba Jojo která není vůbec seriózní si z tohoto fóra udělala odpadkový koš.Bohužel sami už asi moc dobře víte, že odborníka zde stěží najdete každý si sem může vložit co chce to je na jednu stranu chyba, nadruhou zase výhoda.Pár rad a diskusí se zde v minulosti vedla na kvalitní úrovni.Věřím stále tomu, že přijde doba kdy ještě tento web slušně poslouží těm kteří chtějí poradit a těm kteří poradit umějí.Jojo sám uvedl co je zač a že to zrovna není seriózní člověk.

Jojo (Pá, 19. 10. 2018 - 22:10)

Jak pak asi dnes pořidil v Chrudimi Luxpe když tak přesně vše věděl....To on bude mít jistě nějakou tuze pěknou pohádku...

Jojo (Pá, 19. 10. 2018 - 07:10)

Buďte tak ochoten zde vést...Luxpe ty jsi tady začal druhým vyhrožovat a sprostě nadávat tak si tu teď ty ubožáku nehraj na slušného admina a jdi se už léčit psychouši!!

admin (Pá, 19. 10. 2018 - 06:10)

Doufám že přestaneš už...Buďte tak ochoten zde vést budoucí již slušnou komunikaci protože je to s Vámi hrozné.Vy jste si začal dr. Galén pobral více rozumu než Vy a Luxpe a Natálie ta se raději této ubohé diskuse pozdržela.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Vážený pane Jojo,takže...Doufám že přestaneš už vyhrožovat a zítra mi ukážeš zač je toho Luxpe.Jinak bych si o tobě musel myslet že umíš vyhrožovat jen na dálku a to ty přeci nemáš rád když se tu někdo jen schovává.

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 20:10)

Přestaň si tu ty Luxpacký...Vážený pane Jojo,takže Vy si nedáte pokoj? Jak myslíte však on si Vás jednou doopravdy někdo najde dá Vám přes držku a Vy budete pak bez oka a zubů vzpomínat jako mrazák, že zde Vám bylo dobře raděno.Ale pořekadlo chytrému napověz, hloupého kopání na Vás sedí.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 20:10)

Vážený,tak teď je tady...Přestaň si tu ty Luxpacký hovádko hrát na admina a vezmi si uz ten plegomazin ať ti ty lidičky co máš v makovici přestanou dělat v makovici bordel.Sám bez léků to prostě nezvládáš.

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 19:10)

A budeš mě tlouct...Vážený,tak teď je tady jasně vidět jak to máte všichni dokonale srovnaný v hlavě.Proč se pošťuchujete s Luxpe? Máte to zapotřebí? Tato webovka byla výtvarna pro zkušenosti se sádrou a tipy, rady jak 1,5 měsíce s 2 kily navíc přežít.Jenže to sem cpete jak je kdo blbej atd. Když prostě sádru chce a někdo mu ji udělá za poplatek proč ne. To je pořád lepší než se snažit o úraz. Tak ať si v sádře někdo libuje ty chvíle kdy ji může mít a jiní ať zase poradí či nechají si poradit. Nevím nerozumím tomu v čem je problém tohle to jednoduché pravidlo pochopit.

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tak fajn Sladkovského,...A budeš mě tlouct sádrou,berli nebo seženeš nějaký fajnový pahýl?:-))Víš aby to bylo ve stylu ala Luxpe a neměl si nějaký další mindrák.To by mě tuze mrzelo.A máš vůbec na dráhu nebo zas ukradneš matce důchod??Posledně když jsi mne ale naháněl tak jsem byl Láďa z nějaký vesnice tak abys zase nedělal rotyku někde jinde a nemusel dostat po držce někde jinde.Víš jak si blbej...

admin (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Pro Luxe a spol. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/preci-nejsem-blazen-pres-milion-cechu-by-potrebovalo-pomoc-psychiatra-ale-boji-se-rika-holly-58586?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 12:10)

Tedy do vašeho sporu mi nic...Přesně tak bohužel MaDi :-).

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

Amok způsobený nejspíše...Tedy do vašeho sporu mi nic není, nerozumím mu. Leč, Vy se NEJMENUJETE Galén! To jste jenom ukradl jméno jedné známé literární postavě a udělal si z něho nick. Abychom tedy byli přední ...

dr. Galén (Čt, 18. 10. 2018 - 11:10)

Toto je samozřejmě...Amok způsobený nejspíše infikací vzteklinou. Hochu, nepřišel jste v brdských lesích do styku s nějakým zvířetem? Třeba s liškou? Neléčená vzteklina vždy končí smrtí, a proto návštěvu lékaře neodkládejte. Už vám jde pěna od úst? Ještě bych prosil nekomolit jméno. Jmenuji se Galén a nikoliv Gelén. Dávejte si na to prosím pozor!

Jojo (Čt, 18. 10. 2018 - 08:10)

V Rokycanech, dne 18. října...A už je to tady:-))))Bylo jasné že ten psychouš opět zaboduje:-)))Tomu se říká pořádnej psychopat:-))

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

Jsem byvala gymnastka a trpim...Toto je samozřejmě SPAM!To by totiž jinak měla o 5 let v určitém období na měsíc sádru a 21x tomu fakt může věřit jedině mistr nejnejdokonalejší dr. Gelén dříve MUDr. Chocholoušek.Vím všechno na tebe ty experte.

Luxpe (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

V Rokycanech, dne 18. října 2018Dobrý den,navrhuji provozovateli tohoto webu tedy společnosti Tiscali Czech Republic, a.s. zavedení povinných registrací přes e-mail, povolil bych přezdívku, ale ne přihlašování z různých počítačů. Pokud by již přezdívka byla obsazena nebylo by možné ji přiřadit dalšímu zájemci. Přístup z nového počítače by měl být zaregistrován do databáze.Na příspěvky by ostatní registrovaní uživatelé mohly reagovat.Příspěvky obsahující vulgární výrazy jako nyní by webovka neměla přijímat.Toto odstranění doporučuji zvládnout do konce roku 2018 již mám chuť opětovně podat trestní oznámení na pár vytitopovaných lidí.° ČÍŽEK, Pavel, Praha 8, ročník 1984° VÍTEK, Daniel, Říčany u Prahy, ročník 1986° VACEK, Filip, Kladno, ročník 1988° COUFAL, Ondřej, České Budějovice, ročník 1987° NĚMEC, Michal, České Budějovice, ročník 1992° DVORSKÝ, Pavel, Vráž u Berouna, ročník 1958° KUBEŠ, Martin, Praha 5, ročník 1997

Reklama

Přidat komentář