Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 19:08)

oprava:nejlepší hráč on-lajn stříleček byl Adoul Hitler...50 milionů kilů na jednu svou smrt a nad tím uvažuji,když mám v on-lajn střílečkách 1 kill na 15 svých smrtí....Za vynechání čísliv v textu může můj kocour Mikeš,neb vyskočí na PC stůl a prochází se mě po klávesnici a momentálně mě vypnul NumLock...no...toliko tedy ke scházejícím číslicím

19.8. (Po, 19. 8. 2019 - 17:08)

Dnešní horké odpoledne.ČSSD pátrá: Kdo by zůstal s Babišem.

19.8. (Po, 19. 8. 2019 - 16:08)

A zaměstná těma kecama půl republiky.

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 15:08)

A ještě jednou hlavně pro tebe, Jahodovej troubelíne: "V rozhovoru s Harrym Millerem, který se v Británii stal terčem zájmu policie kvůli „nenávistným tweetům“, se Marian Kechlibar dočetl, že úkolem britské policie už je i prověřování lidí, zda nemají závadnou mysl. Dospěl k závěru, že vize totalitního státu, kterou v románu „1984“ vykreslil George Orwell, se tak prý stává skutečností a lidé si budou muset dávat pozor na svá slova." (Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Britska-policie-uz-zcela-otevrene-vysetruje-zda-nemate-zavadnou-mysl-Orwelluv-svet-se-stava-skutecnosti-pise-Kechlibar-592887) --- Závadná mysl?Tohle snad ani nemusím komentovat, Jahodovej, jen se tě zeptám: Před několika tejdnama proběhly v médiích zprávy vo tom, kolik procent německýho vobyvatelstva věří médiím, a kolik lidí si myslí, že se může svobodně vyjadřovat. Viděl jsi ta čísla, Jahodovej? Jako za socíku, četba mezi řádkama, jiný slova doma, jiný venku... jak se to srovnává s těma tvejma kydama vo ruskejch agentech a bolševikách?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 19:08)

ty hele Jedovatej...s těma odkazama na proruské weby již běž konečně do prdele....a co Aeronet,ten jsi vynechal...nyní se tam píše v jednom článku,že má být uvalena zvýšená daň na maso po USA a západní Evropě,aby lidstvo začalo jíst namísto zvířecího masa maso sojové a snížila se tak uhlíková stopa v obvzduší a víš kdo za to může?...No dle Aeronetu přece Židé a sijonisti,šmankote....to bude zase něco pro Aladina...mě Jahodu ale nějaká propaganda namířená proti EU a Státu Israel nezajímá,takže...jiné zdroje jak ty profláknuté by na tvou konspirační teorii nebyly?...Jo a ještě co se týče prognostiků,proruských agentů...jestli je pravda,že současná "vládní krize " je za účelem vyštvat ČSSD z vlády,nahradit ji proruskou SPD a hlasováním v parlamentu zatrhnout prodej US zbraní co ČR,potom mám pravdu já a ne ty,ty ji máš pouze v 15 % a to pouze někdy,jinak vše co píšeš je propaganda a záměrná deziluze,já jahoda mám ale pravdu v 85 % a můj selský rozum mě ohledně" tanečků "kolem ministrů nyní říká právě toto

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 21:08)

"jestli je pravda,že současná "vládní krize " je za účelem vyštvat ČSSD z vlády,nahradit ji proruskou SPD a hlasováním v parlamentu zatrhnout prodej US zbraní co ČR,potom mám pravdu já..." --- Jaká vládní krize? Bouře ve sklenici vody, udržovaná v chodu magorama z demobloku a všemožnejma protizemanovsky a protibabišovsky zaměřenejma existencema... Socani vyrazili ministra, kterej vodhalil prapodivný machinace na kultuře, a urputně ho hodlaj nahradit jedním ze svejch náčelníků bez vysokoškolskýho vzdělání, bez jazykovýho vybavení, bez zkušeností v kultuře, kterej byl navíc proti sestavení vládní koalice s ANO. Kdyby pan Babiš chtěl, vůbec do toho se socanama nešel a moh spolupracovat se SPD rovnou... a ten žvást vo zatrhnutí prodeje americkejch zbraní do ČR je pro tebe typickej, a vypadá to docela na paranoiu. Vomez to petkový, seš už po něm docela zblblej, a sypej k vodbornýmu lékaři.

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 20:08)

Jen mozkově zcela bezcennej jedinec může blekotat vo proruskejch webech (PL jsou proruskej web, šašku?) a ani slůvkem nezmínit vobsah článků z vodkazu. A proč sem taháš aeronet, šašku - voba vodkazy byly z PL, na články, který dost názorně ukazujou, jak jsou tvý skřeky vo bolševikách zcestný, jak se doby měnej... Je možný, že to máš tak zažitý, autoritou je pro tebe jen Písmo svatý, Katolický noviny a taky každej poťapanec, kterej jako ty zbožňuje toho americkýho běloptáka... je mi líto, ale takovej přístup vopravdu svědčí vo tvý značně nevýkonný mozkovně.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 19. 8. 2019 - 21:08)

opět mlžíš a účelově lžeš!...Mám ti sem dodat seznam proruských stránek ?..Stačilo mě k tomu pouze několik sekund,když jsem zadal do Google-Parlamentní listy-proruský web a ihned dosti odkazů o MÉ pravdě a tvé dezinformační a účelové lži....anyní jeden z odkazů :Dezinformacím se v Česku daří.Proruské internetové zpravodajství ovládá pár hráčů,dohromady se vyrovnají největším serverům v zemi......Metodika analýzy...Při sestavování seznamu nevětších proruských serverů v zemi HN vycházely z databaze proruských dezinformačních webů,kterou sestavil potrál Neovlivní .cz.Původní seznam obsahoval 29 proruských webů.U jednotlivých titulů byl následně prostřednictvím analytické stránky SimiliarWeb.com zjištěn počet návštěv za listopad 2018,čímž vznikl unikátní seznam dvaceti nejnavštěvovanějších českých proruských serverů.Výsledný seznam obsahuje tyto weby:PARLAMENTNÍ LISTY .CZ,cz sputniknews.com,AC24.cz,ProtiProud.cz,Zvedavec.org,Vinegret.cz,FreeGlobe.cz,EUPortal.cz,CzechFreePress.cz,InfoKuryr.cz,EUServer.cz,SvetKolemNas.info a Lajkit.cz.........Jednoznačným českým dezinformačním lídrem s 8,5 milionů návštěv měsíčně jsou Parlamentní listy,za nimiž stojí Ivo Valenta.V tabulce návštěvnosti následuje česká mutace kremelského Sputniku...dále již nebudu tapetovat jedovatej,Jedovatej...odkaz jsem na rozdíl od tebe dodal a kdo chce,dohledá si sám co chce...narozdíl od tebe vím o čem píši a dokládám to fakty,ty ale jen urážíš,děláš oplzlé narážky a vyhrožuješ......Takže teda,jak jsi správně již nejednou napsal-Na hrubý pytel hrubá záplata-bude se nyní jahodově řídit tvým argumentem o těch hrubých záplatách na hrubých pytlech a opět tě posílám s těma svejma proruskejma dezinformačníma webama do prdele....Dofám,že jsem se vyjádřil jasně!.....Ale jinak piš...kdyby jsi sem nepsal ty,Aladin,Rakato a jiní "staří známí" asi bych to vzdal taky,protože na anonymního "návštejníka" (ne vždy jeden a ten samý autor a moderátor) a na duševně nemocného sdfg reagovat prostě nebudu

Jedovatej (Út, 20. 8. 2019 - 16:08)

Ještě ke tvýmu včerejšímu příspěvku, Jahodovej.. píšeš: "Stačilo mě k tomu pouze několik sekund,když jsem zadal do Google-Parlamentní listy-proruský web a ihned dosti odkazů o MÉ pravdě a tvé dezinformační a účelové lži." a pak se vopíráš vo portál Neovlivní.cz. Je to na internetu, takže pravdivý? Fajn. Tak já zadal do vyhledávače "Bůh neexistuje" a vyskočilo mi taky "ihned dosti odkazů" - třeba tenhle: http://www.prochlapa.cz/buh-neexistuje-tady-mate-dukaz.html, kde je napsaný: " Na webu se před pár dny objevilo pozoruhodné video, které podle mnoha lidí zcela jednoznačně dokazuje, že bůh neexistuje. Podívejte se na něj i vy a sami se rozhodněte..." ----- Takže, Jahodovej, podle tvý logiky to musí bejt přece pravda, když je to vyhledaný na internetu... takže ty se v tý tvý sektě modlíš k něčemu neexistujícímu? Teď mudruj, šášulo...

ShabbaTot-Jahoda (Út, 20. 8. 2019 - 18:08)

"takže ty se v tý tvý sektě modlíš k něčemu neexistujícímu?Ted mudruj,šášulo...!...No to ale potom většina ruskýho národ v RPC dle tvých populistických výblitků taky....jako mám jisté výhrady k prolhanému Kremlu,antisemitské ruské žumpě na Aeronet a proruských webech jako je Sputnik a Aeronet,proti Ruské Pravoslavné Církvi nemám nic,ta je mě velice blízká a ataistiští fanatici jako jsi Jedovatej to nezmění,takže na tvém místě bych se moc nenavážel do RPC,neb na hanění jejich církve v Pravoslaví a víře v Krista mají v Rusku zákon a taky bys tam mohl jí sedět do basy za to tvé rouhání...kidyž jsem byl v Israeli,bylo tam se mnou i několik rusky mluvících vovsatých Rusů a ruštinou jsem je slyšel mluvit jenom na letišti Václava Havla v Praze,pak již jenom v angličtině...jak naše skupina navštívila Svaté místo Pravoslavné církve v Israeli,křižovali se tam to vousáči ne z leva do prava,ale z prava do leva,já to sledoval a mnich Pravoslavné Církve nám tam žehnal,bylo tam moc pěkně...a za žádnou pomakanou pavíru českých ataistů bych to místo nevyměnil,šašku počmáranej,vykořeněnej a vykolejenej,ty nemáš žádnou budoucnost,monoteizmus Islámu vás české ataisty zašlápne svou jednotou jak červa do prachu země...no,dočkáte se....

Jedovatej (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

A teď zas trochu vážně, Jahodovej. Tys ten můj příspěvek nepochopil, a možná to ani nedokážeš, takže: tys vytasil zdroj, voznačující PL a jiný média jako proruský servery, já v odpověď vytasil zdroj, kterej dokazuje neexistenci Boží. Jsem si dost jistej, že bych moh najít texty, voznačující ten portál Neovlivní.cz jako nedůvěryhodnej, a jsem si taky jistej, že ty bys našel jiný texty, dokazující Boží existenci. Stíháš? Závěr: Mysli vlastní hlavou, nevodsuzuj zdroj, nebo toho, kdo něco napíše, a zkus popřemejšlet vo vobsahu sdělení. Jo, a taky by vopravdu neškodilo aspoň vobčas sundat ty klapky z vočí, tebe fakt nezaráží a nevadí ti, že se svejma zaťatejma, nekritickejma pohledama na Ameriku seš v týhle diskusi nejen mně dost směšnej?

Jedovatej (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

"šašku počmáranej,vykořeněnej a vykolejenej"? To je vod tebe moc hezký a roztomilý, pánbíčkářskej pomatenče, černoprdelnickej tmáři... takovejch lichotek si můžem vyměňovat, co tvý hrdlo, mocně prolévaný petkovým snáší... A tohle má bejt zase co: "monoteizmus Islámu vás české ataisty zašlápne svou jednotou jak červa do prachu země...no,dočkáte se...." - ty, katolickej, vyhrožuješ ateistům islámem? No, vlastně mě to ani nepřekvapuje, u tebe, pokryteckej fanatiku, vopravdu ne.

ten blbec (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

jahoda se přikloní ke komukoliv, aby mohl pomluvit ateisty a Rusko. Už kdysi jsem psal, že je to kolaborant, a měl jsem pravdu. Je to debil kam vítr, tam plášť. Přitom sám nectí křesťanské zásady. Takže víra na prd....

ShabbaTot-Jahoda (St, 21. 8. 2019 - 01:08)

mám zajít na proruský Aeronet a opět sem opsat něco hnusného,ruského a antisemitského ?...Si uvědom,že Rusové a jejich národ jako takový mě nevadí,ale do projevů antisemitizmu budu tepat systematicky a těch ruských se to týká hlavně!....Oni si jako myslí,že si budou beztrestně vyvolávat antisemitskou nenávist a tvářit se jako lidumilové a beránci?!-....Tak to ještě neznají Jahodu!...Ty by ses ale Židů nezastal,ty zbabělý anonyme,ty jsi pouze hovno beze cti,krysa v kanále ....štěkat z poza rohu jako jsi ty dokáže každý debil

Rakato (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

Antisemitismus má něco do sebe, protože Arabové jsou semité a dělají bordel po celém světě. Bohužel zahrnuje i Židy, kteří jsou v pořádku.

ShabbaTot-Jahoda (St, 21. 8. 2019 - 01:08)

jdu!

ShabbaTot-Jahoda (St, 21. 8. 2019 - 02:08)

to jak antisemitská kurva na proruském Aeronet myslí a uvažuje je popsáno v komentářích na proruském Aeronet...jako!....Milo,židovský buzík.....je to žid a tudíž nemůže nikoho překvapit že jako žid uvažuje.....vliv nosaté mafie a její parazitální program....nechaj si ty hraběcí rady pro vlastní,do synagogy,Icik.....nevím jestli do té gogy/magogy....mít za bratry USA by kromě židáků nikdo nechtěl....vždy,když odstraňuje můj přítel chirurg,onen zanícený červotočivý přívesek,slepé střevo ,tak si vzpomenu na mapu Izraele,také tak nějak ten slepák vypadá.....Židáci totálně infiltrovali...lezou židákům dořiti...židáci si mnou ruce....už je přežidováno....židofašisti....jsou to děti šivi alias satana.....židáci vždy na čas ubytují,plebs židofašisti....jak s židáky.....parlamentní listy-Petr Pelikán...Izrael neměl vůbec vzniknout....Zide ovladají Us vladu....jste asi také žid,troll,idiot.....Izrael je fašistický stát....prolhanost židů a podlost...podlost Izraele....Putin se domlouvá s hadem satanyahu....a takto bych mohl opisovat a tapetovat do nekonečna,tyto proruské weby záměrně vyvolávají anisemitskou nenávist a hrají si při tom na humanitu,lidství,obranu práva a lidí a špinavou práci nechávají na komentátorech v dizkuzi,.Aeronet je špinavá ruská antisemitská žumpa a měla by být zde v Česku dána na blacklist a zakázána!... ...!!....

jahodo (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

ty prase....na svatých místech, která tak velebíš, jsi se ožral jako čuně jen kvůli tomu, aby nezbyla slivovice. A otec tě podporoval. Jste pakáž neznabožská

ShabbaTot-Jahoda (St, 21. 8. 2019 - 01:08)

do mého táty si nenavážej ty anonymní hovado ,to za 1 a za 2...chrámovou horu kde stojí mešita al aksa a skalní dóm za svaté místo nepovažuji ani náhodou a proto jsem tam vstoupil zlit jak ruský mužik na cestě ze schůze konsomolu,na Svatých místech Pravoslavné a Římsko katolické církve jsem byl v kondici a Svatých míst Judaizmu se to týká také,..

jahoda (Út, 20. 8. 2019 - 17:08)

je debil a měl by být vyloučen z přepravy, Čili z normálního života. Ani to foukání od něj není důvěryhodné

Reklama

Přidat komentář