Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 15:08)

Jaké pivo, na poušti bych si dal vychlazené šampaňské, ono to vyjde na stejno, ale když něco nemáš, tak je lepší nemít něco drahého, připadáš si tak jako neuspokojený boháč, místo plebs chvíli nezavodněn pivem, jinak půlku bdělého stavu a celou noc pod parou.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 15:08)

Už se nemá cenu a taky nebudu zabývat tím propagátorem sionismu a čechofobem Jahodou...
Obrovská hejna čítající až 200 čápů obsadila v těchto dnech pole na střední Moravě. Důvodem jsou přemnožení hraboši, které čápi chytají při orbě přímo za pluhy. Podle ornitologů tak početná hejna nebyla zaznamenána již několik let, řekl místopředseda Moravského ornitologického spolku Jiří Šafránek.A je vysvětleno jak se příároda sama zbaví Hrabošů.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 15:08)

Ten bude zuřit, ale trefil jsem to naprosto přesně, je to zuřivý levičácký sionista.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Zameť si před vlastním prahem a přestaň lhát jak je u židů zvykem vůči neárijcům z jejich pohledu jsou jen oni árijci a mají své Lauderovy školy, jedí košér a na většinovou kulturu z vysoka sé.ou.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Přestaň si sakra stěžovat, je 30 let po revoluci, 71 let po nástupu komunistů a 74 let po válce. Kdy už nastane ta tolerance, klid a mír a minority si přestanou stěžovat. Vždyť je to hledání viníka a hledání nepřítele, existuje zákon akce a reakce a to je jasné, že Izrael utlačuje.My s tím v ČR ovšem nic nenadělám, to musí chtít Izrael.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

A kdo je Izrael, to jsou východní přistěhovalci ze zemí východního bloku a Ruska s dvojími pasy, co dále se chtějí dostat směrem na západ na základě způsobů pochycených ze SSSR a dravým podnikáním, zbraně ,drogy, sex.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Jahodo jsi s tím svým tématem židů trapnej, na to ti tady se*e pes!

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Židé jsou přespříliš převzdělaní, nenávidím jejich školský šklolometský systém.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

JAHODO, co ty na to, jak se v Cannes vyslovil Lars von Trier na dotazy k filmu Melancholia :

"Dlouho jsem si myslel, že jsem žid a byl jsem velmi šťastný, že jsem Žid ... Pak se ale ukázalo, že jsem nebyl Žid ... Zjistil jsem, že jsem opravdu nacista, což mně trochu potěšilo."

"Co mohu říci? Rozumím Hitlerovi. Udělal několik špatných věcí, to absolutně, ale vidím ho, jak sedí na tam na konci svého bunkru ... trochu s ním sympatizuji, ano, trochu. “

Pak dodal„Ale jděte, nejsem pro druhou světovou válku a nejsem proti Židům. Jsem moc pro Židy; ne moc, protože Izrael je osina v zadku. Ale přesto, jak se mohu z této věty dostat ... OK, jsem nacista. “

ShabbaTot-Jahoda (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

no zato ruský Aeronet ,co ty nato,se vyslovuje vyloženě proti Židům a Israeli,ta ruská smradlavá žumpa plná antisemitských hoven,ale o tom,že Kreml vyloženě financuje všechny neonacisty,antisemity a ultrapravičáky v Evrpopě,to nic..?K tomu se nevyjádříš...?...Od Kotelby a jeho antisemitské,proruské a neonacistické strany.až po Le Pen,Klause staršího,agenta prognostického ústavu KGB,který jezdí k německé AfD na srazy ?A že politici AfD otevřeně nenávidí vše židovské,vyslovují se pro rasovou terorii nadřazenoxti Árijské rasy a okupaci české kotliny považují za skvělý úsek historie Evropy a brání Heidricha,to masového vraha jako skvělého politika?....Ty mě tady budeš něco mluvit o nacizmu,ty trubko?...Jo a pan prezuident Zeman je ruský agent,omlouvá,dělá propagandu Kremlu a staví se proti západu,EU a brání ruské lži o Krymu,MH 17 a novičoku,který je dle jeho slov vyroben v ČR a tam taky testován ...ten chlap kolaboruje....no....blíží se výročí 21 srpna 1968,kdy horda okupantů obsadila ČSSR..

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 14:08)

Já jsem již také byl a viděl kousek světa a zatímco ty jsi Jahodo asi nikdy neatakoval žádné jamky a když si byl jednou v tatovací salónu a chtěl si na to lovit ženy, tak si poručil, že chceš něco od Jakuzzi a voni ti přes záda vytetovali Žakuzi bublinkatou vanu.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 13:08)

Já měl za život mnoho sexu, takže spíš vypadá, že ty Jahodo máš nějaký problém, někde v poušti, to musí být smutné. Navíc si neviděl ani jednu kost a už vůbec ne kostru prvoka. Jen si sprostě vymýšlíš a patrně si v té poušti ani nebyl, si bájeslovný pisavec jako gay a sionista Harrari.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 12:08)

Bílý z gumou za 1000 a černý bez gumy a za 100.Tak jsem tam běžel a viděl, že rasismus neexistuje, když lehký holky nám černým dávaj slevu asi ze sympatie a solidarity...
Tak jsem tam přiběh a nebyl tu šuk, ale bunjee-jump.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Takže shrneme profil zdejšího diskutéra. V mládí kopl býka do koulí a ten ho taky kopl do koulí, takže je handicapován a zůstala mu čivost análu, pracoval jako testér análních teploměrů, odrovnal si anál a teď testuje robertky a píše u toho do této diskuse, protože nenávidí svou práci....

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Je pravda, že si jako minulou práci po deseti letec musel na anální plastiku a nyní pracuješ jen ve stoje a spíš na boku, protože si pracoval jako testér a kontrolor jakosti a kvality na výrobní lince análních teploměrů Johnson & Johnson ? Nyní sis našel práci jako kontrolor orální nezávadnosti robertků, při hlubokém zasunutí do krku, kterou provádíš doma pod kamerou na tzn. home-office a u toho píšeš své příspěvky?

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Pozor, kteří si někteří zde diskutující dávají na míchání kávy kávovou lžičkou, je zcela opodstatněný. Lepší je, že to zde diskutující míchají malou desertní vidličkou. Protože američtí vědci dokázali, že kávová lžička je semínko a embryo lopaty a mícháním jim vlítne do ramen onen um a na pracáku již je tato práce nemine, bude lze to na nich referentkou vidět.

Rakato (So, 17. 8. 2019 - 15:08)

Psychodelický, přesto pěkný úlet. Gratulace. Ale při míchání vidličkou riskuješ, že skončíš jako vidlák. (Pravda - toho se nebojí jen ti, co už vidláky jsou.)

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 18:08)

Co kraj to jiný zvyk, třeba ve francii se namáčí bageta do polévky, v Číně se srká a tady to městským měštkám vadí.

Rakato (So, 17. 8. 2019 - 18:08)

Nevím sice, na co reaguješ, ale opět máš pravdu. Ještě uveď, ve které zemi se míchá kafe vidličkou,a budeš to mít logicky v cajku. Vidlička je podceňovaná část příboru, mě se nejvíce líbila zabodnutá v dlani padoucha, který odmítl vydat buginu, ve filmu "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí."

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Škoda, že na dnešní gay pride nebyl vůz trolů, tam by mohlo poskakovat hodně místních...

Reklama

Přidat komentář