Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Tak vidíš, jaký jsem psychoanalitik, vždycky můžeš ještě jít více do analitiky, a i když už to nikam nevede, tak tě alespoň v padesáti nepřekvapí kolenoskopije.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Skaut je filiálka řízená z USA, zažil jsem ty jejich srazy na Juldě Fuldě (pardon dnes Výstavišťi), hnědo jak pr.del a samí šátky, děsně namachrovaní, samozřejmě plynně english a kontakty..., no pak jdou asi do firem USA, víme ?!

Rakato (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

Říká se, že indiáni se tak vyznají, že když vstoupí nazí do lesa, po čase z něj vystoupí oblečení, ozbrojení a sytí. Já bych takto testoval ty amerikanofilní skautíky - do naha a vyhnat někde v Kanadě do lesa - sto kilometrů dokola jenom stromy. A skautský odznak by dostal jen ten, který by se doplazil zpátky.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 13:08)

Já bych je vysadil uprostřed Maďarské pusty.

Rakato (Ne, 18. 8. 2019 - 13:08)

Fantazii se meze nekladou. Car vysazoval děkabristy a Stalin bílou svoloč a neposlušné komunisty uprostřed Sibiře. Rozdíl byl jen v tom, že když se neplánovaně vraceli, tak je na kraji lesa zastřelili.

o (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

skautingu víte oba prd. Návštěvník kdysi nazval Foglara pedofilem, pitomec.

taky (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

bys potřeboval disciplínu blbečku

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

A do našich sociodemokratických squav se nemůže takové pískle a cucák, který měl ženu posledně, když se díval matce při porodu mezi nohy, nijak dotknout slovem, natož svým párátkem.
Protože správný sociální demokrat, má ty nejkrásnější a povahově nejušlechtilejší ženy v celém českém kraji, zatímco na ODSáka zbudou stíhačky a držtičky a na SPD voliče takové ženy přípomínající rotvajlera nebo kobru.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

A do našich sociodemokratických squav se nemůže takové pískle a cucák, který měl ženu posledně, když se díval matce při porodu mezi nohy, nijak dotknout slovem, natož svým párátkem.
Protože správný sociální demokrat, má ty nejkrásnější a povahově nejušlechtilejší ženy v celém českém kraji, zatímco na ODSáka zbudou stíhačky a držtičky a na SPD voliče takové ženy přípomínající rotvajlera nebo kobru.

Jedovatej (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

"Protože správný sociální demokrat, má ty nejkrásnější a povahově nejušlechtilejší ženy v celém českém kraji,..." --- no, sdfg, tohle bys moh prozpěvovat, oděnej v oranžovou sukýnku, a u toho bys navíc moh vyskakovat a mečet... Vopravdu netuším, jaký báby maj doma sociální demokrati, ale podle tý tvý definice mnoho správnejch sociálních demokratů asi nebude... Jen naprostej blb volí socany.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

Já jsem skvěle zajištěn, mám dobrou ženu a děti a hodně práce, ale přiměřeně jej dělím mezi rodinu a koníčky. Co jsi ty?! Zapšklý ouchyl!

Jedovatej (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

"Já jsem skvěle zajištěn, mám dobrou ženu a děti a hodně práce,"... ty, sdfg, seš skvěle zajištěnej leda v případech, kdy neprchneš z ústavu a zajištěnej seš řemenama v klecovým lůžku, chudinko. Hodně práce máš leda tak s tím prcháním z ústavu, pokud bys byl vopravdu dříč, nebudeš tu vopruzovat desítkama příspěvků denně v možný i nemožný hodiny.

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 01:08)

Myslíš, že někdo čte tvé kolovrátkové nesmysly?! Jsi opravdu repetetivní. Co čekat od patrně alkoholika, který má již své vypito a názor již nezmění. Ale opakované lež o čemkoliv se nestává pravdou a ty hloupě opakuješ nesmysly!

Jedovatej (Po, 19. 8. 2019 - 05:08)

"Myslíš, že někdo čte tvé kolovrátkové nesmysly?!" --- To nevím, vono se nás tady moc neslejzá, na prvej pohled to sice podle kvanta příspěvků vypadá jinak, ale bohužel jde v naprostý většině vo nepodepsaný produkty tvý zmrzačený mysli. --- Pokud to ovšem někdo čte, snad vocení můj jemnej a citlivej humor, ubohej trapnej blbečku sdfg... zatímco ty tady seš hlavně ke všeobecnýmu vobveselení.

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 10:08)

Zřejmě tvůj slepičí nebo skotí mozek není shcopen uvažovat lidsky, ale asi jako minotaurus v bludišti (pochybuji,že víš kdo to byl a který autor to napsal a z jaké země pocházel), ale fandím slabým lidem a i duchem a přeuju ti (i když to bude nadlidský výkon), aby si se naučil základní všeobecné vzdělání, v tvém případě by to asi bylo nastoupit do školy třetího věku a dostudovat nějaký obor jako kulturální studia, sociologie, demografie, feministická studia apod.!

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

Juchú, hej, jééé!!

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

Co?! Nějak se mi rozmlžil ten rámeček u nicku Jedovatej, že mi to nejde přečíst a to mám normálně 20/20 vision.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 01:08)

Slovo quisling dnes platí v mnoha světových jazycích jako synonymum pro kolaboranta či vlastizrádce, stejně jako nick Jahoda-Shabbatot na tomto fóru...

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 01:08)

Amerika je zbožštělá, nikdo tam nebyl, nezná jak se tam žije a vychvaluje to tam, je totálně mimo, takoví milovníci tu již byli za komančů, říkalo se jim kotlíkáři, pili litr rumu a poslouchali country, vypasený byli a hulili krabku denně, no to tedy nebyli tahouni hospodářství, takže zas to museli oddřít poctivě pracující a na chalupy jezdící a venkov zvelebující pracanti, napříč režimama, já z vás nezblbnu politruci!

Rakato (Ne, 18. 8. 2019 - 01:08)

USA mají jen dobrou propagaci a proto i dobré PR. Ale je to lež, pozlátko, které si vybudovaly kolem svého jména. Začalo to pověstmi o snadném sedlačení, pak rodokapsy, pokračovalo to skautem a žvýkačkou, ale vše je to chlubení cizím peřím, protože vše dobré do Ameriky přinesli nebo tam vytvořili Evropané. Ale s marijánkou mají pravdu.

Reklama

Přidat komentář