Reklama

mám velký penis

xxx (St, 6. 12. 2006 - 06:12)

No zas takový trouba určitě nejsi když už někoho máš:-) ale je tu otázka ani né ta jak někoho zbalit ale ta zda-li by velikost 27cm nějaká vůbec snesla. určitě jich není mnoho. Nemyslím to zle ale je to tak. zas na druhou stranu když to nezkusíš neuvidíš.Myslím si, že seznámit se není dneska zas až tak složitý. Stačí si jen někam zajít a ona už se nějaká chytí uvidíš.pa

Panky (Út, 5. 12. 2006 - 09:12)

Taky mám manžela-ten ho má sice "jen" 22, ale někdy mám pocit, že by mi větší nevadil:-) Ale můžu poradit jen to aby jste to zkoušeli nakonec se pochva přizpůsobí a ještě jí to pak bude málo:-) uvidíš. Teď záleží jen na tvé přítelkyni jestli bude chtít.

aja (Út, 5. 12. 2006 - 08:12)

Tak napis kde budu cekat.

Karel (Po, 4. 12. 2006 - 15:12)

Já mám penis 27 cm a žádný problém s ním nemám,dokonce moje partnerka někdy si dělá legraci že je malinký.Zajede do ní a zmizí jako v laguně.Jinou holku jsem ještě neměl a tak bych si to chtěl zkusit jinde,poradte co mám udělat,na seznamování jsem trouba.

Tur domácí (Ne, 3. 12. 2006 - 16:12)

Taky bych to chtěla zažít!

kata (Ne, 3. 12. 2006 - 13:12)

muj pritzel má 24 a to je bomba...

Tur domácí (So, 2. 12. 2006 - 23:12)

Já Ho chciiiii!!!!!!!!!!!

cipernykocourek (So, 2. 12. 2006 - 22:12)

Myslím si že většina Těch které sní o velkém, neví co mluví. Já jsem jen trochu lepší průměr ( 19 cm ) a mám s tím neskutečné problémy. Jsou partnerky kde mohu být ohleduplný jak chci a stejně to nejde. Už jsem se díky tomu párkrát rozešel ...

Jarča (So, 2. 12. 2006 - 20:12)

Potřebovala bych na motyku násadu,loni jsem ji půjčila jednomu blbečkovi a on mě ji vrátil zničenou.Takže jestli nevíš kam ptáka vrazit,přijeď a já ti ukážu kam.Možná těch tvých 25 cm bude krátkých

nana (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

ježiš 25 cm,to by mi snad při sexu lezl ven z pusy...

Jana (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

kamoska byla s cernochem ale taky k nicemu nedoslo, prave kvuli ty dylce......

*Deník* (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

A proč by jako nemohl mýt 25čísel?černoši ho maj dlouhyho klidně i 30čísel nebylo tam mýsto ty 23....33?

*Deník* (So, 2. 12. 2006 - 18:12)

A proč by jako nemohl mýt 25čísel?černoši ho maj dlouhyho klidně i 30čísel nebylo tam mýsto ty 23....33?

Pindík (Po, 17. 7. 2006 - 18:07)

http://www.mangl.at/c.html

Latex (St, 10. 5. 2006 - 07:05)

for. Pinďa
"nedělej machra, ty prde" 25 čísel ??? To ani náhodou. V Brně na patologii mají v lihu vystavený 23 cm penis jako raritu. Kde bys nabral ty tvoje míry. Kup si českej metr a změř si ho znovu. Myslím že ti bude stačit i plastový trojůhelník.

Nepřítel (St, 10. 5. 2006 - 01:05)

Xxd je největší zmrd na Doktorce!!!

Honza (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Reseni, reseni...
Staci kdyz je chlap k zene ohleduplny a nesnazi se ji ho tam narvat za kazdou cenu az ke stydky kosti.
Mimochodem to zdaleka neni jen o tom, ze by chlap mel monstrum penis, rovnocennou roli v tom hraje i anatomocka stavba partnerky, o cemz tu unikdo moc nemluvi. Ja jsem normalka 15-16 cm prumer a mel jsem divky, ktere to bolelo, kdyz jsem "prirazil", takze jsem si pak jednoduse daval pozor, nesnazil jsem se jim narvat ho az do zaludku a vsechno bylo v pohode.
Kdyz vezmete v uvahu, ze nejcitlivejsi je stejne zatud penisu tak co je na tom, jestli je jinak penis v pochve cely nebo treba jen do 3/4.

Peniska (St, 10. 5. 2006 - 00:05)

Velky penis vubec nevadi, hlavne kdyz ten chlap vi, jak s nim ma v zensky zachazet. Ja jsem poznala jednoho, a i kdyz byl uzasnej, (byl i celkem pohadkove bohatej)...tak jsem sla od nej pryc. Ja nevim, jak ho mel velkyho, ale az moc...a kdyz s nim do me zajizdel az do hloubky, tak jsem myslela, ze vyrostu. Kdyby to umel jinak.....jenze co naplat, chlap chce byt v zensky hluboko.....zna nekdo reseni?

Mik (Út, 9. 5. 2006 - 16:05)

25 cm, a větší průměr - pro některou ženu moc, pro jinou málo. Setkali jsme se s manželi na inzerát na výměnu partnerů. Když došlo na milování, strašně si to se mnou užívala a chtěla se mnou sex pořád a pořád. Myslel jsem si, že snad ten její to neumí, nebo ho má malého, (při tom já mám "jen" 15 x 3,5 cm, ale ona se mi svěřila, že ten její ho má 25 cm dlouhého a 6 cm tlustého a že ji to bolí pokaždé, i když jsou manželi už 10 let. Pak když jsme "to" ukončili, sešli jsme se ve společné místnosti a já uviděl toho jeho nabíjáka, šlo z toho hrůza... Až cestou domů jsem se ptal manželky, jaké to bylo - nemohla si vynachválit, zažila několik orgasmů za večer. Takže je to opravdu inividuelní, někomu pasuje větší penis, někomu menší.

Teta Sally (Pá, 9. 12. 2005 - 19:12)

Ale hlavní je snad charakter?!

Reklama

Přidat komentář