Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Čt, 22. 8. 2019 - 09:08)

Určitě potřebuje lékařskou pomoc a né nějaké citové výlevy Radky.

die (Čt, 22. 8. 2019 - 09:08)

To je smutné asi toho bylo na Milunu moc. Snad ji bude brzo líp.

Sany11 (Čt, 22. 8. 2019 - 09:08)

Jestli se Milca neslozila? Asi toho bylo na ni moc.

Alice (Čt, 22. 8. 2019 - 07:08)

Radko je to nějaký divný.Miluny Zdena jak kamarádí s Jirky synem tak mi kluky máme teď u nás a on říkal že mu Zdena psala že teď nebudou na internetu že se s mámou něco stalo.

Radko (Čt, 22. 8. 2019 - 06:08)

To prožíváš a potřebuješ v dané situaci teď ty. A víš, co potřebuje teď Miluna?
Žádá tě o pomoc? Ano, jsi sobecká a vnucuješ se. Co kdybys počkala, až tě o pomoc požádá, co když potřebuje teď něco jiného? Třeba ten klid, jak pořád píše!

Radka (Čt, 22. 8. 2019 - 10:08)

Tak to je teď ale ještě horší.Tak nepíše kvůli něčemu.Tak co s ní může být? Já už taky sama nemůžu.Jak psala Sany že je teď nějaký hrozný období.Ale po téhle zprávě se mi udělalo už naprosto hnusně.Alčo co mám dělat?

Sany11 (Čt, 22. 8. 2019 - 11:08)

Radko, zacinam mit dojem,ze se zacinas stylizovat do role Milci. Ale Ty nejsi Milca. A nemas ani zdaleka jeji problemy. At Uz je jinak Milca jaka chce. Najdi du poradnou regulerni praci, abys nebyla zavisla a pak muzes resit svou situaci,Pokud

Radka (St, 21. 8. 2019 - 22:08)

Mám teď Sany jen jednu jedinou kamarádku ale to je na pár hodin a zase domů.Chtěla bych být pár dní pryč a to s člověkem ke kterému cítím lásku a to Milča je.Bojovala jsem s tím ale nepřešlo mi to.Pořád to mám v hlavě co to se mnou dělá když se jí podívám do očí.Doufám že jak nepíše že to není kvůli mně a zároveň se zase o ní bojím.Pils asi myslíš se jí nevnucovat viď?

Pils (St, 21. 8. 2019 - 20:08)

Radka i Otík dělají stejnou chybu, ale asi to vůbec necítí. Milu, to, co se ti stalo, není vůbec nic špatného, už to tu správně napsal kdekdo. Ani za emoce se nestyď, ubozí jsou ti, co je nemají. A koukám, že už nepíšeš, tak jen doufám, že je to kvůli práci. Přeju ti, aby ti bylo dobře.

hm (St, 21. 8. 2019 - 15:08)

Doporučuji jít do lesa a objímat stromy, když to nepomůže, tak potom ty prášky u speciálního lékaře.

:-) (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Otík nabídl noc doma a ona šukání v autě.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Ta se vždy objeví, jak je Miluna slabá, unavená. Připomíná mi hyeny, ty také čekají na slabé oběti. Normální člověk by Milunu netrápil a našel si jiný objekt. A zamilovanost?
Ne, to není, to je chtíč.

Radka (St, 21. 8. 2019 - 15:08)

Tak to je hnus že mi vidíš jako hienu! Jenže když pominu to že je pro mě tak krásná tak mi k ní přitahuje stejná situace.Sama jsem teď plačtivá a doma to stojí za hovno,dusná atmosféra a nebaví mě tady být.Ale nemám kde jinde být.A jak si asi mám najít jinou,když budu každou srovnávat s ní a stejně to vůbec není snadný najít ženskou.O nějakou vyholenou chlapskou lesbu nestojím a o nějakou baculku maminu taky ne a zrovna tak ne namyšlenou fiflenu.Milunka je jedinečná,zajímavá,tak jiná než ostatní.Otík mi určitě chápe.Sany to máš výhodu jestli máš kam utéct,já právě nemám kam a jsem pomalu na prášky.

Lalla (St, 21. 8. 2019 - 15:08)

Je to tak jak píše Sany. Člověk si občas potřebuje odfouknout, od toho jsou kamarádi. To ale neí žádné utíkání, Radko

Sany11 (St, 21. 8. 2019 - 15:08)

To nemas treba nejakou kamaradku, kterou bys navstivila? Mne vycita tolik lidi, ze jim slibuju navstevu a zustane jen u slibu. Urcite by se i u tebe nekdo nasel.

teda (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

jestli jsi byl návštěvníku zamilovanej, tak Radku pochopíš. Asi nebyl? Miluna dřív používala stejnou taktiku

Sany11 (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Zdravim vsechny. Koukam, jestli Miluna nemela pravdu s temi znamenimi. Jak jsme vsichni ti blizenci (i Alice, Jirka), tak opravdu je nejake blbe obdobi pro nas. Taky porad resim problemy a nema to konce. Ale co muzeme delat, musime to nejak prekonat.
Tak vsichni hlavu vzhuru, bude lip!!!! Musi. ;)
Milco, ze jsi z toho zvracela, to se muze stat kazdemu, z toho si nic nedelej. I zes to obrecela. Prace v nemocnici a zvlaste na interne je tezka a clovek se musi casem obrnit, ale ty jsi zatim zelenac. ;) Tak snad to tam kolegove pochopi.
Ali, obcas si clovek musi odpocinout od vseho, i od rodiny, ja taky obcas zdrhnu. :-) ne nadlouho, ale i to staci.
Radko, ty bys mela Milune opravdu dat pokoj, je to nanejvys sobecke, co prave delas. To nema s laskou nic spolecneho.Naopak.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 14:08)

Ano je to sobecké. Vlastně jsou si s Milunou podobné. Ale teď by měla nechat Milunu na pokoji. Ale ona doopravdy čeká a ví, kdy takzvaně udeřit.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 13:08)

Tak ještě jednou. Co ty jsi za pako? Dej jí pokoj, nevidíš, že má starosti sama se sebou? Nekomplikuj Miluně ještě více život. Nemá o tě zájem pochop to!

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

Co ty jsi za pako? Dej jí pokoj, nevidíš, že má starosti sama se sebou? Nekomplikuj Miluně ještě více život. Nemá o tě zájem pochop to!

Reklama

Přidat komentář