Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Jirka (Ne, 25. 9. 2016 - 22:09)

mě manželka ráno na záchodě stál jsem u zrcadla a měl připravený kapesníky hrozně se aštvala proč jsem si neřekl večer.

Petr (Ne, 25. 9. 2016 - 18:09)

dnes mě přistihla...Příště požádej ať ti ho vyhoní sama, pak si pohraj s ní a budete oba spokojeni.

stařec (Ne, 25. 9. 2016 - 17:09)

ano jsme spolu,ale ona ráno...Je to píča a zkouší kam až může zajít aby tě mohla ovládat .Asi bych se jí zbavil ,zachvíli jí bude vadit všechno mimo peněz.

Alex (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

byvate spolu? a oralik na...ano jsme spolu,ale ona ráno nechce ano orál,nic intimního,mrzí mě že semnou nemluví jako bych provedl něco hrozného,zkoušel jsem na ní mluvit,že jí to vysvětlím,ale ona ať jí nechám být a jdu si to klidně udělat znova,když jsem takový pr...e

Rado (Ne, 25. 9. 2016 - 08:09)

dnes mě přistihla...byvate spolu? a oralik na rano je zla voľba? :)

Alex (Ne, 25. 9. 2016 - 07:09)

dnes mě přistihla přítelkyně v koupelně,akorát jsem stříkal,udělala mi hroznou scénu,že jsem prase a proč si honím,když jsme večer měli sex,ona totiž ráno nikdy sex nechce a na mě to prostě příšlo ,teď semnou nemluví

Lukáš (So, 24. 9. 2016 - 09:09)

S bráchou jsme dvojčata a tak jsme se všechno učili a dělali společně, nebylo tomu jinak i s honěním. Jak jsme přišli na jeho slasti využívali jsme každou příležitost. Se středu býváme sami doma, rodiče dlouho v práci, ségra má kroužek a tak odhodíme taška vše slíkneme a hurá do koupelny. Jenže ségře odpadnul kroužek a když přišla domu šla do koupelny.Měli jsme pouštěnou sprchu a jak jsme si užívali vůbec jsme ji neviděli. Stihla si nás i natočit a ted nás vydírá.

ne (So, 17. 9. 2016 - 16:09)

Přistihnout někoho při onanii by představovalo neideální představu lásky a krásy a znázornilo jen negativné stránky lidského života.

LeMontaine (So, 17. 9. 2016 - 15:09)

Taky přihodím zážitky, i když je to už dost dlouho.
Mě skoro přistihla máma, stál mi pták a já stál v pokoji u okna. Slyšel jsem si přijít, takže jsem nehonil, jen viděla mě s kalhotami na půl žerdi a stojícím ptákem, otočila se o odešla.
A já si pro změnu přistihl taky a ani se toho nevšimla: já byl u PC ve svém pokoji, ona ležela v mé posteli a dívala se na TV (na druhou v obývaku se díval táta, tak šla máme k mě). Já jsem ji nevnímal, ale najednou se od PC otočil a ona si jezdila prsty přes kalhotky a nevšimla si mě, tak po chvíli jsem se radši otočil zpět k PC a dělal, že nic nevím.

prosííím (St, 11. 12. 2013 - 22:12)

Ahoj,ja pristihla svyho...ještě tu o Karkulce..

ivca (St, 11. 12. 2013 - 19:12)

Ahoj,ja pristihla svyho brachu kdyz jsem se vratila vecer domu. Nikdo nebyl doma. Tak jsem se vratila dost pozde,sla jse do koupelny se umyt. Kdyz jsem otevrela dvere,stal tam bracha uplne nahej. Oba jsme strnuli. On tam stal v pozoru s pindourem v ruce a zrovna mel pretazenou tu kuzicku. Docela me prekvapilo,jak je ten jeho pindik drobnej,asi to bude i tim ze bracha je celkove vyzablej. Ma ho desne ouzkej a ani moc dlouhej neni. Ale kulky ma jako dospelej.Nevim co do me vjelo ale prisla jsem k nemu a zacla si mu hrat s kulkama. Chvili koukal prekvapene ale pak zacal zase honit az se udelal. Pak jsem ho pustila a odesla. Bylo to takove spontalni. A pritom desne vzrusujici. Musela jsem si to potom taky udelat ale samozdrejmne sama bez nej.

tulipán (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

mravní hlídka je blb jako Zeman, (to je zn. kvality)

souboj titánů (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

Sobotka a Zeman, první sežral Šalamounovo hovno, druhý by mohl být talismanem Hurvínka. Jmenovat Hňupa na Min. zahraničí to je výsměch republice

Jarka (So, 7. 12. 2013 - 05:12)

Ahoj,ja taky nechtene pristihla kluka od nas ze vsi. Byla jsem v lese se psem a na dalku jsem uvidela neco barevneho. Az kdyz jsem dosla skoro k nemu tak jsem si vsimla co to je. Mel totiz na sobe cervene gumaky. Stal opreny zady o strom,zavreny oci a honil si ho. Chvili jsem ho pozorovala jak si to dela. Mela jsem chut tam jit a dodelat ho ale na to jsem nemela,tak jsem ho jen pozorovala. Kdyz se udelal tak jsem se sebrala a sla dal. Akorat kdyz me zahledl tak ho rychle schoval.

Braňo. (Čt, 28. 11. 2013 - 13:11)

Áno, bol som v tom najlepšom a môj výstrek sa už blížil.V tom vošiel do izby môj mladší brat s kamarátom.V momente sa zaškerili, sadli si oproti a brat zahlásil, ty brďo to si pozreme.Civeli na môjho vtáka a ja na nich.Priznám sa že v tom momente mi to bolo úplne jedno.Môj cieľ bol dosiahnuť krásny orgazmus a poriadne sa vystriekať, čo som ostatne aj urobil za ich asistencie.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

Stydim se, ale nemuzu prestat. Pred mesicem u nas prespal 15lety syn kamaradky. Prisel se na neco zeptat zrovna ve chvili kdy jsem si to delala. No okamzite mu vylezl ze slipu ven. Ja jsem sla k nemu jenze on se neudrzel a zacal na me sahat a tisknout se. Ja jak jsem byla vzrusena tak kdyz se me dotknul tim ocasem tak jsem proste roztahla nohy a on me vystrikal. Bylo to krasny protoze on to proste prozival a vzdychal. Ted ale chodi kazdy den a chce soulozit. Ja teda chci taky, ale bojim se jak to skonci.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

Stydim se, ale nemuzu prestat. Pred mesicem u nas prespal 15lety syn kamaradky. Prisel se na neco zeptat zrovna ve chvili kdy jsem si to delala. No okamzite mu vylezl ze slipu ven. Ja jsem sla k nemu jenze on se neudrzel a zacal na me sahat a tisknout se. Ja jak jsem byla vzrusena tak kdyz se me dotknul tim ocasem tak jsem proste roztahla nohy a on me vystrikal. Bylo to krasny protoze on to proste prozival a vzdychal. Ted ale chodi kazdy den a chce soulozit. Ja teda chci taky, ale bojim se jak to skonci.

paka (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

me jo

:) (Čt, 21. 11. 2013 - 11:11)

Já jsem včera chytl ségru jak si hupská na robertku =D

tak já se ztrap (St, 20. 11. 2013 - 17:11)

v 10 před kámoškou málemona tehdy ... spadla z lešení které bylo bohužel do mého pokoje kudy jsem často zdrhala ...nečekala bych jí tam ale pamatuji si to ani já tomu tenj´krát nerozuměla co mně to nutí a co dělám ....je mi už 40 ha ha ha

Reklama

Přidat komentář