Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 11:08)

:-) no tak

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 10:08)

Klárko, přizabiju tě. Vůbec bys neměla učit Nikolku chlastat. A vinný střik už vůbec ne. Ten je zákeřný. Praskla mi z něho ledvina.

Host (Ne, 18. 8. 2019 - 12:08)

A co jsi dělal ty v těchto letech? Mne bylo patnáct a znal jsem a vyzkoušel všechno. Cigarety v deseti, alkohol mi táta dával ochutnat už v první třídě a holky jsem měl taky ve věku Kláry. Hraješ si na moralistu a sám máš kila másla na hlavě. Ale nebudu tady otevirat problém tvé matky. Nehodí se to sem.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 17:08)

Já bych ty děvuchy chtěl hodně, jenže nemám Klausúv příjem ( když byl ještě presidentem) abych byl pro ně zajímavý. Zeman ten sice příjem má, jenže toho více než medvědí ucha zajímá to, proč málem z Varů na Hrad dělali becherovod.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Je to z jiného soudku. Já jsem začal čvaňhat ve svých dvanácti letech a to dost silně. Jenže ty špínky se tehdy dali koupit, žes trafikantce řekl, že to máš pro fotra a na věk se tě vůbec neptala. Akorát jsme to nemohli čvaňhat na náměstí, jak to dnes mladí otrle dělají, protože by nám každý chlap tu špínku hned urazil od huby, takže jsme chodili čvaňhat tajně za hřbitovní zeď. Zkouško pro šlukování byla říkačka:" KAŽDÝ SPRÁVNÝ KUŘÁK MÁ ŘÍCT DESET SLOV, NEŽ VYPUSTÍ Z HUBY KOUŘ" To jsem plnil bez problémů, jenže ve čtrnácti letech mě to čvaňhání přestalo bavit a od té doby jsem nekuřákem.----------------Jak chodím na homodrbárnu, tak mě tam fascinuje svými hláškami jeden mladý sedmnáctiletý Liberečák, který na otázku, zda se dá homosexualita naučit napsal. "SAMOZŘEJMĚ, ŽE SE TO DÁ NAUČIT, VŽDY JSEM CHTĚL BÝT BISEXUÁLEM A TAK JSEM NA RODIČÍCH VYŠKEMRAL, ABY MI ZAPLATILI TEN KURZ, KTERÝ TRVAL PO DVA ROKY, A TEĎ PO ABSOLVOVÁNÍ TOHO KURZU JSEM ČIRÝM A NEFALŠOVANÝM BISEXUÁLEM. Krásný to geg, i když tu Jakub psal překrásné gegy, tak taková cipovina by ho určitě nenapadla. Jenže můj oblíbenec Jakub jako čirý heterosexuální kluk by na takové stránky vůbec nezabloudil, a tak by takový geg ani vytvořit nemohl, i kdyby tisíckrát chtěl.

Miška+Klára (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Trávíme spolu poslední den a maminka Kláry už je na cestě. Dnes už budeme jen tak spolu. Včera jsme dlouho seděly u ohniště ,opekly si buřty a něco i vypily,Nikola taky zkusila vinný střik a nebylo ji nic a naopak měly jsme suprový večer. Ráno jsme se všechny holky vyčuraly u ohně a každá jme měly hodně plný bříška a Klára dělala největší proud okamžitě a my ostatní menší, baculky nám to pouštěly méně rychle ,ale taky do velký loužičky. Chci vzít ještě holky tady kousek na houby,aby si vzaly domů,tak vyrazíme kousek k Dyji na žampióny za bývalým statkem. Je tam louka a je jich tam prý plno.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

Bajka je pohádka, kde zvířata vystupují jako lidé. Autor tu bajky nepíše. To by Klárka a Miška musely být fenky, aby to byly bajky.

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 08:08)

Nevím, možná bych měl na myslivečkárnu zajít.--------------------------------Zdeněk Mysliveček (13. září 1881 Pelhřimov [1] – 11. března 1974 Praha) byl český neurolog a psychiatr, profesor Karlovy univerzity.Zdeněk Mysliveček (13. září 1881 Pelhřimov [1] – 11. března 1974 Praha) byl český psychiatr, profesor Karlovy univerzity.---------------------Zlí jazykové o panu profesoru Myslivečkovi tvrdili, že se od svých pacošů odlišuje pouze bílým pláštěm------Svěrák měl pro film Jáchyme, hoď ho do stroje živoucí předlohu, byť udělal z MUDr Chocholouška jenom docenta, aby to nebylo tak okaté.

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 01:08)

Jo tohle tady chybělo. Tony u lékaře jsi nebyl viď ?
A Luci ty by ses měla vrátit ke svým psům a afričanům

no (Ne, 18. 8. 2019 - 09:08)

víš, tohle je aspoň život než ty tvoje bajky

Tonda Vlas (Ne, 18. 8. 2019 - 00:08)

luci, ty jsi vždy správňácká, což nedovede pochopit nábožný Jirka, ale na druhou stranu si vyšinutý multinick Zkoumal myslí, že my dva jsme jedna bytost. On tu píše báchorky i pod ženskýma jménama a myslí si, že jelita mu to sežerou i s navijákem.--------------A nábožný Jirka nikdy nepochopil, proč tě luci mám rád. Jsi prostě správńácká a tvé příspěvky jsou jaderné a výstižné.

luci (Ne, 18. 8. 2019 - 00:08)

Prostě ráda experimentuji , nedělám drahoty a nazývám věci a události pravými jmény.

No (So, 17. 8. 2019 - 23:08)

Holky asi už spinkají s vyčůranými pipinkami.

luci (Ne, 18. 8. 2019 - 00:08)

Já už ji mám i vymaštěnou . Chlápek mi nasadil obojek , utáhl vodítka a dosáhl svého , potom jsem "viděla " kluka . Můj na to civěl a uspokojil se.

Robin (So, 17. 8. 2019 - 19:08)

Kdepak asi Miška s Klárkou čůrají? Tipuji někde u stromu poblíž ohně a obě mají z pipinek rychlý vodotrysk.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

A ty jsi Míla - babka

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 10:08)

Takže starej dědek to je jasný.většina nicků.

Jitka (So, 17. 8. 2019 - 10:08)

A jak jsi na to přišel ? Jestli tím dědkem jseš ty?!

Bob (So, 17. 8. 2019 - 09:08)

Kde jsou Míša a Klára? Děvčata,nespěte. Vstávat,vyhrnout pupinky a čůrat!

Tonda Vlas (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Nechte Klárku a Mišku na pokoji. Nebo je votrávíte a už sem psát nebudou.

Reklama

Přidat komentář