Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 21:07)

Slídile nade mnou tebe kopla do gebule kobyla! Neskákej po diskusích a nesleduj druhé!

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 17:07)

Hrabe ti?

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 16:07)

Ale největší sráči jsou řidiči, to je zase pohled cyklisty.

Petr (Ne, 27. 6. 2021 - 12:06)

Také bych chtěl vozit na zádech nějaké dámy

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 12:06)

Ale největší sráči jsou řidiči, to je zase pohled cyklisty.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 19:06)

Jdi si brečet na jiné vlákno

J. (Ne, 20. 6. 2021 - 14:06)

Jsem kluk a s jízdou na koni zkušenosti nemám.Ale někdy blbneme s kamarádem,když já si sednu obkročmo na jeho břicho a dovádím.Simuluje to trochu jízdu na koni.Je hezké,jak sebou hází a snaží se mě shodit,ale nikdy se mu to nepovede.Je to fakt vzrušující.

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 22:06)

A co takhle nějakou zkušenost se ženou?

ytong (St, 17. 3. 2021 - 05:03)

Já mám 180 koní a to je žrádlo,když si to ženou-230km/hodinu !

Znám (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Ty Ytong, ty můžeš se svou hlavou řídit dětské kolo a to hodně daleko od lidských obydlí, nejlépe někde v pískovně.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

Konečně ti to někdo napsal na tvrdo,zasíráš všechna vlákna blbejma kecama a myslíš si,jak si vtipnej

liftcarry (St, 25. 11. 2020 - 13:11)

Ja jsem si na 100% jisty ze zeny jezdi kone proto, ze je to vzrusuje- ta nadvalada nad konem, ten posez../ ty keci o lasce k zviratum....-)) / co je to za " laska" kdyz toho kone trapite a sedite na nem..

Ja si pamatuju ze kdyz me uz skoro dospivajiciho kluka 11-12 leteho jednou v bazenu nosila na ramenou kamaradka, ktera byla dost silna a vzala me na ramena a nosila me- malem jsem ejakuloval...ten pocit citit jeji krk v rozkroku, obcas se ponorila, obcas se vynorila...jeste dnes kdyz si na to vzpomenu mam erekci.-)) pak jsem nesl ja ji a to byla take zabava.-)

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 17:03)

Jako kluci jsme si s holkama občas hráli na koně. Už tehdy si na nás holky sedaly rády a s potěšením. Pořád hledaly záminku, jak si na nás sednout a vozit se nám na zádech. No, a že už tehdy nám na zádech pěkně rozkrokem rajtovaly. Také občas došlo i na výměnu rolí. Takže i já se přiznám , že už tehdy to byl pro mne dost vzrušující zážitek, když jsem seděl takto na mé spolužačce a ona mne vozila, tak se přiznám, že už tehdy se mi postavil. Ale je pravda, že v dětství jsme to brali asi jinak.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

Jeste,ze se obcas vynorila:)

A oním ondra (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

No mě se při jízdě na koni postaví a i jednou jsem stříkál, ale je pravda že jsem myslel i na něco jiného ale to houpání mě ho vždy postaví a říkejte si co chcete ví chlapi co by stě sedli na koně a hned dole zlomení jen by šel chůzí, chytrák miluji co neví a u holek se nedivím a věřím tomu.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Tak nošení na ramenou může být pro ženy vzrušující. Vždyť se přitom třou rozkrokem o krk

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

hm,si pěkně vzrušivá a jak se brzy uděláš s klukem?

Dája (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

V sedmnácti jsem se na koni při jízdě na lehké procházce udělala poprvé až jsem byla mokrá v oblečení. Pak jsem to praktikovala často a téměř pokaždé až do mokrého vyvrcholení. To už jsem si preventivně dávala na jízdu malou plenku do těch partií.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Mnóó, přiznám se, že když si mi spolužačka sedla na ramena a já měl za krkem ten její hříšný rozkrok, tak se mi pořádně postavil.
Bylo to na koupališti a hráli jsme tu hru, že nám holky seděly na ramenou a jedna druhou chtěla shodit do vody. Takové jakoby kohoutí zápasy, oblíbená hra v bazénu.
Když jsme pak šli domů, tak jsem ji nabídl, že ji kus ponesu na ramenou. Nakonec jsem ji nesl až před dům. Vzrušení holt hory přenáší.

Návštěvník (St, 18. 3. 2020 - 22:03)

Také jsem jednou nesl na ramenou kamarádku v legínách. Nesl jsem ji ze školy, lidé se za námi otáčeli, ona byla docela kus, měla krásnou prdelku a jak na mně seděla, tak se mi při chůzi tím pádem třela pipkou o krk. Když ze mne sesedla, měla vlhký rozkrok a já vlhký krk :-)

Reklama

Přidat komentář