Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ha!!!!! (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

A mnich chytil do ruky rybu a pronikl její duší do věčnosti. Ohrada bez brány... 1997

Ha!!!!!! (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

Ale odkaz na knihu chválím, koupím, přečtu, dík

Ha!!!!!! (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

Líbí se ti můj nick? Chceš bitku jako Zkoumal??? Kocour už by neváhal

Zkoumal (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Ha, ten dostal po čuni minule . Klidně si to zopakuju jestli nemel dost.

Znaleck (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

Tvůj nick je ojetý hovado. Ok,chci,ale po svých neodejdeš,trubko černá. Tak kde!

Ha!!!!!! (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Ty šmejde rudej. Můžu já za to, že jsem opálenej??? To byla podpásovka, to jsi se mě dotknul

Znalec (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Ty jsi opálenej odjakživa. Tak si to řekneme.

Ha!!!!!! (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Na stejném místě jako se Zkoumalem. U nás v Berouně. Ve 14hod. Přesně. ale nepočítej s tím, že dostaneš jako Zkoumal flastr, panáka, kafe a štrůdl. Štrůdl totiž došel, manželka se kvůli vám nepřetrhne

Hosting (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

A to píšeš o sobě? No tedy jsi minimálně na ústav!

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 12:08)

Chudaku

Asi (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

máš @ pravdu. Pak to ale není dědek ,ale člověk kolem třicítky čtyřicítky z LIberce a možná někomu uniklo, ale Johnny zde na všechny postavy a obsah udělal podle mého docela trefný výklad. Stačí nalistovat pár stránek zpět. Ať se tím tedy Libor odpoutá od svého těžkého. Já s tím nemám problém.

Miška+Klára (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

Tak si z nás udělal někdo legraci. Čekáme tu už tři čtvrtě hodiny a Standa se neobjevil. Jdeme domů.

No (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

Jestli máte s sebou baculu a pipinu, tak byste si mohly dobře vydělat. Taková prázdninová brigáda. Určitě tam budou nějací kamioňáci a ti by za honitbu zaplatili. To už máte nacvičeno z minula. A příběh by se Liborovi někam posunul. Nebo se tady uzíváme nudou

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

A vy jste předpokládaly, že se objeví? Naivky! To jen Klára měla z prdele kliku,že narazila na Libora. Jinak jeto zde samý úchyl a fantazie.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 08:08)

Jasný.Ze začátku to bylo psaný úplně jiným jazykem.Potom jakoby zestárly o třicet čtyřicet let bez fantazie.I tam Míla ze začátku jak mladá holka a teď jak babka.Po upozornění že takhle mladí dnes nemluví tak se to zas trochu poupravilo ale pořád je to poznat že to píše nějaký starý dědek.Píše za několik postav.Nejhorsi je že nemá moc představivosti a hodně se opakuje.Tak asi moč neudrží on a je v mokrým celý den.Protože holky jsou pořád pochcaný a nebo nemocný.

@ (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

jestli je pravda,co psal Libor Tonnymu,pak to píše jeden člověk.Přečti si jejich dialog.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

zajímavé

a tady Míla (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

první příspěvek této postavy: (tuším strana 23)
Míla (anonym)
Když potřebuje holka hodně na záchod tak si instinktivně drží pipinu rukou, pokud není možnost se kde vychcat. Na to někteří kluci hřeší a ono je fakt, že taková holka se do několika málo minut stejně vychčije a když není poblíž záchod, tak to pustí venku a pak je jí opravdu jedno jestli někdo čumí nebo ne. Jednou si toho všiml jeden kluk a tak šel za mnou,ale to jsem zaregistrovala až v situaci,kdy jsem se chystala to u prvního stromu pustit. Zastavit to už nešlo,bylo to kritický, tak jsem si schovala obličej do dlaní a do klína ale zpode mne to urgentní chcaní viděl celý.

Jitka (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Proč by s esem neměly kopírovat staré příspěvky? Tobě nepřijde zajímavé zamyslet se nad tím, zda to skutečně píše jeden člověk nebo více lidí? Nebo pak jak se ten jeden člověk vyvíjí? Jak uvažuje o mladých lidech, o sexu? Vždyť o tom to tady je, ne o planém přitakávání. Nebaví tě odkrývat neznámé?

Host (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Jj ok,ale nevidím důvod proč to sem nyní vkládat. KLára o tom psala sama ,že to byla její první piss zkušenost a dnes už to je vývojově ten příběh někde dál a nejde zde primárně jen o společné čůrání.

Reklama

Přidat komentář