Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 13:08)

špatně čteš. zemřela při porodu

Míla (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

Nikole je jedenáct a bylo ji v červnu. Čtu podrobně.

aha (Ne, 11. 8. 2019 - 14:08)

tak ty nejsi Liborova postava, ty jsi fakt hloupá. pokus se číst ještě lépe, co autor Libor napsal. celkem nám tady lezeš na nervy. prudíš fajn lechtivou diskuzi

Jarda (Ne, 11. 8. 2019 - 00:08)

Miška má krásnou píčinku a jak to z ní čůralo,to bylo Boží ! Sledoval jsem ji za keřen a hned jsem se udělal rukou stejně rychle jak dočůrala,hned to bylo hotovÿ. Super ko%ka!

Honík (Ne, 11. 8. 2019 - 00:08)

Já bych se taky neudržel a hned bych si ho vyhonil dřív než by se vychcala. A ty Míšu musiš tedy znát,když víš,kde čurá. No já bych byl z ní na větvi.

! (So, 10. 8. 2019 - 22:08)

Už se vyčuraly!

Host (So, 10. 8. 2019 - 21:08)

Klára nebo Nikola a Miška asi už chčijou u stromu a dělají proudem své loużičky. Moc rád bych se na jejich "baculky" díval jak to stříkají ze sebe

Miška (So, 10. 8. 2019 - 19:08)

Děkujeme. Klára byla s Liborem venku a teď budeme na zahradě grilovat. Okolo byla bouřka,snad počasím vydrží. Vice později.

Dan (So, 10. 8. 2019 - 15:08)

Klára,Nika a Miša jsou suprový. Jen tak dál!

Jinak (So, 10. 8. 2019 - 13:08)

Gita Mila, Ikk, Hynek jsou také součástí příběhu. Doufejme, že opravdu, ale opravdu takto úchylné matky neexistují

Gita (So, 10. 8. 2019 - 12:08)

Víte hovno o životě,hlavně že vy jste zapšklí úchylný individua někde v domově důchodců ,co si u toho honí péra!

Josef (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

Nenadávej,chvíli ho pusť a podívej se třeba z okna.A jestli jsi žena taky jdi ven a někde u keříku to vypusť to ti udělá dobře.Nezapomeň na kaťky ať je nemáš mokrý jako holky tady :-)

a (So, 10. 8. 2019 - 13:08)

ty si dej bacha ať nepřijdeš o roli, vulgaritu a gresivitu ti Libor trpět nebude

Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 11:08)

Míla je úplně pitomá.Holkam porad něco je to je zvláštní.A neudrží moč pořád maj mokrý kalhotky to nemají ani malé děti a tohle už jsou slečny.Pokud to nepíše nějaký starý smradlavý dědek jako svoji fantazii. Spíš by to na to vypadalo

píše (So, 10. 8. 2019 - 12:08)

přiznal se a dal sem několikrát i osoby, které mu byly již dávno žijící,, vzorem pro toto psaní

Gabina (So, 10. 8. 2019 - 10:08)

...a mj. Nauč se český jazyk.

Miška+Klára (So, 10. 8. 2019 - 07:08)

Vidím,že někteří kluci mají tady bujné fantazie. Já rozhodně nečurám tak jak tady píše JInoch a tedy kecá. Já čurám často i hodně a prudce, ale určitě ne minutu a víc a takovým způsobem, že bych nešla na záchod celý den. To bych byla mokrá už dávno, protože chodím za den několikrát . A jestli si kluci u těch fantazií uvolní napětí, tak ať si dělají představy. A nekakám s klukem a nikdy bych nekakala. Mně jeden kluk tak ublížil, že mně nepustil na záchod,když jsem nutně musela až se stalo to nejhorší, já měla až křeče a nevydržela jsem to,všechno to ze zadečku vylítlodo oblečení a on měl z toho snad i vzrušení a strašně mně tím ponížil a zklamal. Nechci na to vůbec vzpomínat. Klárka už je dobrá, byla čurat ráno na WC a já s ní,ale nekoukala jsem ji už na baculku,ale stačilo,že jsem slyšela jak její čurání jde už do záchodu normálně silně a je bez teplot a baculka ji nebolí a to je moc dobře. Ještě musí dobrat léky ,ale Libor psal, že už je na cestě a moc se na ní těší,.Snad dnes všichni prožijeme den v pohodě.

Míla (So, 10. 8. 2019 - 09:08)

Taky vám děvčata přeji pohodový den. Z těch ohlasů a sexuálních představ některých přispěvatelů si nic nedělejte. Jsou to opravdu jen jejich fantazie a na rozdíl od jiných mužů je de někteří dokážou napsat veřejně. Klárko užij si s Liborem hezké chvíle a pozdravuji vás všechny!

Milovník (So, 10. 8. 2019 - 06:08)

A já bych chtěl zase Mišku vidět kakat. Při představě, jak nasadí sveřepý výraz pořádně zatlačí a půlky se začnou rozevírat a pořádný hovínko jí vyjede z prdelky ho mám hned tvrdýho.

Jinoch (So, 10. 8. 2019 - 09:08)

Já jsem viděl Mišku i kadit. Byla na procházce u řeky a trochu hledala jakoby místo a tak jsem si myslel, že bude čůrat a za chvíli si vyhrnula sukni a kalhotky šli dolů a čůrala ale její zadek se našponoval a viděl jsem ,jak z něj začíná tlačit hovínko. Šlo ven pomalu a musela hodně tlačit,ale pak se to rozjelo a šlo to rychle ven a ještě z ní šlo několik řídkých hovínek několikrát za sebou. Ta musela ale potřebovat hrozně a v těle měla velký množství stolyce,která chtěla ven.

Reklama

Přidat komentář