Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Gabina (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

Pojedu do Kunžaku příští týden,to je skok od vás,nechcete se sejít? Moc,moc ráda bych vás poznala. Jste skvělý bytosti. Navrhněte kde,znám to tam,mám tam příbuzné. Díky moc.

Miška+Klára (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

Ještě odpovim Hostovi,Nikolce je opravdu jedenáct a měla narozky 22.června a tak by to opravdu nešlo. Ani společně čurat radši,protože bys pak asi byl vzrušenej a něco ještě chtěl a to ani náhodou. Vždyť je to ještě malá holka!
Jinak čuraní bylo dnes několikrát,ale tak normálně,nic kritického. Takže třeba zitra. Ráno bývá víc zajímavého. Já nejvíc čurala v poledne v Telči na záchodě v restauraci po obědě a baculka mně tlačila tak silně na čurání,že jsem pár kapiček pustila do kalhotek hned jak jsem zavřela dveře záchodu a pak jsem to pustila v podřepu hodně silně rychle ven. Nikola to neměla tak akutní ale chtělo se ji hlavně to druhý ,tak jsem ji nechala v klidu samotnou a nekoukala na její baculku jak jí to jde.

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

Ty jsi fakt dobytek, už to s tou pedofilií přeháníš

No (Ne, 11. 8. 2019 - 19:08)

zkouší ty prasárny. Nebo neví, že internet není tak úplně anonymní a každý je dohledatelný

Míla (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

Prosím? Kde holky mluví o pedofilii? Naopak důrazně zde chrání nezletilou. Dokonce zde ani nevystupuje v diskuzi,což velmi kvituji. Myslím,že jsi upad se svým hodnocenim.

@ (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

A čůrani dnes nebylo???

Miška+Klára (Ne, 11. 8. 2019 - 17:08)

To se skutečně bavíme,že jsme neskutečný. Ale prožily jsme super den. Libor už odjel a Klára byla trochu smutná.Ale už je ok. Tak si budeme užívat slunečný večer.

Míla (Ne, 11. 8. 2019 - 18:08)

Já se bavím taky,jak je Libor nachytal. Holky v pohodě,užívejte prázdniny a myslim na vás!

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Libor (anonym)
Odpověď na Ať Libor píše dál. Na rozdíl
Moc rád se s tebou setkám. Prosim teď ale nemohu. Unikl jsem pryč na místo,kde jsem se citil kdysi šťasten a kromě této komunikace jsem zcela uzavřen. Mám nějaké peníze a chci být tady dokud se nesrovnám. Už kvůli mamince a nalezení nové síly. Přečetl jsem si na tebe kontakty a uložil. Ozvuse. Nevim zda za týden,měsíc.... Tohle neni fejk co píšu, ani co píšu dál. Je to jen podle odžité skutečnosti dle reálných mist a ty osoby jsou některé fiktivní,ale děj z většiny pravdivý.
odpovědět
10. Červenec 2019 - 16:32

Tony (anonym)
Odpověď na Moc rád se s tebou setkám.
To chápu, tak to dělají spisovatelé, že sice vytvoří fiktivní postavy ale čerpají z pravdivých námětů. Já se stejně do výběžku znovu dřív než za šest týdnů nedostanu.
odpovědět
10. Červenec 2019 - 16:51

Tony (anonym)
Proto mnozí chtějí, abys v psaní pokračoval. Jasně, Klárka, Miška, ikk. jsou sice fiktivní ale reálný základ z tvých prožitků to má. Chyba je jenom v tom, že pocházím ze šluknovského výběžku a tak jsem po tom šel. Kdyby to bylo zařazeno jinam, tak už bych se tam v mém věku kvůli tomu netrmácel. ------------------A s tím Jakubem a dítětem: to se ti zcela nepovedlo. To jsi přepálil.
odpovědět
10. Červenec 2019 - 16:57

Libor (anonym)
Nepřepálil, ale vysvětlím osobně. Jediné co mohu uvolnit ze sebe a vnímám to u sebe v rovnováze, že Nikolka je dívka, co se narodila mamince už mrtvá a já si ji do příběhu vzal jako živou a Klárka ji ten životještě jednou zachránila. Nemohu víc, omlouvám se, rád se s tebou U Vladařů sejdu. Je to tam hezké na posezení, tak někdy po 20.srpnu? Ale kontakt si dohodnu mimo tento rámec. Mám k tomu dost důvodů a stejně jako ty ani já o nich psát nemohu,ale stran příběhu nejsou podstatné.

Míla (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Samozřejmě,že ty holky žijí. Něco o tom vím. Krejbichovi

Pavlína (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Ty holky žijí. Libor vás i mnoho ostatnich pěkně doběhl.

aha tak Mila j… (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Míla+ Tony (anonym)
No tak Tony v tomto s tebou zásadně nesouhlasím. Je vidět, že nemáš sebereflexi a cit pro Liborův problém. Buď ho opravdu nemáš nebo jsi zažil podobné veči a nelze o nich mluvit. Není tento příběh tak trochu i zrcadlovým odrazem tvých nezpracovaných odkazů z minulosti?
odpo

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

@ (anonym)
Libore já oceńuju odvahu se přiznat. Já bych to nedal. Ale piš.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 19:24

Iveta (anonym)
Libore a maminka byla skutečná? A rozhodně pokračuj dál. Děkuju za vysvětlení.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 19:42

Libor (anonym)
Ano skutečná a zemřela opravdu velmi nedávno, otec pocházel z Mimoně už nežije také a déle, u Dačic mám příbuzné s těžkou zkušeností Michaely- už je dospělá, u Mikulášovic máme chaloupku kterou miluju a tam jsem jezdíval za babičkou, to jsou reálné skutečnosti.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 19:47

Iveta (anonym)
Moc děkuju a věřím ti tohle. Pokračuj kdyby jen kvůli mně tak to má význam. Hlavně pro tebe.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 19:51

Fany (anonym)
Klárka,Mikolka,Míška a další.... Nenech je zemřít dneškem. Tohle je moc smutný rozuzlení a zlobím se na Johna,že tomu pomohl, ikdyž to tak určitě nemyslel. Já jsem už uronila reálné slzičky a je mi osmapadesát.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 20:12

Zdeněk 4 (anonym)
Libore nech to být a zajdeme radši na pivo.
odpovědět
9. Červenec 2019 - 20:17

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Děkuji (anonym)
Děkuji všem za cestu, kterou jste společně ušli s Klárkou, Miškou a dalšími. Nyní bude Klárka žít jen v mém nitru. Váš Libor
odpovědět
9. Červenec 2019 - 18:31

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 15:08)

Návštěvník (anonym)
Autor (anonym) Soňa......... lea lindrová Markéta.......Žaneta Franců Klára...........Klára Janoušková Vilík...........Vojtěch Baloun Libor......... Jan Potočný Nikola....... Nikola Janoušková Miška....... Michaela Batulková Ikk............. Jaroslav Kratochvíl Jakub........ Jakub Frolich Hynek..... Mudr. Jan Šmíd a další. Na motivy skutečně události. Osoby jsou fiktivní,jakákoliv podobnost s konkrétními osobami je čistě náhodná.
odpovědět
8. Červenec 2019 - 23:13

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 12:08)

Míla = idiotka

J (Ne, 11. 8. 2019 - 10:08)

Klára je gay,protože trtka s Liborem.

Miška a spol. (Ne, 11. 8. 2019 - 09:08)

Jsme tu všichni už vzhůru. Vidím,že kluci opět píšou sem své fantazie a dělá jim to dobře. Dnes pojedeme do Telče a pak Libor domů. On spal s Klárou v obýváku na rozkládače a já s Nikolou tady. Nikola potřebovala na záchod v noci a já taky,ale nechtěly jsme jim tam lézt a tak se nám nakonec hodil ten nočník,co jsem koupila Klárce a čuraly jsme do něj v pokojíčku. Nikola měla baculku hodně plnou a hned si ho dala pod ní a čurala opravdu hodně, půlku nočníku a já ho radši vylila z okna do trávy a pak jsem to pustila taky,šlo to rychle a prudce ale menší množství než u Nikolky. Klára si včera stěžovala,že lítá na WC a má průjem, ale nezvrací. Ono to mohla být reakce i na ty prášky. Psali to na tom letáku.No snad ji bude líp. Jsem zvědavá,jestli po ní Libor něco chtěl ,ale asi ne. Ona má baculku po zánětu a jestli měla tekutý kakání tak aby se jí při tom nechtělo znovu a nestala se nehoda. Když tedy maminka jí dala Imodium na to. Tak asi pojedeme do Telče a já se radši preventivně vyčurám před cestou a Nikola určitě taky. Mně se chce trochu a Niki říká,že taky. Tak jdeme čurat. Já čurala první a jem malý pramen a ještě jsem zatlačila a ještě jsem vyčurala druhý ,ale to bylo vše. Nikolka udělala krátký rychlejší pramen a pak dočurávala skoro po kapičkách taky málo.

Host (Ne, 11. 8. 2019 - 11:08)

Miško,koluk je roků Natálce? Čůrá krásně,ale jestli není malá. Klára neco psala,že je ona od ní starší. Do toho bych nešel,počkal bych si až bude mít věk. Mně je sedmnáct.

Majka (Ne, 11. 8. 2019 - 13:08)

Pokud si pamatuji správně,tak by jí mělo být 10 nebo 11 let. Takže opatrně. Čůrat s ní tak možná jedině,ostatní ani náhodou,jinak se dostaneš do maléru.

Reklama

Přidat komentář