Reklama

Kněz a žena ...

luci (Čt, 15. 8. 2019 - 10:08)

Jedině láska k bohu , láska platonická je láska nenaplněná . A nebo neustálé čekání a doufání , když pán bůh dopustí i motyka spustí. Ale je to vzhledem k naší životnosti a tudíž časové omezenosti pošetilost . Ale proti gustu , žádná disputace.

15.8. (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Zámecká paní,pěkně napsáno.Může být žena nemocná láskou? Je možné, aby nenaplněná láska měla takovou sílu? Může člověk na lásku i zemřít? Ano může.

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Peru se s tím, protože mi chybí a na druhou stranu mu nechci stát v jeho cestě a pokoušet ho. Asi to nechám tak jak to je a děj se vůle Boží...

Helena (St, 14. 8. 2019 - 22:08)

Daisy a kolik je let Tobe a tomu knezi? Zalezi na tom co jsi mu v tom dopise vsechno napsala a jak on to vzal,nevim jak jste spolu travili cas a jak te bral on,maji toho hodne a hodne lidi jim projde v zivote,zkus se s nim zkontaktovat a uvidis jak se zachova je to knez nemuze te odmitnout....

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Vím kde je. Je to docela daleko. Jsem přesvědčená, že bylo mezi námi něco víc (vzájemná sympatie, přitažlivost). Je to kněz, tak ho musím nechat být, i když mě to trápí. Kdybych se mu ozvala, bylo by to asi ještě horší. Musím se s tím nějak vyrovnat a ho nechat v klidu dojít do nebeského království..

Helena (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

zavolej mu a omluv se mu pochopi to a zeptej se ho kde ted je a sejdete se a popovidejte si o tom vsem

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Naivně jsem si myslela, že se ozve sám.. Nechci být vlezlá.

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Máme na sebe tel. i mail adresu. Napsala jsem mu v dopise poděkování za všechno co pro mne udělal, a že jsem se zamilovala.. Docházela jsem k němu co 14 dní, povídali jsme si o všem o Bohu i o osobních věcech, on chodil k nám na večeře. Byla jsem loni na operaci a on mi volal jak mi je. Než se odstěhoval, tak jsem mu dala ten dopis a tím jsem to po....

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 20:08)

Taky jsem mu napsala dopis, nedokázala jsem mu říct do očí, že jsem se zamilovala. On mi odpověděl, že je všechno v pořádku, ať mi Pán žehná.. A tímto to skončilo. On se odstěhoval a mně je hrozně smutno. Chtěla bych vědět jak se má, vidět ho, slyšet, obejmout, nevím co dělat..

Helena (St, 14. 8. 2019 - 20:08)

Myslim ze ho muzes najit pokud vis jak se jmenuje,a zkontaktovat se s nim ale zase zalezi na tom jak te bere on ... a co jsi mu vsechno napsala

Helena (St, 14. 8. 2019 - 19:08)

ja porad miluji jedno kneze a ten mi zustane v srdci do konce zivota,tomu knezi jsem to I napsala neresi to a nadale se se mnou styka,kdyz prijede tak se normalne bavime smejeme se ale jak odjede tak je mi smutno,kazdy den na neho myslim,tak bych se ho rada dotkla,obejmula ale vim ze se to nikdy nestane jen o tom snim.... uz se tesim az zase k nam prijede neni to casto ma moc prace ale I tak jsem rada kdyz muzu byt s nim,poradte co by jste na mem miste delaly....dekuji za odpovedi Helenka

hanz (Po, 19. 8. 2019 - 15:08)

Ahoj Helenko,tohle je přežitek, který by se mněl co nejdříve zrušit. Kněží jsou lidé jako všichni ostatní. A potřebují lidské potřeby jako je láska a sex jako všichni ostatní. Ono se o tom moc nemluví, ale myslím že hodně z nich ten celibát někdy porušilo. Asi ti nic neporadím, ale chápu tě.Horší to mají jeptišky, který musí být panny.

Andrea (Út, 20. 8. 2019 - 09:08)

Jeptišky nemusí být panny.

luci (Po, 19. 8. 2019 - 21:08)

To myslíš vážně ? To asi chodí pořád na gyndu .

luci (Po, 19. 8. 2019 - 21:08)

To myslíš vážně ? To asi chodí pořád na gyndu .

luci (Po, 19. 8. 2019 - 21:08)

To myslíš vážně ? To asi chodí pořád na gyndu .

Daisy (St, 14. 8. 2019 - 14:08)

Já jsem udělala přesně to samé, musela jsem to ukončit. Akorát jsem se trápila. Taky jsme si sedli, navštěvovali se, povídali si, dokud jsem se nezamilovala...Nakonec odešel z naší farnosti, už je to nějaký pátek a pořád mi hrozně chybí. Mám nutkání mu napsat nebo zavolat jak se má, ale znovu bych se trápila, myslela na něj..

Daisy (Po, 12. 8. 2019 - 23:08)

Jaký je Vás všech názor na přátelství kněze a ženy? Myslíte si, že to jde? Možná by mohli odpovědět i kněží z této diskuse.

14.8. (St, 14. 8. 2019 - 19:08)

Mohli by odpovědět

Andrea (St, 14. 8. 2019 - 09:08)

... a kněží tady žádní nepíšou, psal tu jen otec Josef, ale ten už to taky vzdal.

Reklama

Přidat komentář