Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

fantomas (St, 13. 5. 2009 - 11:05)

Anebo z jiného soudku .. co je motivací někoho darovat sperma a riskovat že si to slečna za týden rozmyslí uvede otce dítěte a pak se sejdete u soudu a stanovení výživného :)))

Anebo jaká žena hledá na internetu když by si mohla lehce nějaký ten sex střihnout na firmením večírku či za jiné zcela anonymní situace bezproblémově a ještě s člověkem kterého si vybere dle sympatií ..

Anebo co to musí být za chudinku chlapa který tady nabízí sperma s vidinou těch 10 minut ufuněného štestí se slonicí která si normálně chlapa nenajde a klidně riskne budoucí rizika .

Anebo co je to za budoucí matku kterou nezajímá rodiná anamnéza otce , inteligence , předpoklady atd ... a prostě jí stačí že otěhotní

Anebo co je to za chlapa co zbouchne ženu a nepřemýšlí o tom do jakého života dítě přivádí zda jej slečna nebude mít jen jako nástroj pro získání příspěvků od státu atd ... či zda to třeba není prostitutka která si s bubnem vydělá víc ...

Anebo PŘEMÝŠLÍ TADY NĚKDO ?

Návštěvník (So, 9. 5. 2009 - 10:05)

Pokud máš zájem-napiš na email, cikan"chanov.cz Jsem Rom-albín.

Mato (Pá, 8. 5. 2009 - 11:05)

Ak mas zaujem napis na pivce"azet.sk

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2009 - 18:05)

katko, a proč někoho nesbalíš a nevyspíš se s ním? Bylo by to příjemné, přírodní a sama bysis ho taky mohla vybrat. akorát manžel by to nesměl vědět.

Luboš (Čt, 7. 5. 2009 - 09:05)

Ja ho klidne daruju.26 let,zravy je vyborny,Pardubicko Tel:773486902 Luboš

Jirka (St, 6. 5. 2009 - 12:05)

Tak si tam heleno nech nastříkat mrdku z hrocha.

helena (St, 6. 5. 2009 - 10:05)

O tom nepochybuj ty Vysoká Štangle!

Jirka (St, 6. 5. 2009 - 07:05)

heleno ozvi se mě 728776656. Jsem VŠ.

helena (Út, 5. 5. 2009 - 22:05)

Hledám,seriozního "dárce" spermatu.Veškeré náklady spojené s dárcovstvím hradím. Tel. 603502100

Návštěvník (Út, 5. 5. 2009 - 22:05)

Kdybys jsi "Hektore,či co jsi vlastně zač,alespon nelhal!!!!

hek.tor (Po, 4. 5. 2009 - 14:05)

Ahoj všichni . S velkým zájmem sleduji tuto diskuzi . Reagoval jsem na toto fórum vzhledem k tomu že jsem sám byl svědkem podobné životní situace v mém blízkém okolí . Asi bych opět ani nereagoval jen mně pobavilo několik zde prezentovaných polopravd či dokonce lží . Je důležité si uvědomit že jak zde správně někdo uvedl úspěšné dárcovství není vždy podmíněno sexuálním stykem i když je to pro oba partnery přijatelnější než s využitím služeb nějakého ""centra asistované reprodukce"" kde je sperma od dárce ihned aplikováno bez styku . Když jsem svou nezištnou nabídku prezentoval očekával jsem že pro většinu párů je právě tato asistovaná reprodukce jedinou přijatelnou variantou . Proto když zde někdo rozvádí hypotézy o nutnosti sexu či používá formulace ""jsem dárce spermatu"" má asi mylnou představu o vlastním procesu . Právní stránka věci je hned to nejdůležitější protože při tomto dobrovolném aktu jsou dvě varianty 1) dárce podstoupí výše uvedený postup s asistovanou reprodukcí kde je ovšem proveden záznam tak jako u každého zdravotního úkonu a tím v případě otěhotnění existuje doklad který přímo spojuje otce s dítětem a to nese právní nároky . Pokud taková matka začne v budoucnu klást nějaké nároky neexistuje pro otce jiná varianta než platit jelikož zákony na ochranu práv dítěte zde platí . Druhá varianta je ta podstoupit pokus o otěhotnění anonymně což lze pouze formou styku .. tento předpokládá opakování a ve spoustě případů při tomto opakování ona anonymita vyprší jelikož se lidé za tu dobu poznají . Co je důležité je že každá matka by měla perfektně znát zdravotní stav daného dárce a to i s ohledem na dědičné choroby v rodině atd . Tedy je představa nějaké ""rychlovky"" na základě emailu na internetu naprosto mylná a je třeba si všechny věci ujasnit a nalézt pro daný pár i dárce ideální cestu . Pokud má některá žena dívka či pár reálný zájem určitě rád pomůžu třeba jen radou či předáním zkušenosti . Jak jsem uvedl jsem zdravý 30 let ženatý s fajn manželkou která jakožto zdravotnice může přispět také nějakou tou radou ... více tedy emailem na hledam.te.ted"seznam.cz

josef (So, 21. 3. 2009 - 14:03)

Já ti dám sperma,napiš kontakt na sebe,nic za to nechci,j

Jenda z Ostravy (So, 21. 3. 2009 - 14:03)

Dám sperma každé ženě,napiš na tento email.olxo"seznam.cz

Katka (St, 18. 3. 2009 - 21:03)

O tom nepochybuj úchyle OK?

Jakj"seznam. cz (St, 18. 3. 2009 - 18:03)

Napiš mi Katko.OK

Jakj"seznem. cz (St, 18. 3. 2009 - 18:03)

Napiš mi Katko.OK

Katka (St, 18. 3. 2009 - 12:03)

Hledám dárce spermatu, zaručuji a očekávám disktrétnost a serióznost stejně jako výborný zdravotní stav. Nejlépe Praha nebo střední Čechy.

Jarda (Pá, 13. 3. 2009 - 13:03)

04 a 31 jste pošahaní otrapové,co neví co píší a do mě máte daleko.Nehrajte si na něco na co nemáte a co nejste.Jste jen to co jsem napsal a kam jsem Vás poslal,tak tam mě nenajdete ani omylem.Tam patříte Vy.Holky a dámy pište a volejte.

Návštěvník (Pá, 13. 3. 2009 - 11:03)

Pro Jardu, na škeble nepůjdu, mám velké obavy,že bych tam mohl potkat tebe!!

Milan (Pá, 13. 3. 2009 - 06:03)

Jardo, ty seš fakt retardovanej dement. Zkrátka si ho vyhoň do sklenky a pak to vylej do hajzlu nabo polkni.

Reklama

Přidat komentář