Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

yyy (Út, 13. 8. 2019 - 14:08)

Ok. Tady nikdo neví už kdo je reál a ne. Sorry.

Miška+Klára (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Tak někdo tady zase píše místo mně. Kluka z Pacova bych chtěla,pokud by byl hodný a měl rád mně a mé zajmy a nejen moji nohu a to co mám mezi nohama. Noha mi nesmrdí,protože nejsem čuně a myju si je,ale ted mi trochu smrdí tou octanovou mastí jak ji mám zavázanou. Uż chodím lépe a ani velký otok nemám. Pojedeme se koupat odpoledne a snad se to tou vodou upraví.

Miška (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Nožka mi nesmrdí, já si ji utřela tady do listů jak pěstujeme zelí. A až Ikk zase přiveze kachnu, tak si ji dáme s tím zelím

Adam (Út, 13. 8. 2019 - 11:08)

Klárko a smrdí Mišce noha?

Miška (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Ne,tam je to samý úchyl

Host (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Miško tu tvou nožku bych moc rád taky ošetřoval. A i to co máš pak dál nahoru mezi nožky. Tam bych tě ošetřil nejvíc a udělal bych ti injekci ze sebe z mého pundíka a vpustil bych to tebe celou
svou léčivou dávku. Chtěla bys kluka z Pacova?

Míla (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Dobré ráno děvčata. Vidím,že jste vzhůru a na nohu si dej chladivou octanovou mast nebo konopnou mast a zavaž si to. Dnes bych do bazénu být tebou nejezdila. Ta noha chce mít klid a radši bych si došla na rentgen. Máš to oteklý hodně?

yyy (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Zas ti hrabe v hlavě pomatenče? Nestačilo? Doma si taky povídáš s televizí?

Host (Út, 13. 8. 2019 - 12:08)

Tobě hrabe ty demente. Pro tebe a ostatní pochybovače : IP 238635
Aby sis konečně uvědomil,že mně nemáš strkat do jedné kasty.

Honza (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Míšo dej si na tu nohu ocstanovou mast a moc na ni nechoď. Já bych se o tvou nožku staral,kdybys byla blíž, jako ten nejlepší doktor. A nejen o nohu, ale o celou tvou bytost.

Miška+Klára (Út, 13. 8. 2019 - 08:08)

Dnes jsme vydržely nečurat přes noc až do rána a pak jsme šly ven protože po noční bouřce byl krásný vzduch,ale taky mokro a já uklouzla a mám pochroumanou nohu. Stalo se to na zahradě,chtělo se nám rychle a moje baculka už skoro čurala a já tedy rychle stáhla kalhotky a hned to pustila trochu z výšky v podřepu do trávy a když jsem šla zpátky uklouzla jsem na schůdku a mám bolestivě namožený kotník a tak mi to Klárka ošetřila. Nejprve mi to zchladila proudem studené vody a teď mám to celé zavázané a maminka mi ještě na to přinesla mast abych si ji tam dala taky.Snad se to uklidní. Klára čurala se mnou a té to šlo taky hodně a dělala proud přes celou baculku rozšířený ,protože jí měla sevřenou a čurací dírku hodně schovanou vevnitř. Nikola nečurala s námi,ale na WC protože se jí chtělo obojí.Ten kotník celkem bolí a teď jsem si jen došla kousek pro ponožky,že si to zabalím i do ní a chodím opatrně. Chceme jet na to koupání a tak si myslím,že to snad dám taky, včera večer jsme s Klárou trochu oslavovaly a vypily jsme růžový víno ,ale jako vinný střiky ikdyž celou láhev i s mamčou a tak jsme byly uvolněný a taky jsme čuraly z toho hodně rychle a třeba jsem byla s Klárkou,která to už nemohla vydržet a tak jsme byly spolu na WC a ona čurala taky víc z výšky a okamžitě a taky si načurala do kalhotek,protože jí to začalo jít hned jak byla u mísy,ale nebyla ještě svlečená a sukni vyhrnutou.Kalhotky skončily v prádle azpátky došla jen v sukni. Tady jsme byly stejně jen holky a to čurání bylo před spaním a tak v pohodě. To já jsem to vydržela líp a baculka se mi vyčurala až když jsem ji svlíkla a nastavila nad WC. Ale taky to hnedšlo ven silným proudem.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 06:08)

Míla je opravdu vymaštená

nona (Po, 12. 8. 2019 - 22:08)

hm, nevidím v tom příliš zajímavého. Jestli by někdo chtěl vydat takový podprůměrný škvár tak musí být magor na devátou.

No teda, (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

vy jste dárečci ! Ale proč ne .

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Tak všechno nejlepší Klárko a hlavně zdraví a lásku a vše na pohodu.

Klára a Miška (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Miška s mamčou na mně dnes ušily boudu a nejely jsme do Rakouska do lázní, ale nejprve na oběd a pak jsem dostala od nich k svátku veliký dort a moc mne to překvapilo a měla jsem z toho velkou radost. Daly jsme ho do lednice a pak už se nám nikam nechtělo a taky tady přešla velká bouřka a tak pojedeme do těch lázní zítra. Dnes jsem měla tedy svátečný čůrání po obědě a to bylo jěstě před bouřkou a tak jsme šly ven a na zahradě jsme se vyčůraly v rohu u plotu a já musela dost nutně a rychle a moje pipinka už je zcela zdravá a proudí to z ní už pod tlakem,když potřebuju víc a Miška taky měla rychlý čůrání,ale až za chviličku po svlíknutí a tak jsme obě udělaly velký loužičky, Teď jsme čůraly taky, ale každá zvlášť ,protože se nám shodně chtělo i to ze zadečku, Nikola je někde venku s Ťufíkem a je tady taky moc ráda. Mamča mně volala hned ráno a přála mi taky k svátku, ale od Mišky jsem to nečekala. Já vím,že mně má hodně ráda,ale já ji taky a dokážu pro ni moc plakat, když má trápení.

Bára (Po, 12. 8. 2019 - 16:08)

Chodím s klukem a ten chce,hlavně venku,když potřebuju na malou ,tak mi dá pod pipinu ruku a nechá si ji počurat a pak si tu počuraný olíže a je vzrušenej. Když to děláme doma tak si nechá všechno ode mne pustit na obličej a část toho spolyká. To děláme většinou ve vaně nebo ve sprcháči a tam já potřebuju to pustit vždycky rychle a on toho využívá. Nebo mi při čurání zrovna pipinku líže a pak i po tom všechnu moč v ní a okolo ní a mně jazykem dráždí často až tak vášnivě, že dostanu rychle orgasmus a na to on čeká a udělá se hned se mnou taky.

Simona (Po, 12. 8. 2019 - 13:08)

Já to už neřeší m. Takový úchyl,co chce vidět jak holka čurá je všude. Když musím udělám to ať čumí kdokoliv.

Verča (Po, 12. 8. 2019 - 14:08)

Já bych se styděla,ale kdyby to bylo kritický,tak se radši vychcat před zvědavými klukem než se pochcat. To mi za to ty individua nestojí.

Nikola (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Hned se mi tohle stalo v Černošicích. Byla jsem nastydlá a musela jsem
opravdu rychle čůrat. Za nějakými stavebními sutinami jsem už musela to pustit a taky tam byl chlap, ale nedalo se to. Tlačila jsem, abych to dostala ven co nejrychlejc, ale stejně to viděl. Blbý ale když mně neznal,tak mi to byli volný nakonec.

Reklama

Přidat komentář