Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Ano?Anno!

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Jaké je oblíbené jídlo malých nacistů?? Pribi nácek.

12.8. (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Pribi,příště jim řekni ať blbě netlachají,ale jednají.

aladin (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

"Přišel vám balík. Podvodníci se vydávají za pracovníky České pošty".....Co dělá Núlib-NCKB, jak chrání občany ??? Oni na to nemají čas, víme, oni musí šmírovat občany !!!

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Foldyna je rebel.„Pojmy jako vlast, vlastenectví a tradiční rodina jsou dnes ostrakizovány a vysmívány a děje se tak i přesto, že bez vlasti, vlastenectví a tradiční rodiny by Česká republika a ani český národ neexistovaly. Protože já tyto hodnoty naopak považuji za zcela zásadní, tak jsem se akce rád zúčastnil,“ uvedl Jaroslav Foldyna na svém profilu na sociální síti poté, co jej „sjeli“ jeho straničtí i jiní kolegové za svou účast na vlasteneckém setkání Spolku bílého heterosexuálního muže.
DÁLE SE VYJÁDŘIL: Podle něj ČSSD zapomíná na „obyčejného Nováka“ „Není zelený, černý, žlutý, modrý, není homosexuál ani lesba, je prostě tím Novákem, který jde do práce, žádnou dávku nebere. Mají dvě normální děti, ne inkluzivní děti,“ uvedl Foldyna.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Foldyna by hlavně měl zůstat, aby neodešel k Okamurovi třeba.By po něm všichni skočili.ČSSD je názorově nejpestřejší platformou, to je důkaz její demokratičnosti a hnutí. Ne že se jako ANO jmenuje Hnutí, aby zastřelo, že to je vedené VŮDCOVSKY jako korporát Agrofert.

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Myslím, že při příštích volbách ti národ ukáže, jak moc se se socany mýlíš. Hamáček ma charisma švýcarského bernardýna.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Já se velmi vyznám v komunitě Sharp-skins, White Power Skins, a dalších, takže podle mne nemůže uspět jiná strana než ČSSD, protože občani jsou si vědomi tohodle toho náckovského podhoubí.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Teď to vypadá, že Foldyna je tak trochu s komunitou skinheadů a konvičkovců,kteří jsou na ně napojeni v kontaktu, to se nemusí líbit všem křídlům ČSSD, ale já vím, že třeba Plzeňská ČSSD má poněkud přísnější metr, tam právě volí ČSSD pracující bílý člověk, žijící rodinou a pracující třeba na běžných zaměstnaneckých profesích, žádný vyšší platový zaměstnanec, ale rozhodně ne žadatel dávek, či dlouhodobě nezaměstnaný. Podle mne Foldyna je blízký právě Chovancovi a ČSSD neopustí.

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

Koho zajímá tvá fascinace Foldynou? Tak si ho vezmi za manžela.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

To v žádném případě náš zákon neumožňuje.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Koukám, že si tady někdo vzal za své, jak jsem tady uvedl, že nej*ilnější pes š*oustá a
provádí tu šikana, neslušné a ponižující řeči a harašení...

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

V LIKUD je i jeho otec, to je tedy rodinka, zrno nepadá daleko od stébla. Hazan je synem zneuctěného Likuda MK Yehiela Hazana, který byl po dvojnásobném hlasování v Knessetu v roce 2003 a pokusu zakrýt důkazy usvědčen z padělání, podvodu a porušení důvěry. Starší Hazan byl odsouzen ke čtyřem měsícům veřejné služby a šestiměsíčnímu odnětí svobody.
Projevil se na stranu arabů xenofobíi např. výrokem co pronesl v Knessetu :Hazan řekl: „Arabové jsou červi. Všude jsou červi. Pod zemí, nad zemí a ve všech ohledech. Tito červi bolí židovský lid už 100 let a my se natahujeme po míru.Dokud si neuvědomíme, že jednáme s lidmi vrahů, teroristy, kteří nás tady nechtějí, nebude to zticha."

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 18:08)

World Press Photo vyhrál pohřeb palestinských dětí. Cenu má i český fotograf Vondrouš.

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Jsou lidé, kteří pochopili, že vše šlo definitivně do kytek, a jedinou záchranu vidí, že to na Zemi převezme umělá inteligence: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pokud-nestvorime-za-100-let-umelou-inteligenci-obavam-se-ze-lidstvo-vyhyne-rika-profesor-z-oxfordu-77056?amp=1

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Vysoká škola a jak na to: https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/cvut-nabizi-dva-doktorske-tituly-v-ramci-jednoho-studia-druhy-na-belgicke-skole-40292906?seq-no=1&dop-ab-variant=9&source=article-detail
--------------------------------------------------------
Je možné, že i plzeňská právní fakulta bude zahanbena.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Jsem zapomněl, že tu může Jedovatej volit Realisty, to je další ultra-pravicové uskupení. Láká na heslo : "Pušku do ruky."
Je to nasnadě, že když tam je Hynek, který je Zbrojař-lobysta-předseda obraného a zbrojního průmyslu, že musí šířit "pozitivní strach a lásku k ochránkyni chladné střelní zbrani "

Tzn. Když už ji někdo má, ať jí také může snadno a rychle někoho zastřelit...v obraně samozřejmě a beztrestní úpravu zařídíme..., To je tak cynické a nemorální, že mi to na Jedovatého sedne. A proto jsem sociální demokrat, my sociální demokrati se proti sousedovi a lidem zbraněmi nevybavujeme.Ovšem je mezi námi řada lidí z venkova a z nimrodů, takže dlouhých loveckých zbraní se rozhodně nezříkáme.

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

Realisté se sami zrušili pro nezájem veřejnosti. Teď už v politice máme jen samé snílky a idealisty, a ekonomická embrya. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já osobně jsem pro chladné zbraně. Uměl jsem házet nožem skoro jako Britt ze Sedmi statečných, nebo chceš-li, jako padouch Colorado z Mackennova zlata. Ale zas takový tvrďák jako Machete nejsem.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 19:08)

A divíš se, já viděl to jejich video, vypadá jak gangsterské promo video. Robejšek se ptá, tak co tady máme dál a předseda vytáhne bouchačku do kamery a řekne toto je zbraň šišlavou výslovností, video je pro jistotu ještě opatřeno napevno vloženými titulky...asi pro zdůraznění poselství a poslušnost posluchačů před Vůdci...

Franta (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Z internetu jsem se doslechl, že sdružení LEX chce větší právní ochranu vlastníků nemovitostí.
Prý rodinné doby se nejlépe kradou v noci a bytové domy pak ve dne.
Chtějí udělat podmínky k tomu, aby si každý koupil zbraň a normálně paranoidně sestřelil někoho kdo se zamotá do turistické značky a vjede ,vejde vám na dvůr, případně souseda co se jde přes váš pozemek někam za zaběhlým psem, či si zkracuje cestu a vy ho nepoznáte.
Z mé zkušenosti je to štěstí, protože už jsem se takhle v Rokycanech dostal na soukromou cestu otevřenou branou, která vůbec soukromě nevypadala a vedla k říčce a patřila nějakým holohlavým mládencům co na mě jeden okamžitě vystartoval a musel ho krotit jeho Vůdce, namítal jsem , že jsem rybáři také přeci musí mít umožněn průchod k vodě, což je pravda.Ten borec ale asi poslouchal Ortela a rád by mi rozkopal lebku asi..., byl znečně podnapilý, já již mířil na vlak do Prahy,již se stmívalo a on mně asi zaměnil za nepřizpůsobivého tmavší pleti, co jde očíhnout možný lup, či co...,no měl jsem štěstí, že jsem nepotkal toho blázna s kuší, jak postřelil nějaké zlodějíčky a přišli snad o oko.

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 18:08)

Kdo ví, jak vypadáš, Franto. A pokud ještě máš na sobě staré hadry k vodě, také bych na tebe pustil psy.

Reklama

Přidat komentář